Léčba covidu

125
26.2.21 14:26

Léčba covidu

Ahojky, jen mě zajímá, jak jste léčili doma covid? Kromě běžného paralenu a kapek na kašel? Má nějaký efekt isoprinosine nebo pulmicort, wobenzym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15995
26.2.21 14:35

Nijak, ani ten Paralen nebyl potřeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
26.2.21 14:39

A TOHLE je přesně důvod současného průseru.
Mi řekněte lidi. Co je do prd…e za problém udělat metodiku pro obvodní lékaře, praktiky. Už ROK tu covid je. Už proběhlo několik studií…musí být přece nějaký obecný postup, který by se dal plošně aplikovat.
Ted situace probíhá takto:

• dobrý den, mám covid, bolí mě hrozně hlava a začínám kašlat…-
  • dr.: ok, vezměte si paralen a když se to zhorší tak záchranka…

WTF?!! pak nemají byt přecpané nemocnice, neustálé nesmyslné lockdowny…
však už mě, laikovi je jasné, že něco pomoci může. Natož pak přece lékaři, kteří s těmi nemocnými pracují!!
to je takový problém aby se udělalo celonárodní školení (online)pro praktiky, kde by se kategorizovaly klinické příznaky a k tomu adekvátní léčba dostupnými prostředky, které by měli praktikové k dispozici?!!
prosakují jen částečné informace, nikdo nic oficiálně neví… štve mě tohle. strašně!!! Smrdí to evidentním zanedbáním, neschopností a profitem
doporučené léčení: dle symptomů:

• vysoké dávky vit. C - ideální v přírodní formě
  • zvýšené dávky vit. D
  • Zinek a Selen
  • okamžitě od prvních dnů příznaků isoprinosin 2× denně 2tablety
  • nízkomolekulární heparin nebo alespoň aspirin
  • při přetrvávajících potížích ivermectin
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
26.2.21 14:44

Ahojky to je přesně proč se ptám… Každý z mého okolí dostal jiný postup kromě výše zmíněného paralenu, vitamínů D, a kapek na kašel… NJ jenže ivermectin tu není k sehnání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
26.2.21 15:13
@M.I.L.F. píše:
A TOHLE je přesně důvod současného průseru.
Mi řekněte lidi. Co je do prd…e za problém udělat metodiku pro obvodní lékaře, praktiky. Už ROK tu covid je. Už proběhlo několik studií…musí být přece nějaký obecný postup, který by se dal plošně aplikovat.
Ted situace probíhá takto:
  • dobrý den, mám covid, bolí mě hrozně hlava a začínám kašlat…-
  • dr.: ok, vezměte si paralen a když se to zhorší tak záchranka…

WTF?!! pak nemají byt přecpané nemocnice, neustálé nesmyslné lockdowny…
však už mě, laikovi je jasné, že něco pomoci může. Natož pak přece lékaři, kteří s těmi nemocnými pracují!!
to je takový problém aby se udělalo celonárodní školení (online)pro praktiky, kde by se kategorizovaly klinické příznaky a k tomu adekvátní léčba dostupnými prostředky, které by měli praktikové k dispozici?!!
prosakují jen částečné informace, nikdo nic oficiálně neví… štve mě tohle. strašně!!! Smrdí to evidentním zanedbáním, neschopností a profitem
doporučené léčení: dle symptomů:

• vysoké dávky vit. C - ideální v přírodní formě
  • zvýšené dávky vit. D
  • Zinek a Selen
  • okamžitě od prvních dnů příznaků isoprinosin 2× denně 2tablety
  • nízkomolekulární heparin nebo alespoň aspirin
  • při přetrvávajících potížích ivermectin

A tohle doporučil kdo? A ivermectin se da sehnat v lékárně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27754
26.2.21 15:16
@jannina1 píše:
A tohle doporučil kdo? Aivermectin se da sehnat v lékárně?

vždyť tu není pro léčbu ani schválen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
26.2.21 15:35
@vokishka píše:
vždyť tu není pro léčbu ani schválen

No proto se ptám na zdroj doporučení, co se zde píše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
26.2.21 15:42

@jannina1 jsem ze zdravotnického prostředí - v mém blízkém okolí doktoři + náš blízký příbuzný je riziková skupina. Řešíme tedy neustále, jak v případě nutnosti postupovat pro jednotlivé členy domácnosti a okolí.
3 doktoři z našeho okolí aplikovali tuto léčbu na sobě nebo na svých rodičích. naštěstí nikdo zatím vážnější komplikace neměl. Otázka zda je to včasnou pokusnou léčbou nebo „jen“ klika. Jeden senior měl docela vážný průběh a obešlo se to bez hospitalizace. Jeho dcera - doktorka (hematolog)- si stojí za názorem, že právě pomohla tato léčba.
Samozřejmě zrovna třeba clexan, fraxiparin, fragmin (nízkom. hepariny) nutno konzultovat s doktory! pro našeho rizikového příbuzného např. není absolutně vhodný. Ostatní lze aplikovat plošně. U isoprinosinu ale pouze cca4 dny a jen na absolutním počátku onemocnění. Ivermectin pozor na přesné dávkování. Záleží na klinických příznacích, dalších onemocněních apod.. nicméně tyto dostupné léky jsou podle mých kontaktů ze zdravotnictví aktuálně možné (a po dohodě s dr. bezpečné) na aplikaci od prvních příznaků - není to léčba, je to snaha o zmírnění klinických přiznaků aby se pacient pokud možno vyhnul hospitalizaci…
mě to dává smysl. Nerozumím tomu, proč se peníze a úsilí, které jsou investovány do očkování neinvestují na vývoj metodiky samoléčby pro zmírnění příznaků - tím by se pomohlo zdravotnictví nejvíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
26.2.21 15:48

@M.I.L.F. díky za vysvětlení, píši SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5180
26.2.21 16:41
@jannina1 píše:
A tohle doporučil kdo?

tohle doporučují dezinformátoři, placení Ruskem

a pak pár chudáků, co věří konspiračním teoriím…kteří se rádi chytnou sebevětší blbosti, hlavně když je „tajná“, uspokojuje je pocit že „vědí něco co nikdo jinej neví “

:nevim:

prostě probíhá válka, cílem dezinformátorů je destabilizace a štvaní lidí navzájem proti sobě a jakákoliv krize se jim ke štvaní hodí

bohužel, no

kdyby existoval nějaký joooo spolehlivý lék, fungující a spolehlivě chránící před těžkým průběhem, tak už se dávno široce používá

on vlastně existuje — očkování, ale to, jak víme všichni zatím drhne…

i proti očkování dezinformátoři šíří lži…samozřejmě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5180
26.2.21 16:44
@jannina1 píše:
No proto se ptám na zdroj doporučení, co se zde píše.

zdroj doporučení je internet a jedna paní / přesněji dezinformační aktivisti / povídala

sebevětší krávovina se na internetu šíří úplně nejlépe

ono je taaaak strašně lehké "léčit " lidi metodou copy a paste…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
26.2.21 18:16

@Borrealis :mrgreen: :mrgreen:

• nejsem placena Ruskem
  • léky jsou - v nemocnicích - když už je průser - není lepší se do té nemocnice vůbec nedostat? Tedy řešit onemocnění v počátku?
  • kromě jedné doktorky (která je eko švihlá) s tímto doktoři normálně souhlasí, dávají tento postup svým rodičům, doporučují okolí…
  • já prodiskutovala - osobně - přímo s Prof. Beranem isoprinosin
  • ivermectin - pravda, zde proběhla diskuze hlavně s veterinárními lékaři :lol: ale naše rodinné/přátelské lékařské konsilium :D se usneslo, že případně neublíží tak proč nezkusit. Přinejhorším nebudeme mít roupy :lol: :lol: :lol:

máš lepší návrh v této době, neschopnosti vlády s očkováním? nemáš…tak proč hanit snahu lidí, kteří se snaží pomoct? jsou to nebezpečné látky? nejsou…jsi si opravdu jistá, že nepomohou? nejsi… tak o co ti jde? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 18:21

@M.I.L.F. Borrealis jde vždy jen o to prudit. Ale je dobré šířit osvětu.
Mimochodem, jsem 13 dní od prvních příznaků. Stále držím karanténu, pro jistotu, ale už se cítím dobře, kromě únavy. Mohu mezi lidi? Nechci to šířit. Je běžná praxe, že po deseti dnech člověk je neinfekční? Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
165
26.2.21 18:56

Anonymní - 10dní se předpokládá jako dostatečná doba. Důlezite je, aby neměl člověk už příznaky. U našich marodů jsme čekali pro jistotu 14dní.
Jo a ještě poznatek - antigenní testy - to je podobné jako si hodit korunou, fakt :roll:
Příbuzná měla jasný covid 2dny - příznaky atd. a test negativní?!! 8o schválně jsme zkoušeli pak testovat denně a až 7den od prvních příznaků antigenní test pozitivní… :nevim: takže ty antigenní asi zachytí možná tak nějaké procento bezpříznakových lidí..jinak je to fakt asi na nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
26.2.21 19:00

NJ antigenní testy žádná sláva nebudou… Znám taky podobný případ… Antigenní test negativní, následně pcr pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat