Líbání nohou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LENIčka.Kl.
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 11:00
Líbání nohou?

Ahoj holky,
doufám že se nebudete zlobit za založení nového tématu k diskuzi.

Mám možná trochu zvláštní dotaz ale má nějaká z vás zkušenosti s tím aby vám muž chtěl líbat nohy?
Uvedu vás trochu v obraz :andel:
S manželem se pořád dohadujeme o hloupostech a je to pořád dokola tak aby jsem si ten život trochu zpříjemnila začla jsem si užívat.
Teď jsem ale potkala kluka, je o docela dost mladší než já, a ten mě včera požádal jestli by mi mohl líbat nohy a u toho… No však víte :oops:
Popravdě jsem z toho byla docela v šoku ale nechtěla jsem mu nic odpírat a nakonec proč to nezkusit. Trochu to tedy chvilkami lechtalo ale nakonec to bylo velmi vzrusujci. Pozorovat toho mladého zajíčka jak mi líbá chodidla u toho se ukaji a říká mi jak jsem úžasná.
Vcelku mi to zvedlo sebevědomí a překvapivě to bylo příjemné. :oops: :oops:
Takže co vy na to? Snad mě neodsoudite… Máte někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9072 příspěvků 09.03.18 11:04

Mam jeden mi to zacal delat ve vane, nesnasim to kopla jsem ho do huby hned. :)

Jančakecalka
Generální žvanilka 20410 příspěvků 09.03.18 11:07

Tohle není nic pro mě, všeobecně mi to příde spíš hnus :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10158 příspěvků 09.03.18 11:08

Ne, s milencem jakekoliv formy zkusenosy nemam a co se tyce nohou, jsem na tom jak @Šarlota4, kdo mi sahne na nohy, riskuje kopanec

Kamil18
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 11:11

Já to dělám taky, miluju to, misionářská poloha a u toho líbat, lízat nožky, paráda ;) Asi to neni ještě footfetish, spíš jen jako doplněk..:)

Šarlota4
Echt Kelišová 9072 příspěvků 09.03.18 11:11

Jinak foot fetish neni nic neobvykleho. Dela to asi dost lidi.

radkka
Neúnavná pisatelka 19341 příspěvků 09.03.18 11:11

Nesnáším, když se někdo dotkne mých nohou a nejsem schopná sáhnout na cizí nohy :mrgreen: takže ne, tohle neděláme. Manžel mi jednou pohladil nárt a už si to netroufl nikdy zopakovat :oops:

Šarlota4
Echt Kelišová 9072 příspěvků 09.03.18 11:13

@radkka stejne! Muz me smrdla pod dekou moje nohy ( jen me chce pohladit ) a ja jsem ricna :lol:

Uživatel je onlineDoe_Jane
Kelišová 5540 příspěvků 09.03.18 11:19

Doufám že na fotce nejsi ty a tvoje dítě

Kamil18
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 11:19

Tak mu zkus nožkama pošmrdlat jeho nádobíčko, bude ti myslím vděčný :) jemně samozřejmě!:-D

radkka
Neúnavná pisatelka 19341 příspěvků 09.03.18 11:19
@Šarlota4 píše:
@radkka stejne! Muz me smrdla pod dekou moje nohy ( jen me chce pohladit ) a ja jsem ricna :lol:

Já mám husí kůži jen, když se o mě v noci otře jeho studená noha 8o 8o 8o já teda nesnáším i pohled na holé nohy, může v žabkách apod. Já sama sandály ani pantofle nenosím, buď lodičky (pracovně) nebo baleriny, tenisky apod.

cecetka
Kelišová 6846 příspěvků 09.03.18 11:21

@LENIčka.Kl. Nevim, nezazila jsem, ale nic uchylneho bych v tom nevidela. Podle me to muze byt i velice prijemne. Kdyz si vybavim masaz plosky nohou, ktera je proste boziiiiii, tak v ramci predehry muze byl libani nohou super :mavam:

Šarlota4
Echt Kelišová 9072 příspěvků 09.03.18 11:23

@radkka mam to stejne. Vrchol mych odhalenych nohou jsou crocsky na zahrade. Chlapi v zabkach jsou totalni ekl a celkove ty nohy jsou proste :poblion:

Petruna21
Echt Kelišová 9221 příspěvků 09.03.18 11:24

Když to někdo umí hezky a nežně tak je to hezké a příjemné :)

Anonymní  09.03.18 11:26

Jo, mám. Můj muž to dělá, protože jsme zjistili, že mě to vzrušuje a líbí se mi to a on zjistil že se mu to líbí taky. I když zpočátku to udělal jen jako experiment. Líbá mi i lodičky, i holé nožky. A deka si to. Mně to nepřijde jako něco divného. Vždyť je to jedno když se to líbí oběma. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama