Reklama

Last minute 2018 - vyplatí se čekat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneťák479
Povídálka 32 příspěvků 19.07.18 18:07
Last minute 2018

Koncem srpna jedeme s přítelem na dovolenou do Turecka. Od června jsem vybírala hotely a sledovala termíny a ceny. Tento týden jsem to vzdala a dovolenou koupila. Volné termíny pomalu začali mizet a začal jsem se bát o místa v letadle. Jak jste na tom vy? Čekáte nebo jste dovolenou už koupili?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 2991 příspěvků 19.07.18 18:19

@Aneťák479 my na jedny uz byli a na druhou pojedem koncem srpna,ale tu uz taky mame zaplacenou.Tcha­novci ted vybirali dovcu a byl to boj.Kde bylo volny ubytovani tak nebyli letenky a obracene.Co me prekvapilo tak nebylo ani jedno volny misto na tech zachytnych parkovistich tak je nakonec nekdi.musel vezt.A treba kamoska dela v cestovce a ted zrovna rikala ue maj dost volnych letenek,ale nemaj volny ubytovani.

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 19.07.18 18:20

@Aneťák479 já na to taky nikdy nemám nervy, pak je to přebrané a neodpovídá to mým představám. :) Letošní dovolenou mám za sebou, takže už tohle bohužel neřeším.

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 19.07.18 18:26

Mame vybraný hotel, termínu je u něj pořád mrak a ceny postupně klesají,takže vyčkáváme… Az to bude s terminy na hraně tak koupíme

Aneťák479
Povídálka 32 příspěvků 19.07.18 18:27
@Prtulak píše:
@Aneťák479 já na to taky nikdy nemám nervy, pak je to přebrané a neodpovídá to mým představám. :) Letošní dovolenou mám za sebou, takže už tohle bohužel neřeším.

Kde jste byli ? Já si řikám, že to třeba mohlo být levěnší, ale abych jela někam kde se mi nelíbí… to ne !! Cena mého koupeného zájezdu stoupla o 3tisice na osobu.. tak bych stejně asi neušetřila :D

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 19.07.18 18:33
@Aneťák479 píše:
Kde jste byli ? Já si řikám, že to třeba mohlo být levěnší, ale abych jela někam kde se mi nelíbí… to ne !! Cena mého koupeného zájezdu stoupla o 3tisice na osobu.. tak bych stejně asi neušetřila :D

Byli jsme na Kapverdských ostrovech. Mě přijde, že mě někdy ty cestovky zkouší. :lol: .. No ale od té doby, co jsem před pár lety objevila druhý den po zakoupení zájezdu o x tisíc levnější, tak se snažím po koupi už nekoukat na aktuální ceny. Kam do Turecka se chystáš?

Aneťák479
Povídálka 32 příspěvků 19.07.18 18:34

Letos do Side.

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 19.07.18 18:42

@Aneťák479 v Side se mi moc líbilo. Měli jsme tam být ubytovaní na hotelu, kterej jsem sto let vybírala, ale na letišti nám řekli, že smůla, že hotel je plnej a zavezou nás jinam. :lol: byla to zábava :lol: taková ruleta,u jakýho hotelu tě vyhodí… :lol:

Adrasteia
Závislačka 2669 příspěvků 2 inzeráty 19.07.18 18:43

Máme tři tipy, termínů je ještě dost, ceny postupně klesají, letenky volné, takže čekáme. Vždycky jezdíme na last a ještě nikdy se nám nestalo, že by neměli místo v letadle. A to jsme třeba vybírali z několika destinací. :think:

Aneťák479
Povídálka 32 příspěvků 19.07.18 18:44
@Prtulak píše:
@Aneťák479 v Side se mi moc líbilo. Měli jsme tam být ubytovaní na hotelu, kterej jsem sto let vybírala, ale na letišti nám řekli, že smůla, že hotel je plnej a zavezou nás jinam. :lol: byla to zábava :lol: taková ruleta,u jakýho hotelu tě vyhodí… :lol:

Co si měla vybrané ? Kde jste skončili? A s jakou cestovkou ?

Adrasteia
Závislačka 2669 příspěvků 2 inzeráty 19.07.18 18:44
@Prtulak píše:
@Aneťák479 v Side se mi moc líbilo. Měli jsme tam být ubytovaní na hotelu, kterej jsem sto let vybírala, ale na letišti nám řekli, že smůla, že hotel je plnej a zavezou nás jinam. :lol: byla to zábava :lol: taková ruleta,u jakýho hotelu tě vyhodí… :lol:

Můžu se zeptat, s jakou cestovkou jste jeli, že vám změnili hotel?

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 19.07.18 18:55

@Aneťák479 @Adrasteia byla to cestovka Marine tour, myslím, že už zkrachovala. Měli jsme vybraný hotel Linda v Side a odvezli nás do Cenger beach resort & spa asi 7 km od Side. V okolí nebylo vůbec nic. Pár set metrů do prava a doleva taky nějaké resorty. Do městečka to bylo asi 3km ale po silnici, hlavní trasa alanya antalya,takže procházky nic moc. Ale vzpomínáme strašně rádi, ten hotel byl úplně nový, snažili se,jídlo bylo excelentní. Člověk si nechtěl zkazit náladu- výlety jsme přizpůsobili, byli jsme pár, takže to nebyl žádný velký problém. Rozhodně nezapomenutelný. My ani nevěděli kde na mapě se zhruba nacházíme, takže jsme domů psali, že jsme sice na místě, ale nevíme na jakém. :lol: :lol: :lol:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 19.07.18 19:23

Je to hra s nervy ???? už nám utekly tento týden dva zájezdy. Dnes jsme měli zabudovanou Mallorku, tu jsem zrušila, byla to velmi rušná část. Čekáme dál. Už jsme letos byli na 11 dní v Itálii a teď chceme ještě letět. Zítra to začnu znova projíždět. Zjistila jsem, že ceny u stejných termínu a hotelů, se mění. Nahoru dolů, pořád dokola.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 2 inzeráty 19.07.18 19:27

My mame vybrane Recko. Ale az na zari. Jeste porad vyckavame, jestli pujde cena jeste niz. Zrovna za posledni dva dny sel jeste o tisicovku dolu. Ja uz trosku ztracim nervy a nejradsi bych to objednala. Bojim se o misto, ale manzel chce jeste pockat :think:

Aneťák479
Povídálka 32 příspěvků 19.07.18 19:29
@Pajka89 píše:
My mame vybrane Recko. Ale az na zari. Jeste porad vyckavame, jestli pujde cena jeste niz. Zrovna za posledni dva dny sel jeste o tisicovku dolu. Ja uz trosku ztracim nervy a nejradsi bych to objednala. Bojim se o misto, ale manzel chce jeste pockat :think:

Kolik je ted cena ? Já už jsem docela ráda že jsem to koupila :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama