Sportovní hodinky, nákup ze zahraničí, jak na to?

413
13.6.20 19:17

Sportovní hodinky, nákup ze zahraničí, jak na to?

Ahoj holky,
jsem trošku víc v koncích. Chtěla bych si koupit hodinky healbe go be 3, nevím, zda se sem může dát odkaz. Existuje i česká stránka k nákupu, ale tam lze objednat jen starší verzi (2). Ale vůbec nevím, jak se to dělá a mám z toho trochu strach, a také si nejsem jistá, zda to vůbec půjde, protože oficiální stránky musí být přepnuty na US, a na EU se ten výrobek ještě vůbec nezobrazuje. Takže si nejsem jistá, zda bych to vůbec do ČR šlo zaslat. Ach jo.

Účet mám český v cz, takže to bych si musela zařídit asi dolarový v bance?

Nemáte s tím někdo zkušenost? Hrozně bych je chtěla a čekám už dva roky než vyjdou na trh. Jenže, aby pak nakonec nevyšlo lepší jít do českého obchodu a koupit jiné. Abych nesplakala. Nikdy jsem ze zahraničí nenakupovala.

https://gobe2.cz/
https://healbe.com/eu/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.6.20 22:29

Pro zajimavost jsem zkusila amazon.com, a jestli je to ten vyrobek, ktery se zobrazuje na tvem odkazu vpravo, tak ho maji a nabizeji dodani do Ceska s tim, ze musis navic zaplatit necelych 60 dolaru za dopravu (+ pravdepodobne clo). Banka ti prevede penize v mene, v jake jim reknes. Oni ti to sami smeni. Zadny dolarovy ucet nepotrebujes.
Ja na Amazonu nakupuju bezne. Kolikrat ani nevim, z jake to jde zeme, ale jejich informace u daneho vyrobku jsou spolehlive. Casto je tam primo uvedeno, ze na moji adresu, kterou tam mam zadanou, tj. do moji zeme nedodavaji, ale pokud ano, nikdy nebyl problem. Chodi i veci z Ciny. Ty pripadne celni nalezitosti maji osetrene.
Takze jestli jsi pripravena zaplatit i tyhle dodatecne naklady, melo by to probehnout ok. Podle mych zkusenosti je to solidni sluzba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
14.6.20 10:49

@Sedmnactnulajedna

Ahoj, díky za příspěvek, to je právě ta starší verze, pokud myslíš ten černý s digitálním nápisem HELLO. Ale je fakt, že tu novější verzi by tam mohli taky dříve nebo pozdějí dát k prodeji, tak třeba pak to budu moct vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama