Reklama

Kytara nebo ukulele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dceruška
Povídálka 13 příspěvků 15.04.18 19:59
kytara nebo ukulele

Zdravíčko :)

Nikdy v životě jsem nehrála na žádný hudební nástroj, což bych teď chtěla změnit. :D Zvažuji, že bych si pořídila kytaru nebo ukulele, tak se chci zeptat… Co myslíte, že je pro úplného hudebního začátečníka lepší? Hádám, že na ukulele bude lehčí se naučit, ale dají se pak na něj zahrát nějaké písničky? (jako takové ty klasické ze zpěvníku?)

Ocením jakékoliv tipy a názory :-)

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5374 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 20:09
@dceruška píše:
Zdravíčko :)

Nikdy v životě jsem nehrála na žádný hudební nástroj, což bych teď chtěla změnit. :D Zvažuji, že bych si pořídila kytaru nebo ukulele, tak se chci zeptat… Co myslíte, že je pro úplného hudebního začátečníka lepší? Hádám, že na ukulele bude lehčí se naučit, ale dají se pak na něj zahrát nějaké písničky? (jako takové ty klasické ze zpěvníku?)

Ocením jakékoliv tipy a názory :-)

ahoj, hraju na oboje, se spanelkou jsem zacala nekdy ve dvaceti jako samouk, ukulele jsem pak poridila kvuli lepsi skladnosti na cesty (cundry, voda).Uprimne je nejlepsi kytara, specialne na ty tremparny a pisnicky ze zpevniku, jak pises. Ukulele, podobne jako mandolina ci benzo je spis doprovod ke kytare, k samotnemu se moc neda zpivat :nevim: Cili jestli si na to troufas, smele do kytary :palec:

g.sandova
Závislačka 3642 příspěvků 15.04.18 20:21

Dcera si vybrala jako samouk ukulele. Do hudebky na flétnu. Pořád u toho zpívá a je spokojená

dceruška
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 07:18

@unuděná Děkuji, asi jsi mě přesvědčila, půjdu do kytary. :) A kdyby mě to náhodou chytlo, pořídím si ukulele později. :D Díky! :)

unuděná
Kelišová 5374 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 18:54

@dceruška Přesně. Když jednou ovládneš kytaru, je mnohem snazší zvládnout jakékoli další strunné nástroje :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama