Kyselina listová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 17.07.03 15:36
Kyselina listová

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit - jako snažilka bych chtěla začít užívat přípravky s kys. listovou. Můžete mi některá poradit, který je dobrý, s jakými máte zkušenosti? A jsou na předpis, nebo jak? A co cena? Moc díky, hezký den!

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 17.07.03 16:07
Kyselina listová

Ahoj, kyselina listová je na předpis od lékaře. Je jen jediná, která se dá koupit bez předpisu - je od výrobce NATURVITA. Někde ji mají, někde ne. 60 tablet stojí kolem 50 Kč. Denní dávka pro nás snažilky je dvě tablety denně. To je myslím vyčerpávající informace.

Alfi

janice
Kecalka 458 příspěvků 18.07.03 07:34
Kyselina listová

Ahoj,

pokud vím, tak kyselina listová je volně prodejná i od firmy Pharma Nord. Já jí brala jednu tabletu denně. Myslim, že v každé lékárně Ti poradí a doporučí. Měj se hezky a ať to brzy vyjde.

Janice+ Vílík(něco málo přes měsíc)

Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 18.07.03 22:28
Kyselina listová

Holky moc vám děkuju, jdu na to:-)

Mějte se krásně!

BarboraDvaVjednom
Povídálka 20 příspěvků 18.04.14 11:16

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli nevadi, když jsem ve 37tydnu a porad beru kyselinu listovou… nebudu mitpotom moc velke mimi??

markiza81
Kecalka 180 příspěvků 25.04.14 15:03

Dens jsme taktéž koupila listovku… Zatím dobírám poslední blistr s antikoncepci apak se jde na to… Koupila jsem 90 tablet, která se vyrábí pro síť lékáren dr.max… Za 69,– tak uvidíme jestli to pomůže… ;-)

evina bublina
Stálice 52 příspěvků 4 inzeráty 29.04.14 11:31
Váha a kyselina listová

Máte někdo podobný problém s listovkou, já po ní dost kynu!!!

veruskatecka
Kecalka 372 příspěvků 29.04.14 11:39

@Violet ahoj jsem taky snažilka kyselinu listovou beru přiblížně měsíc a pokud vím je volně prodejná a je jí několik druhů. Když jsem si ji šla kupovat já lékárnice mi dala vybrat z několika druhů ty nejlevnější stojí kolem 50až 100kč na měsíc až po ty dražší kde je cena cca kom 400kč dle lékarnice platíš jenom značku, ale samozdřejmě záleží na tobě věřím že si určitě vybereš, jinak přeji brzké :// :D

Boudová
Kelišová 5663 příspěvků 29.04.14 11:45

@veruskatecka Holka, ta už asi // měla dávno :mrgreen:
@evina bublina Zrovna jsem začala s užíváním, tak snad taky nenakynu :mrgreen:

veruskatecka
Kecalka 372 příspěvků 29.04.14 11:48

Budová jsem tak zblblá nepodívala jsem se na datum příspěvku, tak aspoň jsem vás pobavila a sebe taky :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Boudová
Kelišová 5663 příspěvků 29.04.14 12:35

Dyť jo, sranda je potřeba :mrgreen:

veruskatecka
Kecalka 372 příspěvků 29.04.14 12:49

@Boudová a ty čekáš miminko snažíš se nebo už máš raráška doma?

Boudová
Kelišová 5663 příspěvků 29.04.14 13:00

Mám prd! Jsme se začali snažit, a ted to musim přerušit kuli zdravotním problémům, tak jsem naštvaná :cert: :cert: :cert:

veruskatecka
Kecalka 372 příspěvků 29.04.14 13:08

@Budová hlavu vzhůru to se podaří neboj :) já mám za sebou 3 laparky kvůli cystám na vaječnících už od 19 let mám problémy řeším to už pět let celou dobu jsem měla strach jestli budu moc mít děti aby mě to nijak neohrozilo atd. Jsem takový ten typ co by měl děti hned po škole mám děti moc ráda…No a až teď mi doktorka dovolila otěhotnět snažíme se teprve druhý měsíc spíš teď až naplno dělala jsem ovu test a dle něho jsme se tulili teď čekám jetsli příjde mrcha nebo ne a budu moc testovat těch deset dní co mám před sebou ale působí nekonečně a v hlavě to hlodá a hlodá.

veruskatecka
Kecalka 372 příspěvků 29.04.14 13:09

@Boudová

hlavu vzhůru to se podaří neboj :) já mám za sebou 3 laparky kvůli cystám na vaječnících už od 19 let mám problémy řeším to už pět let celou dobu jsem měla strach jestli budu moc mít děti aby mě to nijak neohrozilo atd. Jsem takový ten typ co by měl děti hned po škole mám děti moc ráda…No a až teď mi doktorka dovolila otěhotnět snažíme se teprve druhý měsíc spíš teď až naplno dělala jsem ovu test a dle něho jsme se tulili teď čekám jetsli příjde mrcha nebo ne a budu moc testovat těch deset dní co mám před sebou ale působí nekonečně a v hlavě to hlodá a hlodá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Reklama