Jaký tisk (časopis) koupit pro dědu, kterému je 80 let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 12:00
Jaký tisk (časopis) koupit pro dědu, kterému je 80 let.

Dobrý den,

chci se s Vámi poradit o tom, jaký tisk - noviny nebo časopis - čte Váš děda. Můj děda má 80 let, žije sám a nedávno si poranil nohu a musí teď být doma. Zabíjel čas sledováním televize, ale ta se teď porouchala a než bude zase opravená (nebo než koupíme novou) napadlo mě, že bych dědovi přinesla alespoň něco ke čtení, ať se nenudí. Ale nemám moc představu, co koupit. Ale určitě raději nějaký časopis nebo noviny daleko spíše než knihy.

Za jakýkoliv tip Vám děkuji. :)

Reakce:

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 13.04.18 12:02

Mno a bude na to děda vidět?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 13.04.18 12:03

Leo? :mrgreen:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 13.04.18 12:05
@Anonymní píše:
Dobrý den,

chci se s Vámi poradit o tom, jaký tisk - noviny nebo časopis - čte Váš děda. Můj děda má 80 let, žije sám a nedávno si poranil nohu a musí teď být doma. Zabíjel čas sledováním televize, ale ta se teď porouchala a než bude zase opravená (nebo než koupíme novou) napadlo mě, že bych dědovi přinesla alespoň něco ke čtení, ať se nenudí. Ale nemám moc představu, co koupit. Ale určitě raději nějaký časopis nebo noviny daleko spíše než knihy.

Za jakýkoliv tip Vám děkuji. :)

Téma,100 plus 1, TV program, Blesk, Aha včetně příloh, křížovky, Květy

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5668 příspěvků 13.04.18 12:06

Těžko říct co ho baví, když se ho nezeptas :nevim: já bych vzala třeba křížovky ty baví téměř každého důchodce, a pak možná nějaké ty časopisy se zajímavostma 100+1 apod, pak zalezi jestli měl nebo má nějaké koníčky, mě baví třeba časopis historie, mají o zvířatech, zahradě, modelařeni, kuchyni, bulváry (to si ale nemyslím že by staršího chlapa zajímalo) :D

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 13.04.18 12:10

Časopis Puntík? Ne, vážně, záleží, co ho baví - Receptář, Paní domu, AutoTip, Chvilka pro tebe, Nestydatá mláďata, Český naháč (pozor! Není to o chovu psů) :mrgreen:

stinga
Závislačka 4220 příspěvků 6 inzerátů 13.04.18 12:11

Náš děda čte Katolické noviny :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5668 příspěvků 13.04.18 12:19

Nebo mu kup playboy, tím nepohrdne chlap žádnýho věku a občas tam sou zajímavý články :mrgreen:

Hadumi
Extra třída :D 13518 příspěvků 13.04.18 12:43

Děda čte Respekt, tchán Reflex, oba 80.

cecetka
Kelišová 7367 příspěvků 13.04.18 13:16

https://www.epublishing.cz
Myslim, ze vyber je obrovsky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 13:21

Třeba můj taťka 71 čte nejraději regionální noviny, z toho, co se děje v místě. (Milevské noviny). Je to týdeník. Sleduje ČT 24 nebo poslouchá rádio do sluchátek i v noci. ;)

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 13.04.18 13:47

Mého dědu bavilo 21. století a luštění křížovek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >