Květina - mš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 21:55
květina mš

Dobrý večer, prosím řešíme poprvé, jak velká květina se dává učitelkám a kuchařce do mš? Kolík kvítků? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fotze
Kecalka 314 příspěvků 26.06.19 22:02

Prumerne 4,89 kvetu a asi 280 gramu zelene k tomu, kucharkam o neco mene, kdyztak ji otrhej par okvetnich listku aspon

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 104 inzerátů 26.06.19 22:10
@Anonymní píše:
Dobrý večer, prosím řešíme poprvé, jak velká květina se dává učitelkám a kuchařce do mš? Kolík kvítků? Děkuji

Kvitků nevím, záleží na druhu květiny a jestli dáváš jen květinu, cca 200 korun na kytici, kuchařkam jsme my nedávali, oni si to pak stejně všechno rozdělí…

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15725 příspěvků 26.06.19 22:11

Zadny. Myslim, ze ucitelky zas tak moc o krematorium nestoji. Davam jine darky…

Kelsey
Hvězda diskuse 46253 příspěvků 26.06.19 22:15

Moje deti letos nebudou davat kvetiny. Jinak nosi v kvetinaci. Ze rezana kytka brzo umre.
Koupila jsem letos velke cokolady a ananas. Pro ucitelky, vychovatelky, asistentku, kdyz je ve tride. A ucitelce klaviru. Vsechny dostanou stejnou tasku a stejny obsah.

g.sandova
Kelišová 5758 příspěvků 26.06.19 22:18

Kupují čokolády, kafe

Kelsey
Hvězda diskuse 46253 příspěvků 26.06.19 22:19

Kucharkam a vedouci jidelne nesu sama kavu a Merci nebo jinou cokoladu (to maji spolecne, kdyz svaci). Znam je osobne, takze vim, ze je velice potesi, kdyz nekdo oceni jejich praci a vzpomene si.

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15725 příspěvků 26.06.19 22:21

Ja koupila malinove stavy vsem, jedne ucitelce( se kterou se louci) poukazky na knizku a ditetem vyrobenou zalozku, nejdulezitejsi pi.uc, se kterou se take louci, jsem koupila hedvabny datek a deti ve tride napsaly pamatnik. Driv jsem davala domaci dzemy apod.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 19302 příspěvků 26.06.19 22:31

Řeším jestli má syn nosit pí. učitelkám nějaký dárek teď, když bude chodit ještě tři týdny v červenci? Chodí poprvé od září, vím, že já a sestry jsme nosily květiny v mš, když jsme odcházely do školy.

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15725 příspěvků 26.06.19 22:42

Davala jsem ucitelkam ( ve skolce a v jeslich) drobny darek, kdyz slo dite naposledy o prazdninach, nebo pred nimi, proste pri posledni navsteve.

Payus
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 26.06.19 23:17

Kupovali jsme kazde ucitelce (meli dve na tridu) bombosku, a nebo kazde ruzi. To samy pak ve skole, ucitelce a vychovatelce v druzine. Nekupuju puget, na co, aby to chudak uca nemela kam dat? Letos to vyhrala slunecnice:sun_with_face:

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 26.06.19 23:19
@Anonymní píše:
Prumerne 4,89 kvetu a asi 280 gramu zelene k tomu, kucharkam o neco mene, kdyztak ji otrhej par okvetnich listku aspon
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
FenekUsaty
Závislačka 4920 příspěvků 26.06.19 23:36

V tomhle horku bych kytku fakt nekupovala, mame rozlucku za sebou dnes a neprezila jedina kytka, kterou rodice prinesli, a to to nosili ve vode v kyblech. Vsechno kaput.

Michelle_M
Závislačka 2726 příspěvků 27.06.19 00:30
@dagmarkaa píše: Řeším jestli má syn nosit pí. učitelkám nějaký dárek teď, když bude chodit ještě tři týdny v červenci? Chodí poprvé od září, vím, že já a sestry jsme nosily květiny v mš, když jsme odcházely do školy.
Řešila jsem to samé vloni, naše školka je otevřená ještě první týden v červenci. Nakonec dcera nesla dárečky v poslední červnový den, když bylo oficiální rozloučení se školkou, ale bylo to takové divné, když jí učitelky přály hezké prázdniny s dodatkem „no však se ještě uvidíme“, což zmínily opravdu tři ze tří :D a přišlo mi, že i dcerka z toho byla taková trochu zmatená. Takže letos ponese něco až poslední den, až se opravdu budou loučit.
zzpet
Kecalka 363 příspěvků 27.06.19 00:50

Já kytky obvyle nekupuji (max. něco malého, třeba jeden květ jako doplnění jiného dárku) - vím z rodiny, že ty kytky jsou sice krásný, ale když si učitelka přinese domů v jeden den náruč kytek, tak je ani nemá kam dát, skončí někde v kýblu na zemi a za dva dny je po kytkách :-( Kupuju obvykle nějaký dobrůtky na jídlo - chodím do obchodu s různými bio a farmářskými výrobky, kde mají různé specialitky (nejrůznější druhy džemu, třeba i s alkoholem, sypané čaje, různá pesta a pasty, skvělé belgické čokolády apod.), a seskládám tam balíček na ochutnávku. Mívá to úspěch. A dáváme ten poslední den, který je dítě v MŠ.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama