Léčitelé a migréna – jak ji léčí a kolik to stojí?

472
27.5.09 17:52

Léčitelé

Byl jste někdo u léčitele? Uvažuji o jeho návštěvě s tím, že bych se chtěla zbavit migrény. Je to návštěva jednorázová nebo se tam musí docházet nějak pravidelně, jak vlastně léčí a kolik to cca stojí? A pomohl vám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5100
27.5.09 18:14

Mě léčitel pomohl od astmatu.Je to teda už přes 15 let, takžte si to pamatuju jen matně. Táta mě tehdy vezl někam k Nýrské přehradě, jak se dotyčný jmenoval už netuším.Ani nevím, jestli jsme něco platili. Byl to jeho zhámý, pamatuju si, že vypadal jako dřevorubec. Rukama ze mě nějak stahoval „špatnou energii“(bez dotyku), jednu chvilku jsem s sebou skoro sekla. Ale je fakt, že než jsem k němu šla, tak jsem si foukala i několikrát denně a od té doby jsem v pohodě. Postupně mě opustila i alergie. Dřív jsem jen prošla kolem kvetoucího bezu a dusila se. Dnes si pod něj klidně sednu - a nic.Prostě to na mě fungovalo - zaplaťpánbůh.
Přeju ti,ať taky najdeš někoho, kdo ti sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
27.5.09 18:16

Jo,a kámoška se zbyvila migrény na kineziologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
27.5.09 18:19

Mischni- a co je to ta kineziologie? To je nějaký lékařský obor nebo co? Slyším to poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.09 18:20

ahojky to by mě také zajímalo a doufám že se někdo ještě ozve.Asi není léčitel jako léčitel ,ale kdybych věděla o někom dobrém tak bych to vyzkoušela a odvezla tam maminku.Ta trpí už 20 let hroznýma migrénama-měla výdut v mozku,krvácení do mozku a od té doby to má a dr si s tím nevíé rady a bylo jí řečeno že než na to někdo něco vynalezne tak že ona už to potřebovat nebude :roll: .
muj kamarád před 5 lety měl rakovinu-ani nevím kde ale k léčitely chodil a chodil i na chemoterapie tak težko říct co ho uzdravilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
27.5.09 18:56

Chodila jsem k léčitelce, léčila TČM - tradiční čínskou medicínou a bylo to na opakované návštěvy. To samý třeba bylinkářky, poprvý zjistí důvody a příčiny, navrhnou léčbu a pak se jde na kontrolu, jak to funguje. Někdo to kombinuje, že dává Reiki nebo pracuje s jinýma energiema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
27.5.09 20:08

tady je odkaz na tu kinezku.asi to tam vysvětlí líp než bych to dokázala já.
http://www.volny.cz/…odstata.html
V podstatě jde o to, že každá nemoc je „od hlavy“ a všechno, co člověk prožije se mu ukládá do podvědomí a může způsobovat poruchy na fyzické úrovni. Na kinezce „najdou“ a odblokují příčinu. Někdy to jde hned, někdy je to na víc sezení.
Ale hlavně je to o tom, že TO ONO „pacient“ musí chtít změnit a to je docela fuška změnit třeba po letech myšlení nebo náhled na věci.Zázraky na počkání to neumí. :wink:
Už se do toho zamotávám - koukněte na odkaz… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
27.5.09 21:09

Mischni - a kolikpak takové jedno sezení stojí, nevíš? Když jsem si to pročetla, tak bych tomu docela i věřila…zní to zajímavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
27.5.09 21:21

Ahojky! Zkusila jsem tu a tam nějakého toho léčitele a u každého to bylo opravdu různé. Tatínek mojí kamarádky byl klasický senzibil a léčil čistě energií a doporučením změny životosprávy. Výsledky byly různé jak u koho. Pak jsem zkusila homeopatii-ale neměla jsem štěstí na paní doktorku, vůbec jsme si nesedly a tak to bylo jen vyhozené peníze (obvykle 1000-1500,– za úvodní hodinu), pak se chodilo na kontroly a ty už stály podstatně míň. Homeopatika byla v ceně. Nepočítám bylinkáře, tam to bylo dost různý. Ale největší úspěch u mě měla tradiční čínská medicína-sice to bylo šíleně náročný finančně, ale nejvíc mi to pomohlo. A mimochodem-vedle celé řady problémů jsem se taky zbavila migrén a mám je dost málo. Taky jsem si nechala trochu poradit s jídelníčkem a životosprávou a i to hrálo svoji roli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
27.5.09 21:30

pett - já platím 500,–. Bude to asi tak plus mínus všude. Znám 3 kineziology a všichni tak berou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
27.5.09 21:36

Ja byla na kinezi presne pred tydnem a neda se to ani popsat. Naprosto neuveritelny a nezapomenutelny zazitek, a hlavne, vylezla jsem ven a najednou jsem byla v uplne jinem svete. POmohlo mi to strasne moc po psychicke strance, po fyzicke jeste nemohu soudit, je jeste moc brzy…ale fakt muzu doporucit. :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
27.5.09 21:39

Re: Léčitelé

Pett1 píše:
Byl jste někdo u léčitele? Uvažuji o jeho návštěvě s tím, že bych se chtěla zbavit migrény. Je to návštěva jednorázová nebo se tam musí docházet nějak pravidelně, jak vlastně léčí a kolik to cca stojí? A pomohl vám?

ahojda, já jsem chodila k paní co dělala EAV je to metoda doktora Jonáše, ale nepomohla mi a dost to stálo-fakt je důležitý dobře vybírat. Ale znám dva pány co dělají TČM a mají velice dobré výsledky. Jedem je z Plzně(bere 300 za vyšetření), druhý Praha(cca 600 za vyšetření). Když budeš chtít pošlu ti kontakty. Od toho Pražáka si budu nechávat dělat akupunkturu pro usnadnění porodu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
27.5.09 21:40

Jojo… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
27.5.09 21:41

Jo a platila jsem 700, ale zas je fakt, ze jsem tam byla 2,5 hodiny..... hold problemu bylo vic :oops: Ale fakt obdivuju lidi, kteri tohle delaji… pani ke ktere jsem sla byla naprosto uzasna a mela se mnou ohromnou trpelivost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
27.5.09 22:11

Sama jsem byla u jednoho léčitele/bylinkáře v Pze, namíchal mi čaj a řekl, abych držela i dietu (což jsem nebyla schopná) a přišla, kdyby se to nelepšílo. No už jsem tam nešla :-( Ale naše kluky vozívám k jedné paní do Strašecího, pracuje s bylinkama, energií. Pak chodíme k homeopatce a ta nám asi pomohla nejvíc. Na kinezku jsem objednaná za měsíc. Jsem ráda, že tady čtu pozitivní ohlasy. Okolí mě totiž stále odrazuje :-) Jo a taky jsem si nechala poradit tinktury od pí Podhorné - ráda bych se už konečně zbavila akné… takže si teď kapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama