Léčba otřesu mozku

Anonymní
30.5.12 10:27

Léčba otřesu mozku

Ahojte holky, psala jsem tu včera, že mi miminko spadlo na zem. Zvracelo, ale v bezvědomí nebylo..v nemocnici nám řekli, že poranění lebky nemá a že zvracení může způsobovat více příznaků, nebo může zvracet z bolesti a může mít jen lehký otřes mozku. Každopádně nás poslali domů. Já se teď chci zeptat Vás maminek, které jste měli dítě s otřesem mozku. Jak probíhala taková léčba v nemocnici, nebo doma? Bylo mu třeba 2 dny špatně..a potom se to postupně začalo lepšit? Jak často jste ho krmily, jak často spal apod? Moc děkuji za odpovědi, jinak měmu prckovi je 5 m :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3142
30.5.12 10:34

ahoj teda divím se že si vás nenechali alespoň den dva na pozorování
zvracení je jeden z příznaků otřesu

pokud jste teď doma je důležité mrňouse sledovat - tzn. kdyby z ničeho nic sebou někde plesknul a jakoby usnul, nebo byl neaktivní apod, zase zvracel - navštívila bych lékaře

jediné co by mohlo hrozit je krvácení do mozku

ale jinak - aktivity jako každý den, tam bych se ničemu nevyhýbala- snad jen třeba letadýlku a podobným šílenostem :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.12 10:34

Léčba otřesu mozku je klidový režim (3 dny v nemocnici, potom doma), bez fyzické námahy, bez TV a počítače alespoň týden, lépe 14 dnů, potom zatěžovat dle tolerance.
U 5ti měsíčního dítěte bych ho nechala dělat co chce, spát jak chce, jíst kdy si řekne, že. Necourat po nákupních centrech, kávičkách, kamarádkách atd. To vysleduješ a poznáš jako máma sama nejlíp.
srry anonym

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat