Líbí se vašim mužům piercing?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 10:49
Líbí se vašim mužům piercing?

Ahoj holky,
Mám tu dost známých, tak prosím o zachování anonymity. Včera jsem si po 6 letech rozhodování nechala propíchnout nos, překvapivě se mi to líbí tak, jak jsem čekala, tak doufám, že měnto neomrzí :D mam tři tetování na neviditelných místech, tak mě teď trochu znervózňuje, že tohle je vidět víc :D
Ale co mě zajímá, co vám na to řekl partner, když jste s tím některá přišla? Nebo vyslovila přání že ho chcete? Já hodlám mít jen malý kamínek, nenápadný, moc se mi to líbí, ale vlastně vůbec netuším, jak na to kouká opačné pohlaví :) scházím se teď s jedním mužem, není to nic vážného, ale jsem zvědavá na jeho reakci :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.05.18 10:53

Upřímně, memu muži se to nelíbí :nevim: ale taky by mě to neodradilo, kdybych ho chtěla :*

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 08.05.18 10:55

To není o pohlaví. Někomu se to líbí, někomu ne. Mně osobně ne a mému muži také ne, nelíbí se mu ani tetování :nevim: To mně zase ano a mám ho a on to respektuje jako moje rozhodnutí, nikdy nepindal. Ale jako kdybych si nechala udělat rukávy, asi by už něco řekl :mrgreen:

Pennya
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 08.05.18 10:56

No když sním nemáš trvalý vztah tak se ani nemusíš bát..mému se třeba nic takového nelíbí, možná že pupík by přežil ale v obličeji ne. O tetování říká že je to cejch štětky :-D Uzná že některé malby jsou vyvedené, z hlediska umění, ale neviděl by to na mě asi rád.

radúna
Extra třída :D 11761 příspěvků 08.05.18 11:00
@mamina89 píše:
Upřímně, memu muži se to nelíbí :nevim: ale taky by mě to neodradilo, kdybych ho chtěla :*

U nás je to úplně stejné :palec:.

Pennya
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 08.05.18 11:01

Kamínek na boku nosu ještě není tak hrozný, ale ten kroužek co se dáva do chrupavky, nebo přes bok nosu, to mi přijde jako Kráva :-D

lachtanice86
Závislačka 4997 příspěvků 08.05.18 11:01

Nos jsem si nechala propíchnout v 19. Je mi 31 a tehdejší přítel je můj manžel. Navíc mám pichnute i uši, helixy, forwardy a tak a taky mám 2 malá tetování. Líbí se mi to a nikdy mi nic neřekl.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 08.05.18 11:01

Mě se líbí piercingy i tetování. Piercingy jsem měl dva, jeden v bradě. Ale tetování jsem si nenechal, z toho mám trochu obavy.

Anonymní  08.05.18 11:03

Dekuji za prispevky :kytka:
Rikam si, ze kdyz ho neodradilo tetovani, ze snad i tohle vezme dobre :D zase nejsem nejaka taova co by se oblekala do cerne, chodila obepnuta retezy s cernymi drapy a tak :D prave naopak, tak snad to bude dostatecne nenapadne, opravdu jsem znervoznela, jak jsem zvykla, ze vse schovam :D

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 08.05.18 11:04

Nijak zvlášť, ani tetování, ale bere oboje jako moji součást a neřeší to.

hoju
Povídálka 26 příspěvků 08.05.18 11:05

Tomu mému se to taky nelíbí. I když to zní nepopulárně, tak záleží na věku. Celkově si myslím, že piercingy se už tak nenosí jako kdysi, ale tak nějak se na to dá koukat, když to má holka do 25 i 30, v pozdějším věku mi to už přijde takové… no zvláštní. Vím, že teď zním hrozně přízemně. :mrgreen: Pokud je z tebe paf, tak z tebe bude paf i s piercingem. Možná ti řekne, že se mu to nelíbí, ale nemyslím si, že by zrovna tohle byla záminka k útěku. :D Ať se ti nos dobře hojí. :palec:

Anonymní  08.05.18 11:05

@Pennya vidim to uplne stejne, me osobne se prave piercingy moc nelibi, treba v brade, v oboci a tak.. v pupiku to jeste jde, ale libi se mi v nose prave ten kaminek na strane a v jazyku, mam rada veci, ktere nejsou na prvni pohled videt a potom prekvapi :D
Ten v prepazce je opravdu priserny :D

Pennya
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 08.05.18 11:06

@radúna když to je napočátku vztahu, líbí se ti, tak ho vemeš tak jak je že. a ve vztahu už by se o tom člověk měl s druhým pobavit. Sice ho máte rádi takový jaký je, ale přijít mi domů chlap s náušnicí tak ho asi..donutím si ji sundat. :mrgreen: s tetováním už by to nešlo, ale pokud je to fakt umělecky vydařené tak..bych to i brala. Ale stejně by mě asi naštval že by se o tom semnou nepobavil :-D
Tuhle má kolega na ramenou a lopatkách fakt krásný obraz - vlci a orli, nebo kůň s orlími křídly, nějaká inspirace z filmu, fakt umění. nádhera a sexy :-D a jinej ten tam má tetování jak tetovačky, na paži pistol, na lokti lebku a pak růži ještě ktomu barevnou s prsatou holkou, příšerný :-D

Doe_Jane
Kelišová 6047 příspěvků 08.05.18 11:09

Já mám kamínek v nose a nejsem si jistá že si toho za těch 9 let někdy všiml :mrgreen: nejde vůbec vidět

Anonymní  08.05.18 11:09

@hoju dekuji :D no me jeste neni ani 25, takze si rikam, ze to mam zas na par let, nez to bude nevhodne, stejne veci jsem si rikala i o tetovani, v urcitem veku uz clovek nejde do bazenu v bikinach.. :D A piercing se da vzdycky vyndat :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Prachařová schovává dceru, ale syna vystavuje a dělá si na něm reklamu

Nikdo nesmí vidět moje dítě! To je poslední dobou trend, kterým trpí některé... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama