Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Prosím o radu při výběru lehátka se samohoupátkem
, mám dvojčátka a chtěla bych jedno zabavit, když druhé krmím nebo utěšuji - hrací děka je zatím nezajímá a houpání na nohách mají rádi, ale oba najednou nestíhám, momentálně má jeden uplakané období. Nerada utrácím za blbosti, ale pokud by to pomohlo a jim se tam líbilo, tak bych byla vděčná…prosím pokud máte tip, jestli přiložíte konkrétní odkaz. Děkuji ![]()
Ahoj,
měli jsme něco takového http://detska-lehatka.heureka.cz/…specifikace/#… , půjčené, a musím říct, že mi to zachránilo život. Děti jsem tam dávala na střídačku během celého dne. Jednoho jsem koupala, druhý se houpal a naopak. Při krmení jsem je taky tak dávala a když se syn vzbudil hodně brzo ráno a začal být protivný, tak jsem ho tam na dospání šoupla taky.
My jsme měli tohleto, je to od FP, teda chvilku půjčený a pak jsme kupovali nový, taky od FP, takový „hnízdečko“, mladší prcek byl uřvaný mimčo a abych se mohla v klidu věnovat i staršímu, dost jsem to využívala…
prcek se v tom vždycky krásně uklidnil ![]()
Buď to mohlo houpat ze strany na stranu (což jsme používali my) nebo zepředu do zadu, když se ta sedačka pootočila
, ale to se mrněti tolik nelíbilo.. ![]()
@kate02 píše:
My jsme měli tohleto, je to od FP, teda chvilku půjčený a pak jsme kupovali nový, taky od FP, takový „hnízdečko“, mladší prcek byl uřvaný mimčo a abych se mohla v klidu věnovat i staršímu, dost jsem to využívala…prcek se v tom vždycky krásně uklidnil
Buď to mohlo houpat ze strany na stranu (což jsme používali my) nebo zepředu do zadu, když se ta sedačka pootočila
, ale to se mrněti tolik nelíbilo..
tuhle jsme meli taky pro dvojcatka a houpali se v ni jeste v roce.Je opravdu suprova.
@lenaa5 píše:
tuhle jsme meli taky pro dvojcatka a houpali se v ni jeste v roce.Je opravdu suprova.
náš už se tam kilama nevlezl, takže kolem 9 měsíců jsme ji posílali dál, ale bylo to super, navíc jsme ji teda koupili z druhé ruky a prodala jsem ji pak asi ještě o stovku drǎž, než jsem ji koupila…
ale zas jsme k ní dali ještě redukce na baterky, takže fungovala na obyč tužkový ![]()
A můžu se zeptat jak dlouho baterky vydržely? uvažuji o této, má adaptér http://www. slune-cz. cz/houpacka-a-kolebka-graco-lovin-hug-se-sitovym-adapterem/variant_value_id=6378/
@Mišanda Ž.. píše:
A můžu se zeptat jak dlouho baterky vydržely? uvažuji o této, má adaptér http://www. slune-cz. cz/houpacka-a-kolebka-graco-lovin-hug-se-sitovym-adapterem/variant_value_id=6378/
my jsme to měnili tak po třech, čtyřech dnech, ale použivali jsme to docela dost, už ai nepamatuju, dávala jsem tam nabíjecí baterky potom, takže nǎklady minimální, ty redukce stojí asi 40 korun 4…
Já měla podobnou houpačku, koupila jsem na aukru a byla na natahování klikou
Tahle houpačka je pomocník k nezaplacení ![]()
@Mišanda Ž.. píše:
A můžu se zeptat jak dlouho baterky vydržely? uvažuji o této, má adaptér http://www. slune-cz. cz/houpacka-a-kolebka-graco-lovin-hug-se-sitovym-adapterem/variant_value_id=6378/
píší, že je do zásuvky, tak to baterie měnit nemusíš. Jinak do té graco se dávali ty velké baterie a vydržely nám tak 14dní.