Líbí se vám jméno Samantha?

106
17.5.16 05:39

Líbí se Vám jméno Samantha?

Ahoj, máte doma někdo Samanthu nebo znáte ve vašem okolí někoho s tímto jménem? Chtěla bych své dceři (když bude) dát právě toto jméno, ale setkala jsem se s názory, že to je jméno jak z 90.let. :D :D Chtěla bych to spojit ještě s dalším jménem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26240
17.5.16 06:00

JJ hned mi vyskočila Samantha Fox (u nás na ZŠ ji poslouchali všichni kluci, ale teda spíš se koukali na obrázky, protože to byla prsatice), druhá mi naskočila Samantha ze Sexu ve městě a třetí asi 9 letá romská holčina z okolí…
Takže toto jméno bych dceři nedala a ani se mi nelíbí. Je dost dlouhé (jak by to bylo, když chceš k tomu ještě další jméno :think: ), nevím, jak dlouhé máte příjmení a miminko asi Samantha oslovovat nebudete a zdrobnělina Samantička se mi teda taky moc nelíbí :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2461
17.5.16 06:12

Nelíbí se mi vůbec. Spíš 80.léta - ta prsatá zpěvačka, co neuměla zpívat, ale nahnala to jinde. Jinak všechny Samanthy, co znám, jsou Romky, tam to jméno dost frčí společně s Jessikou. Takže fakt ne za mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
17.5.16 06:12

Vůbec nelíbí, ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
17.5.16 06:27

Vybavim si malou Samanthu od Mayre z doktorky Quinnove :mrgreen:
Jmeno je pekne, ale asi jako Jessica a spol. ty se mi libi, ale je to moc cizi. Ne, nedaal bych, chudak dite a souhlasim s nazory vyse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
17.5.16 06:38
@Debbi93 píše:
Ahoj, máte doma někdo Samanthu nebo znáte ve vašem okolí někoho s tímto jménem? Chtěla bych své dceři (když bude) dát právě toto jméno, ale setkala jsem se s názory, že to je jméno jak z 90.let. :D :D Chtěla bych to spojit ještě s dalším jménem :)

Kasli na to.Je jedno jestli se libi jinym. Tvoje dite a kdyz ho chces dej ho. Me tchyne kecala do jmen, uplne me to rozhodilo. Jak mu budeme rikat? Jestli budu mit druhe jmeno reknu az jak se narodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
17.5.16 06:38

Jestli žijete, tady tak nikdy. Pokud v zahraničí, tak ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26560
17.5.16 06:39

Nelibi. Zalezi taky na prijmeni. Jaky typ mate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
17.5.16 06:40
@rena621 píše:
Kasli na to.Je jedno jestli se libi jinym. Tvoje dite a kdyz ho chces dej ho. Me tchyne kecala do jmen, uplne me to rozhodilo. Jak mu budeme rikat? Jestli budu mit druhe jmeno reknu az jak se narodi.

Ale zakladatelku právě zajímá, jak se líbí ostatním ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
17.5.16 06:52

Ja jsem postizena ze zamestnani, Samanthy znam tri a ani jednu bych doma nechtela. Nemuzu si pomoct, ale Samanthy, Vanesky a podobne davaji snad cilene jiste skupiny matek, ktere mi proste nejsou blizke. :roll: ale nic proti gustu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31932
17.5.16 06:54

Jak od kolotoče nebo filmu pro dospělé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
17.5.16 07:03

Nám s to jméno líbí, když by jsme měli holčičku tak se bude jmenovat taky Samantha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
17.5.16 07:12
@Tereza1986 píše:
Jestli žijete, tady tak nikdy. Pokud v zahraničí, tak ok.

Naprostý souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10595
17.5.16 07:14

@Debbi93 NIKDY. Osmdesátky plus rádoby světovost (jako Jessica Vopičková).

Kdyby byl otec dítěte cizinec (Samantha Smith), tak OK, ale jinak opravdu hrůza děs běs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10595
17.5.16 07:15
@Burj Chalifa píše:
Jak od kolotoče nebo filmu pro dospělé.

Tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek