Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
to je možné no, za zkoušku nic nedám
a v jakém objemu to mícháš?
1. nenič si vulvu nesmyslnými výplachy.
2. zajdi na gynekologii, nech si udělat stěry a leč to předepsanými léky. V tomto případě jsou antibiotika výrazně lepší a účinější, než samodomo výplachy.
@Stick píše:
to je možné no, za zkoušku nic nedáma v jakém objemu to mícháš?
samozřejmě že dáš - ještě víc si poničíš prostředí tvé vaginální mikrobioty.
Tak bohužel, zrovna dobírám ATB a efekt 0
máš nějakou jinou radu?
Podařilo se některé ženě vyléčit z lactobacilozy?
Ahoj, taky prozivam tohle skvele obdobi a snazim se tomu prijit na kloub.. byl mi doporucen mlady jecmen na navozeni zasaditeho prostredi, ale nepomohl.. sjela jsem spoustu diskuzi v zahranici, kde zase doporucovali clindamycin mast jako jedinej lek ale fakt treba na 3 tydny na noc v kuse, zatim nemam odzkouseno.. zkusim fungilen kapky s penicilinem a uvidime.. slysela jsem jeste o autovakcine.. je to dost zoufale, mate nejaka nejake postrehy dalsi z vyleceni?
@Anonym606 píše: Více
Ja s tim mam take problemy asi pul
Roku.
Doktorka mi napsal naxyl, je to 6 tablet ale pomuze to akorat v momente kdy to uziju - to se zklidni a zlepsi ale pak dalsi mesic zacinam na novo.
3 cykly ted takto a dnes jdu k dr at mi udela stery. A zkusi nasadit atb.
Vyplachy pomohly jen ze zacatku pak uz bez efektu…
A mam svedeni a paleni po ovulaci do menstruace a vytok spis takove kousky. Mykoza to neni, tu znam.