Lahvičky Avent

Anonymní
15.5.09 10:39

lahvičky Avent

jake mate zkušenosti s lahvičkami Avent? koupila jsem jednu, kdyby bylo potřeba, až se mimi narodi a zajimaly by mě vaše nazory na ně.
jsou kvalitni? netečou? ä jak dlouho se musi vyvařit klasicky v hrnci?

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Philips Avent Kojenecká lahev?

Přidejte zkušenost s Philips Avent Koj...
Napsat příspěvek

Reakce:

5018
15.5.09 10:51

Já jsem spokojená, Dorka taky… :wink: Netečou, vyvářím jen čas od času pár minut, vyhovuje mi, že mají savičky s různým stupněm průtoku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14597
15.5.09 10:54

Mám aventky a jsem spokojená - netečou. Ale to netekly ani obyčejný skleněný lahvičky před dvaceti lety. Vyvařovat pro novorezence by se mělo asi 15 minut. Mám sterilizátor, do kterýho dávám kojeneckou vodu. Po vyváření v hrnci rychle „zajdou“…i když jsem je před každým vyvářením vydrbala, prostě jsou pak takový matný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14597
15.5.09 10:55

Teď mě napadá, jestli sem inkognito nepíšou třeba distřibutoři Aventu? :lol:
Tohle je pak celkem slušná reklama :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
15.5.09 10:57

Holky měly a mají nekapající avent hrnky a max spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
15.5.09 10:59

Duant , tohle mě napadá docela často…u spousty diskuzí… 8) ale říkám si, co už, pokud jsem spokojená, proč nepodpořit, že…
Jinak když už řešíme ty lahvičky, koupila jsem Farlin (Avent neměli) a spokojená jsem taky…jedny mi tekly, ale značku už nevím… :?
A já moc nevyvářím, Dorka už je velká, tak vyvářím jen občas lahvičku na Sunar…Je fakt, že vyvářením časem získávají lahve takový matný vzhled…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
15.5.09 11:18

já jsem spokojená do 8m jsem sterilizovala ve sterilizátoru a teď občas projedu myčkou (jen dolní díl) a pak vyvařím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
15.5.09 11:56

My jsme meli od narozeni a na mleko mame dodnes a jsem spokojena. Vyvarela jsem v hrnci, ted uz ne. Zasly nam jen ty, ktere jsme pouzivali na caj, ty na mleko mam porad hezke a to uz je mam fakt skoro 3 roky. I savicky nam vydrzely, holky to nastesti nekousou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
15.5.09 13:35

Max spokojenost,sterilizovala jsem je kazdy den,ted uz jen proplachuji pod horkou vodou,jedine co mi zaslo je lahvicka ve ktere mala pila stavicku.
Netekouci hrnek je opravdu netekouci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
15.5.09 14:21

Taky pouzivame a jsou dobre.Akorat stim vyvarovanim psali max 5 minut zrovinka zde mam novou lahev.Jinak nekde jsem cetla i duvod.ale nevim kde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.09 21:03

Dobrý večer, také jednoznačně doporučuji. Celý systém Avent je kompatibilní.Lahličky ani učící se hrnečky netečou. Mají široké hrdlo, takže se i dobře udržují čisté.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1254
14.2.12 20:02

Láhev Avent - savička jako MAM?

Ahoj, mám dotaz :kytka: Mají Avent lahvičky stejnou savičku jako MAM lahvičky? Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
14.2.12 20:05
Janinna23 píše:
Ahoj, mám dotaz :kytka: Mají Avent lahvičky stejnou savičku jako MAM lahvičky? Díky :mavam:

jj, savička Mam jde dát na Avent :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1254
14.2.12 20:06
Sindel píše:
Janinna23 píše:
Ahoj, mám dotaz :kytka: Mají Avent lahvičky stejnou savičku jako MAM lahvičky? Díky :mavam:
jj, savička Mam jde dát na Avent :)

Já spíš myslím, jestli je ta „sací“ část stejná :D Chtěla bych koupit Avent místo MAM, ale aby nekoupila a malej mi to nechtěl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
14.2.12 20:08

Aha, tak to neni, Mam je placatej a Avent to ma kulaty. Já sem právě změnila Avent na Mam :lol: připadal mě lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama