Zoo tycoon, nejde mi stáhnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 12.04.18 18:27
Zoo tycoon-nejde mi stáhnout

Snažím se stáhnout plnou verzi Zoo tycoon 1 a když stáhnu nejde mi spustit :zed: :pocitac: Nemá někdo typ kde se dá fakt stáhnout a nebude to po mě chtít CD?

Reakce:

Eli45
Stálice 95 příspěvků 12.04.18 18:30

No ja stahovala obyc na uloztu :) jinak pokud to chce cd tak stahni jeste crack :)

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 13.04.18 13:22

@Eli45 taky jsem stahovala na ulozto, ale asi sem pako a neumim to pak otevřít :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >