Levné kryty na mobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucy 123
Nováček 1 příspěvek 08.05.18 14:44
Levné kryty na mobil

Ahojky :D
Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nevíte o nějakém eshopu, na kterém jsou levné ( opravdu levné) kryty na mobil. Mám Honor 7× a sháním na něj nějaké pěkné zadní kryty. Tak pokud víte o nějakém eshopu, kde jsou kryty levné a jdou poslat do zásilkovny ( na tom mi hodně záleží, chci, abych si mohla zásilku vyzvednout v zásilkárně a zaplatit až tam)
Předem vám hrozně moc děkuji za rady :srdce:

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 08.05.18 14:51

Tak nejlevnější jsou samozřejmě na ebay a Ali. Jenže ti to nepošlou do zásilkovny :D a čekačka teda aspoň měsíc no :?

vokishka
Extra třída :D 12755 příspěvků 08.05.18 14:53

Dcera si taky kupuje na Aliexpresu. Jeden jí přišel poměrně brzo, na další čeká už několik týdnů.

neila
Extra třída :D 10528 příspěvků 08.05.18 14:56

Aliexpress nejlepší, dcera má odtamtud asi 50 krytů :roll: stojí to pár centů

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:59

Děkuji. Z Aliexpressu si plánuji, že si zkusím něco objednat. :mrgreen:
Akorát nevíte prosím ještě o nějakém dobrém českém eshopu? Aby mi právě přišel balíček do zásilkovny?

Taka
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 08.05.18 15:09

Na českých eshopech je nechutná přirážka. Všude. Opravdu se to čekání z Ali vyplatí. Bývají to kvalitně stejné výrobky a několikanásobně levnější. A je výběr z desítek, ne-li stovek motivů ;)

lachtanice86
Kelišová 6427 příspěvků 08.05.18 16:29

Ebay. Nakupuji tam roky. Ale do zasilovny fakt neposlou. Proč ale anonym?

Vosma29
Kecalka 480 příspěvků 08.05.18 17:57

Tak většina krytů je právě z Aliexpresu akorát to nestojí cca 50 Kč ale 300 Kč. Většina prodejců sou jen překupnici z čínských eschopů

nozu
Extra třída :D 11678 příspěvků 08.05.18 19:28

Doporučuji jedině aliexpres. kvalita je dobrá a cena úplně směšná. Jen déle trvá doručení. my takto máme krytů víc a střídáme je dle nálady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >