Láska se vytratila ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anddul
Nováček 2 příspěvky 29.01.17 22:59
Láska se vytratila ?

Dobrý večer všem,
ráda bych se dozvěděla nějaký jiný názor na náš vztah. S partnerem jsme spolu 3 roky, máme roční dceru. Poslední dobou jako by se veškerá chemie vytratila. Už dřív jsem pozorovala, že to mezi námi není v pořádku, na začátku vztahu jsem mu přišla opakovaně na nevěru, nějak jsem to přešla. Když jsem otěhotněla, brala jsem to jako znamení, že spolu tedy máme být (dcera byla napůl plánovaná - nechali jsme to, buď otěhotním nebo ne). S těhotenstvím se však začaly stupňovat obavy, jestli s ním opravdu dokážu být, po porodu se to trochu srovnalo, snažil se, chvíli jsme byli taková ideální rodinka. Po pár měsících už ale zase (dřív to dělal také, ale asi jsem to tolik nevnímala) dával přede mnou přednost ostatním. Hodně pracuje, chodil na melouchy, po finanční a materiální stránce se skutečně snaží, kolikrát dře jako kůń, mě ale mrzelo, že když už ten čas měl, netrávil ho s námi, ale se známými. Na nás čas nebyl, ale když se stavil někdo na pivo, čas byl. Postupem času jsem si tak strašně zvykla, že s námi neni, a teď máme spíš problém být spolu. Nemáme žádné společné aktivity, když už je náhodou doma, nemáme si pořádně co říct, nebo se pohádáme. Chuť na sex s ním se z mojí strany naprosto vytratila, jsme zahrabaný ve stereotypu, jsme jako spolubydlící. Když se snažím o tom promluvit, moc mě neposlouchá, nebo odpoví že nechápe co mi schází, jestli toho máme málo. Hodně vnímá tu materiální stránku, ale emoční věci mu nic moc neříkají. A tak už si nejsem ani trochu jistá, jestli chci takhle několik dalších desítek let strávit..
Budu ráda za jakýkoli názor, děkuji že jste dočetli až sem :)

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 29.01.17 23:04

@anddul Mě tak trochu přijde, že tobě leze na mozek to, že jsi s dítětem doma a jemu, že vám musí zabezpečit… takže bych zkusila najít nějakou brigádu - ty vypadneš, a on se bude muset postarat o dítko a zapojit se tak trochu do domácnosti a pak na to budete oba koukat možná trochu jinak.

Nikody
Kecalka 219 příspěvků 29.01.17 23:50

@anddul
Tak první co mě zarazilo byla několikrát odpuštěná nevěra… každý si zaslouží novou šanci, ale ne za stejnou chybu…

Taky na tebe určitě dopadá to, že on trajdá a ty jsi doma s dítětem, tak to je, ač není pochyb o tom, že bys dítě ‚neměla ráda‘ a v neposlední řadě… je prostě mnoho mužů, žen a vztahů, co se prostě vyvíjejí, s dítětem kor a třeba já osobně, ač už žádnou vášeň doma myslím nemáme (11let spolu-skoro 4lety syn), on v práci, ja v domácnosti, tak jsem prostě slevila ze svých nároků a jsme ráda, že nás živí, že malého miluje, mě možna trošku taky a že jsme kompletní rodina bez dramat

vejilka
Závislačka 4601 příspěvků 29.01.17 23:56

Zakladatelko a ty jdeš taky občas ven s kamaradkama, nebo jsi stále doma a cekas až přijde domů? jinak ta nevěra mě hodně zarazila.Lidi se podle mě nemění

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 02:00

Holky, každé manželství problémy jenom zhotší, to jsou neúprosné statistiky, s tým nic nenadeláte…;pokud muž podvádi na začátku, tak bude deset krát víc podvádet po svadbě…pokud před svatbou pije trochu, po svatbě bude pít víc… ženy by měli vědet, že 70% páru uvádi, že příchodem detí do rodiny se jejich partnerské vztahy zhoršili…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 30.01.17 05:25

No problémů je u Vas za ty tri roky kopec, tohle je toho jen vysledek. Byl ti nekolikrat neverny a ty si to jen tak presla? Miminko planovane na půl?
Jestli o nej jeste stojis, opravdu si promluvte ale o vsem. Kde se vidite za deset let? Opravdu by nesel vztah zlepsit a stoji on o to vubec? Jsou chlapi, co maji za to, že kdyz nosi domů vyplatu, tak to prostě stačí a nehne s nima nic. Ale to co pises, celkově pusobi spis tak, že jste pro nej spis povinnost než cokoli jineho. Pises, ze si nemate co rict, svuj volny cas travi jinde, mozna utíká…Jak se k nemu chovas ty? Mela by sis zkusit najit konicek, odpocinout si. At malou na par hodin pohlida. Treba to uvidis v jinem světle, bude ti lip a i komunikace se zlepsi.

anddul
Nováček 2 příspěvky 30.01.17 09:27

@PandaVanda
Právě tady mám pocit, že u nás je to tak jak píšeš, nosí nám výplatu, zabezpečí nás, co chci víc. Bohužel u nich doma to takhle funguje, jejich taťka doma spíš neni než je, postará se o finance ale tim jakoby jeho veškerá zodpovědnost skončila. Snažim se hledat takové ty maličkosti, čim nás oba potěšit, ale už mi dochází nápady. Asi nás bere jako samozřejmost. Když zkusím občas vypadnout, hrozně mi to pomůže, ale vracím se s pocitem, že teď jsem se měla hezky a vrátím se zpátky a všechno bude při starém.

vejilka
Závislačka 4601 příspěvků 30.01.17 13:35

@anddul Nevím co ti poradit myslím že je to krátká doba aby byly ve vztahu takové starosti a nevěra :? A jaký je a jak se chová k dítěti? Je alespon dobrý otec, nebo taky nemá zájem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >