Lednice Stikeez Lidl

4.4.21 00:39

Lednice Stikeez Lidl

Ahoj holky, prosím, neměl by někdo lednici Stikeez Lidl? Naši dva kluci vyměňují jak blázni, aby nasbírali všech 24 kousků, ale lednice nám chybí a to jsme zapojili celou rodinu a nikde je nemají :,( nebo nevíte, kde bychom ji sehnali? Už si nevím rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7320
4.4.21 01:38
@Koloušek98 píše:
Ahoj holky, prosím, neměl by někdo lednici Stikeez Lidl? Naši dva kluci vyměňují jak blázni, aby nasbírali všech 24 kousků, ale lednice nám chybí a to jsme zapojili celou rodinu a nikde je nemají :,( nebo nevíte, kde bychom ji sehnali? Už si nevím rady
:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
4.4.21 03:13

Připojuji se s dovolením k dotazu a brala bych za nějakou odměnu taky :-) děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
4.4.21 07:05

@Koloušek98 Ono jich bylo asi malo. Uz prvni tyden se nam pokladni omlouvala, ze nemaji uz ani lednicky ani pytlicky :?
Ovsem tohle byla sila 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52900
4.4.21 07:29

Teď se nějaká draží u onkoláčků na fb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
4.4.21 07:39

Taky jsme zaspali a lednička na nás nezbyla. Dcera už má všechny stickeez. Ale kupovat ledničku za litr, když vím že ji dostaly ty nádhery k nákupu, fakt nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
4.4.21 08:12

Známá co dělá v Lidlu, říkala, že už nejsou a asi ani nebudou.
Mužů se zeptat holek jestli jednu nepodarují, mají tři, připomeňte se mi zprávou.
Ty ceny jsou masakr, co by člověk nechtěl za kousek kartonu a suchého zipu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 09:30

Holky, my taky marně sháníme, mám dvě cácorky, měly by radost. Ale u nás na malém městě je absolutně nesehnatelná, holky zklamané. Taky bombarduju celé okolí, ale nikdo nemá. Kdyby někdo měl za rozumné peníze k prodeji, ráda koupím… Díky moc…
Jsem fakt naštvaná, udělají takovou reklamu, děti nadšené, sbírají, mění, a pak taková podpásovka, že lednice není a nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4194
4.4.21 09:41

Ahojky,
lednice mám dvě. Jednu mi přivezla ségra.

Klidně daruji, ale má to ale :) za lednici bych si přála ještě stikeez pazitku a cuketu, které nám chybí + jedny bonbóny z Lidlu, které syn miluje, viz fotka :-)

Preferuji osobní předání v Praze, zcela upřímně píšu, že se mi to vůbec nechce řešit přes postu/zasilkovnu, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33893
4.4.21 09:43

Lednice možná budou, jak se uvolní opatření, uvažuje se, že se nechají dodělat a budou se normálně prodávat, stejně tak ti malí blbouni, kterých zbylo pytle. Zdroj diskuze FB přímo na stránkách Lidlu, odpověď od nich. Teď se to prodávat nesmí, jsou to hračky. Jinak dnes oficiálně ta akce končí.

My máme jednu, chtěli bychom druhou, protože holky mají minimálně půlku druhé sady, navyměňovaly to. Ale za kus papíru s vyšší gramáží v hodnotě několik desítek korun bych nikomu víc neplatila 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 11:36

@Verurizeckova beru :srdce: prosím prosím, rozhodně souhlasím s podmínkami a splním je :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.21 15:27

Mám ledničku :) už jsem poslal 6 a mám poslední 7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
5.4.21 15:37

@adelaminarkova co bys za ní chtěla? A náhodou, stikeez nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat