Květiny na prodej - facebook

Anonymní
18.6.20 09:17

Květiny na prodej - facebook

Pokud si na Facebooku kupujete květiny od Libuše Kroupové, skupina Květiny na prodej, dejte si prosím pozor. Paní neumí uznat svou chybu, tvrdí že má květiny z Holandska (v Polsku jsou ty stejné za poloviční cenu) a přijdou Vám spíše oškubane větve než květina.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3086
18.6.20 10:14
@Anonymní píše:
Pokud si na Facebooku kupujete květiny od Libuše Kroupové, skupina Květiny na prodej, dejte si prosím pozor. Paní neumí uznat svou chybu, tvrdí že má květiny z Holandska (v Polsku jsou ty stejné za poloviční cenu) a přijdou Vám spíše oškubane větve než květina.

Nenapadlo by mě kupovat kytky na netu :), ale pokud někoho jmenuješ, tak proč ty jseš anonym? To je trošku pokrytecké nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10753
18.6.20 10:23

To je hrdinství, jako anonym pomlouvat někoho jiného… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6142
18.6.20 10:38

V životě bych si neobjednala kytku přes internet. Tak ji to pošli oficiálně zpět, že odstupujs od kupní smlouvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.20 10:53
@zrcadlo píše:
To je hrdinství, jako anonym pomlouvat někoho jiného… :roll:

S drahou podnikatelkou jsem to řešila přes facebook pod mým pravým jménem, nechci aby si spojila mou osobu a můj nick. Koupila jsem od ní čtyři košťata, jedno stalo 250,– Kč + poštovné, ba všechny košťata vypadají stejně! Její jediné řešení bylo že mi napsala co žeru a zablokovala si mě. Nechci aby jí to procházelo i u dalších lidí, takže jsem vás chtěla varovat před překupníci.

• Citovat
  • Nahlásit
10753
18.6.20 10:59

@JancaS84 Ono to bude asi trošku jinak. Paní asi zjistila až po nákupu, že mohla někde jinde nakoupit levněji, tak má teď potřebu kopat. Kytky jí začaly opadávat až po převzetí a už má více než 2 týdny po nákupu. Celá kauza tady

Libuše Kroupová
takže paní Dornovou jsem se rozhodla úplně zablokovat, je mi jasné, že bude psát i jinam, ale to je její ostuda…tohle mi poslala do zprávy…,,,Máte hezké chování pětiletého děcka, smazat pravdivou reklamu. Holt nesnesete pravdu.
Nejsem blbá, abych vám žrala předražené kytky údajně z Holandska. Když se v Polsku prodávají identické za polovinu ceny.,,,
Vážená paní Dornová, nic jsem nesmazala, všichni si to dále přečítají a vyjadřují se k Vašemu příspěvku, já jsem Vás pouze odstranila z naší skupiny a buďte ráda..a co Vy,,žerete,, je mi jedno.. a chovejte se slušně, pokud hodláte psát soukromě zprávy, nestojím o takovou komunikaci,,,

Paní Kroupová má pravdu, je to její ostuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10753
18.6.20 11:02
@Anonymní píše:
S drahou podnikatelkou jsem to řešila přes facebook pod mým pravým jménem, nechci aby si spojila mou osobu a můj nick. Koupila jsem od ní čtyři košťata, jedno stalo 250,– Kč + poštovné, ba všechny košťata vypadají stejně! Její jediné řešení bylo že mi napsala co žeru a zablokovala si mě. Nechci aby jí to procházelo i u dalších lidí, takže jsem vás chtěla varovat před překupníci.

A on ti někdo držel pistoli u hlavy, abys objednala kytky za 250,–Kč á ks u někoho, u koho si to nemůžeš vyzvednout osobně? Sorry, ale to bylo tvoje rozhodnutí. Měla sis najít někoho, kdo prodává v okolí, dojet si tam osobně, a bylo by.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
18.6.20 12:43

Tohle vypadá spíš na špatnou péči, protože ibišky obvykle znovu obrážejí velmi rychle… Vypadají spíš, že odněkud spadly, případně že je třeba shodila kočka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.20 18:51
@zrcadlo píše:
A on ti někdo držel pistoli u hlavy, abys objednala kytky za 250,–Kč á ks u někoho, u koho si to nemůžeš vyzvednout osobně? Sorry, ale to bylo tvoje rozhodnutí. Měla sis najít někoho, kdo prodává v okolí, dojet si tam osobně, a bylo by.

Ano bylo to moje rozhodnutí, ale květiny podle fotek vypadali úplně jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.20 18:52
@zrcadlo píše:
@JancaS84 Ono to bude asi trošku jinak. Paní asi zjistila až po nákupu, že mohla někde jinde nakoupit levněji, tak má teď potřebu kopat. Kytky jí začaly opadávat až po převzetí a už má více než 2 týdny po nákupu. Celá kauza tady

Libuše Kroupová
takže paní Dornovou jsem se rozhodla úplně zablokovat, je mi jasné, že bude psát i jinam, ale to je její ostuda…tohle mi poslala do zprávy…,,,Máte hezké chování pětiletého děcka, smazat pravdivou reklamu. Holt nesnesete pravdu.
Nejsem blbá, abych vám žrala předražené kytky údajně z Holandska. Když se v Polsku prodávají identické za polovinu ceny.,,,
Vážená paní Dornová, nic jsem nesmazala, všichni si to dále přečítají a vyjadřují se k Vašemu příspěvku, já jsem Vás pouze odstranila z naší skupiny a buďte ráda..a co Vy,,žerete,, je mi jedno.. a chovejte se slušně, pokud hodláte psát soukromě zprávy, nestojím o takovou komunikaci,,,

Paní Kroupová má pravdu, je to její ostuda.

Nebojte se už to řeší můj právník, a samozřejmě řeší i to že tady vytahujete moje prave jméno :mavam:.

• Citovat
  • Nahlásit
4262
18.6.20 19:05
@Anonymní píše:
Nebojte se už to řeší můj právník, a samozřejmě řeší i to že tady vytahujete moje prave jméno :mavam:.

Ten má rychlostudium v Plzni, co? Že ty vytahuješ jméno prodávající v diskuzi mimo prodávající server jako první. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.20 19:16
@Blankaspl píše:
Tohle vypadá spíš na špatnou péči, protože ibišky obvykle znovu obrážejí velmi rychle… Vypadají spíš, že odněkud spadly, případně že je třeba shodila kočka…

Ibišky nespadli ani je nehodila kočka, jenom přišli v krabici vzhůru hlavou, s polovinou hlíny a měli opadané listy. Některé ibišky mám i dvacet let, ale košťata mi dělají jenom ty od paní Libuše.

• Citovat
  • Nahlásit
10753
18.6.20 19:17
@Anonymní píše:
Nebojte se už to řeší můj právník, a samozřejmě řeší i to že tady vytahujete moje prave jméno :mavam:.
:lol: Už se těším na obsílku. Jinak jsem si samozřejmě schválně dala pozor, abych já sama jméno nenapsala, pouze jsem ocitovala část stránek, na které jsi ty sama v úvodním příspěvku upozornila, přičemž jsem i uvedla zdroj :mavam:
Upozornit na stránky, kde se to hemží mým jménem, a potom se rozčilovat, že někdo to upozornění fakt vezme vážně a jde se tam podívat, to chce panečku fištrón.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.20 19:27
@zrcadlo píše: :lol: Už se těším na obsílku. Jinak jsem si samozřejmě schválně dala pozor, abych já sama jméno nenapsala, pouze jsem ocitovala část stránek, na které jsi ty sama v úvodním příspěvku upozornila, přičemž jsem i uvedla zdroj :mavam:
Upozornit na stránky, kde se to hemží mým jménem, a potom se rozčilovat, že někdo to upozornění fakt vezme vážně a jde se tam podívat, to chce panečku fištrón.

To jsem nevěděla, že když jsi nenapsala jméno nedá se zjistit už jenom přes to že tady píšeš. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
10753
18.6.20 19:36
@Anonymní píše:
To jsem nevěděla, že když jsi nenapsala jméno nedá se zjistit už jenom přes to že tady píšeš. :mavam:

Myšleno bylo pochopitelně tvoje jméno. Já jsem ho nevytáhla, já jsem jen ocitovala část stránek, na které jsi ty sama upozornila. Buď jsi o prodeji květin z této stránky chtěla diskutovat, a pak jsem tedy diskutovala. Nebo jsi pouze chtěla pomluvit konkrétní jméno bez připuštění diskuze. Vybrat si budeš muset sama. V prvním případě asi těžko právník vytříská něco z toho, že jsi upozornila na titulku stránky, ale vztekáš se, že si ji někdo přečetl a informace tam získané interpretoval jinak. V druhém případě bys objektem zájmu právníka byla ty sama.
I slabší duchem žijí mezi námi… (to ať si ten právník taky zapíše ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat