Homeopatika na zmírnění stresu ze změny

5044
22.5.09 11:09

Homeopatika na zmírnění stresu ze změny

Ahoj holky,

blíží se prázdniny a s tím i různé přesuny po školkách Náš Matyáš během týdne vystřídá 3 školky. Vzhledem k rodinné situaci (můj odchod od manžela, velmi těžká komunikace, blížící se náročný rozvod… prostě vše, co dítě bohužel velmi vnímá) je hodně citlivý na jakékoliv změny a těžko je snáší. Já chodím do práce, 2 měsíce volna rozhodně nedostanu, takže cestování po školkách se bohužel nevyhneme.
Chtěla jsem se zeptat, jestli se někdo neorientujete v homeopatikách a nevíte o nějakých, které by zmírnily stres ze změn. My homeo používáme na všechny možné zdravotní potíže, myslím, že s úspěchem, tak bych Mátovi ráda pomohla i v téhle situaci.

Děkuju za jakékoliv (i nehomeopatické :) ) rady.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2681
22.5.09 11:50

Terezo, moje dcera je taky dost senzitivní, když se na něco těší nebo bojí, má žaludeční nervózu, je jí špatně. Např. minulý rok, když jsme čekali narození jejího brášky a já přenášela, bylo jí pořád špatně, zvracela. Když jsme se přestěhovali do nového domu, kam se moc těšila, než si zvykla v novém pokojíčku, chodila pořád čůrat v noci, třeba 5× za sebou po půlhodině, než usnula. Zmínila jsem to u naší dr. a předepsala jí homeopatika Sédatif PC, podle názvu prostě na zklidnění. Já jsem taky nervák a ona to má asi chudák po mě. Taky jsem se rozváděla, když jí byly 4, ale to nějak proběhlo v pohodě. Tak ti moc držím palce, možná si homeopatika kup i pro sebe, protože ta situace je určitě těžká i pro tebe. Ale bude líp, neboj … :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
22.5.09 12:26

Krom homeopatik jsou na toto dobré i Bachovy esence, dcera jde do školky poprvé v září a též jí je budu kapat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
22.5.09 14:21

Holky, děkuju moc. Chtěla bych to Máťovi co nejvíc ulehčit. Má docela sociální cítění a o to víc ho všechny změny dostávaj.
Emanko, tyhle homeo jsou jenom na předpis? Já že bych řekla naší doktorce, jestli by mi napsala recept.
A Bachovky mě vůbec nenapadly, přestože si je dávám taky 8O

Tak snad to léto nějak zvládnem, budem to odlehčovat nějakými dovolenými na kole a pod stanem, což Máťa miluje :-)

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
5.7.09 22:53

Ahojky, Bachovky jsou skvělý, kapala jsem Kubovi než se narodil Matýsek a i teď pokračujeme. Na děti působí super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama