Letet nebo zustat?

Anonymní
28.4.21 15:44

Letet nebo zustat?

Ahoj, jdu se spis vyzpovidat a mozna se poradit.. v zari jsem potkala uzasnyho kluka, cca mesic zpet jsme si poridili byt, ktery pomalu davame dohromady. Chci to mit rovnym dilem tak to jde pomalu. Pritel je ajtak v dost vysoke pozici, ja jsem fotografka, hlavne na svatby a parove foceni, ktereho bohuzel za posledni rok je pramalo. Driv jsem dokazala za vikend vydelat dost. V lete jsem si udelala rychlokurz na food styling tak ted spravuji par webu o vareni a sem tam nejake to vikendove foceni, ale penez proste sype pritel o hodne vic nez ja. A mne to prijde blbe a stydim se. No a k veci pred tydnem se mi povedlo vyhrat kurz tehotenskeho foceni v holandsku. Kurz je plne hrazen, prispevek na sdileny byt, stravu. Zbytek bych si krasne pokryla ze sve „zasoby“. Strasne jsem se tesila, prednesla priteli a ten chytil amok, ze proste na skoro mesic nikam nepoletim, ze nekdo musi dohlizet na upravy, remeslniky a na jeho psa, ktereho podedil po dedovi, je to takovej starej vorisek, ale v noci obcas skuci a pritel je dost casto uprostred noci odvolanej na par hodin nekam do terenu a pes tam po nem knoura. Prej si nechce hned znepratelit sousedy. Pro mne je to ale prilezitost, spoustu nevest mi pise, ze uz cekaji prirustek, jestli je nenafotim, ale nechci delat neco, na co nemam kurzy a osvedceni. Pritel rekl, ze pokud mi jde o to, ze leje vice penez, ze se vezmeme a nebudu s tim mit moralni rozepri, ale ja se urcite nechci vdavat ani ne po roce znamosti, ikdyz je to jinak uzasny chlap, jasny muze se z nej vyklubat uplne nekdo jiny. A ja bych opravdu chtela odletet, ale pritel je proti. Musim se rozhodnout do patku, objednat se na testy, o vikendu ma byt onlile hovor se spolubydlicimi a organizatorkou a ja svadim vnitri boj. Nedal mi ultimatum, ze kdyz odletim tak je konec, ale vidim na nej ze ho to trapi a kdyz tema odletu nahdodim tak teka smutne ocima a krci rameny :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26201
28.4.21 15:51

Přijde mi sobecký, že jeho důvody jsou řemeslníci a pes :roll: ten být jste koupili napůl nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
28.4.21 15:54

Jela bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5996
28.4.21 15:56

Ja osobne bych kvuli chlapovi moznost sveho sebevzdelani neobetovala… jste spolu par mesicu a uz ti rozkazuje co smis a co ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
28.4.21 15:57

A jak to dělal se psem před tím, než jste spolu byli?? Nebo to ho ještě neměl? A jinak když se chce všechno jde…on vyloženě nechce a připravuje té o parádní zkušenost :( jste bez dětí, tak o co jde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
28.4.21 15:58

Já bych teda jela, nedokážu si představit, že by mi někdo něco takového v životě zakazoval. Jenom je mi líto toho psa (vím, že je za něj zodpovědný přítel, ale nevím, co se od něj dá čekat. Z popisu i sympatický není). Rodiče by ho nepohlídali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
28.4.21 16:01

Ahoj, je to tvá práce… Mám něčím pokračovat dál?
Ty přeci se také musíš přizpůsobit jeho nočním odjezdům.
Zkus mu vysvětlit svůj pohled, co to znamená pro tebe, jaké nové možnosti ti to přinese. Kde byl jeho pes, když jste nebyli spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
28.4.21 16:01

Měl by být šťastný za tebe. Kolikrát se ti tohle povede? Jak ustoupí, budeš ustupovat pořád. Byt počká. V tom je to kouzlo soužití. Podporovat se a řešit spolu situace. Poněkud sobec, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 16:02

@alialiali psa podedil v lednu, mel ho u sebe v garsonce, ale tu pustil a penize dal do naseho bytu. Prave kdyz jsou upravy v byte a neda se tam spat tak jde pritel na firemni bydleni, kde mu psa nedovili a je semnou u jedne kamaradky taky na garsonce. A kdyz muzeme alespon na nafukacce prespat v nasem a on musi do prace tak pejsek po nem place a musi mit moji 100% pozornost

• Citovat
  • Nahlásit
2511
28.4.21 16:04

Byla bych nadšená a letěla, tohle může být jednou za život a nenechala bych si to ujít kvůli vořechovi sobeckýho chlapa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
28.4.21 16:07

Ja bych jela. Navíc nechat se omezovat ve své práci kvůli dělníkům a jeho psovi? Ne diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14612
28.4.21 16:11

Letět a vzdělávat se, dokud nemáš děti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
28.4.21 16:14

Jela bych, může tě to hodne posunout.. On je sobec.. Budeš se mu podrizovat celý život..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
28.4.21 16:14
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se spis vyzpovidat a mozna se poradit.. v zari jsem potkala uzasnyho kluka, cca mesic zpet jsme si poridili byt, ktery pomalu davame dohromady. Chci to mit rovnym dilem tak to jde pomalu. Pritel je ajtak v dost vysoke pozici, ja jsem fotografka, hlavne na svatby a parove foceni, ktereho bohuzel za posledni rok je pramalo. Driv jsem dokazala za vikend vydelat dost. V lete jsem si udelala rychlokurz na food styling tak ted spravuji par webu o vareni a sem tam nejake to vikendove foceni, ale penez proste sype pritel o hodne vic nez ja. A mne to prijde blbe a stydim se. No a k veci pred tydnem se mi povedlo vyhrat kurz tehotenskeho foceni v holandsku. Kurz je plne hrazen, prispevek na sdileny byt, stravu. Zbytek bych si krasne pokryla ze sve „zasoby“. Strasne jsem se tesila, prednesla priteli a ten chytil amok, ze proste na skoro mesic nikam nepoletim, ze nekdo musi dohlizet na upravy, remeslniky a na jeho psa, ktereho podedil po dedovi, je to takovej starej vorisek, ale v noci obcas skuci a pritel je dost casto uprostred noci odvolanej na par hodin nekam do terenu a pes tam po nem knoura. Prej si nechce hned znepratelit sousedy. Pro mne je to ale prilezitost, spoustu nevest mi pise, ze uz cekaji prirustek, jestli je nenafotim, ale nechci delat neco, na co nemam kurzy a osvedceni. Pritel rekl, ze pokud mi jde o to, ze leje vice penez, ze se vezmeme a nebudu s tim mit moralni rozepri, ale ja se urcite nechci vdavat ani ne po roce znamosti, ikdyz je to jinak uzasny chlap, jasny muze se z nej vyklubat uplne nekdo jiny. A ja bych opravdu chtela odletet, ale pritel je proti. Musim se rozhodnout do patku, objednat se na testy, o vikendu ma byt onlile hovor se spolubydlicimi a organizatorkou a ja svadim vnitri boj. Nedal mi ultimatum, ze kdyz odletim tak je konec, ale vidim na nej ze ho to trapi a kdyz tema odletu nahdodim tak teka smutne ocima a krci rameny :,(

A kurz blíž nějaký není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
28.4.21 16:19

Jela bych, to je uzasna sance, do zivotopisu super, uzijes si to, velka zkusenost podle me. Mel by ti to prat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat