Lednice Beko samoodmrazovací - vzadu teče voda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
961
19.9.21 01:48

Lednice Beko samoodmrazovaci vzadu teče voda

Zdravím, pár měsíců zpět jsme kupovali lednici a zjistila jsem že vzadu teče :zed: parádně zničena plovoucka :zed: zatím jsem tam dala hrnek aby tu vodu chytal…odkapáva po kapkách z takové bílé trubičky vzadu…neví někdo co je špatně? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11368
19.9.21 06:38

Koukla bych do návodu, že samoodmražovací lednice musí někam ta přebytečná voda vytékat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37371
19.9.21 07:55

To je normalni funkce, ale melo hy se to odparit, ne kapat. Musim priznat, ze vlastne nevim, jak nase podlaha za lednickou vypada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
22.9.21 00:23

@Fonty Tak z lednice voda vytéká tou "trubičkou " a ma tect do nádoby nad kompresorem a teplo z kompresorů ji má odpařit. Bohužel občas se ta miska může i propalit a pak máš louzi, nebo hodně velká vlhkost v lednici a nestačí to odvádět. Či jen hadička utekla kam nemá.
A prosím tě jak daleko máš lednici od zdi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
22.9.21 03:00

@JiříkMazlík sběrná nádoba tam není…každopádně už jsme volali na servis tak od nich někdo dorazí…dám sem pak vědět co bylo špatně :nevim: od zdi je daleko dost, strcime tam ruku když vylevame vodu z hrnku 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
22.9.21 13:19

@Fonty to je dost divný že tam není nádobka :( zatím jsem se nesetkal stím že by tam nebyla vždy tam bylo alespoň propalene torzo :mrgreen: tak jsem zvědavý co ti řeknou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
23.9.21 00:03

@JiříkMazlík tak nám tam chyběla ta sběrná nádoba na kondenzát :nevim: už je tam teď by se voda měla odpařovat..vyřešeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
24.9.21 16:34

@Fonty tak to potěší když to teče pár měsíců na zem. Alespoň už víš co si máš po přivezení lednice ohlídat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat