Reklama

Jaký máte názor/zkušenost na kočičí kavárny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 72 příspěvků 07.05.18 21:28
Jaky mate nazor/zkusenost na ''kocici"" kavarny ?

Ahojda, vyrazili by jste s malymi detmi do takove kavarny? Dekuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31621 příspěvků 07.05.18 21:30

Záleží na věku dětí a jak se umí chovat, protože ty kočky nejsou na to, aby je děti honily atd.

Králičice
Extra třída :D 12970 příspěvků 07.05.18 21:31

Kočičí kavárny jsou fajn, ale né pro děti..Vždy se najde pár dětí, co se neumí chovat (popř. se v kavárně nudí) a tak běhají a nahánějí kočky - klidně i u vašeho stolu atd. Takže za mě kočičí kavárna ano, ale né jako dětský koutek..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 21:34

Nesnasim psy a kocky. Takze bych tam nikdy nesla :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 07.05.18 21:36

Zalezi na diteti samozrejme, to ale plati i na ostatni kavarny a restaurace. Moje dite v pohode zvladne hodinu a pul v kavarne, sedi u stolku s nami a prohlizi si knizky nebo neco ji, v kocici kavarne jdeme spolu pohladit kocicky, v klidu, pomalu, zadne behani ani krik. Pokud vidim, ze ma ten den zrovna blbou naladu, nebo se zacina nudit, platim a odchazime. Ctyrlete dite nasich znamych to v restauracich absolutne nezvlada, beha mezi stoly, placa jinym lidem do stolku, haze micek po cele restauraci. Uz nekolikrat byly kvuli tomu konflikty, my uz s nimi radsi do restauraci nechodime - i ja sama to totiz nemam rada, kdyz si jdu nekam posedet treba bez ditete s kamaradkou a cizi decko tam po nas dupe. Proto se snazim u sveho ditete tomuto predchazet a pokud bychom to nezvladali, nebudeme tam proste chodit. Jinak v Brne chodime do kocici kavarny Pelisek, je to tam super :palec:

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 07.05.18 21:37

Nešla bych tam ani sama, v Řecku byly kocky moje noční mura

marg
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 07.05.18 21:46

Chodím rada, ale bez dítěte. Nesnáším tam děti, vlastně nesnáším děti i v jakékoliv jiné kavárně, pokud se nejedná o vysloveně baby friendly kavárnu pro matky s dětmi s hracím koutkem (kam zas nechodím já). Děti nepatří někam kde má být klid. V restauraci mi nevadí, ani kdekoliv jinde, ale kavárna je pro mě svaté místo. Myslím fakt kavárna, taková ta voňavá, s malými stolky. A to i kočičí, tam má být svatý klid.

ugluk
Hvězda diskuse 42203 příspěvků 07.05.18 21:50

Své dítě ano, kočku máme doma, tudíž se k ní opravdu umí chovat a přesně ví, co si smí a nesmí dovolit. Na druhou stranu tím, že má kočku doma, a to takovou kočku, která zná jeho, ví co od něj čekat a pomazlit se přijde jen tehdy, má-li na to zrovna náladu, nemám důvod tahat dítě do kočičích kaváren.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 07.05.18 21:51

@Solni u nás je kočičí kavárna. Na dveřích i fb stránkách je napsáno, že se nedoporučuje návštěva s dětmi do 6 let. Bavila jsem se o tom s majitelkou. Říkala, že vyloženě zakázat to nemůže, ale že už několikrát musela návštěvníky poprosit, že pokud se jejich děti nezačnou chovat přiměřeně, tak je bude muset poprosit o odchod. Říkala, že nejde jenom o ty kočky, ale nechce řešit případné zranění dítěte, protože kočka se prostě jinak, než škrábnutím bránit nemůže.
Osobně bych své, troufnu si říct vychované a na kočky zvyklé, skoro 4 leté, dítě do kočičí kavárny nevzala.

Šarlota4
Echt Kelišová 9637 příspěvků 07.05.18 21:52

Nesla bych. Nevim co to ma za ucel.

vjerunqa
Závislačka 2995 příspěvků 07.05.18 21:58

@Solni Ahoj, já ne, kočky moc nemusím.

Helileli
Závislačka 2765 příspěvků 07.05.18 22:01

Kočičí chlupy mám denně v kafi, občas i s majitelovym ocasem :cert: Takže harcovat se přes půl Prahy, abych mohla zkusit chuť jiných chlupů, to nemám zapotřebí.
Do kavárny chodím zásadně bez dětí, pokud už vůbec někdy jdu, protože kavárna bez kouře pro mě poněkud ztratila kouzlo.

Myslím, že mnohem větší zážitek mají děti v zookoutcich z krmení a hlazení hospodářských zvířátek nebo třeba z lekce v jízdárně na koních. Kočky jsou z mého pohledu soukromé osoby, mělo by tak s nimi být zacházeno.

astra12
Povídálka 24 příspěvků 07.05.18 22:02

Proc ta diskuse?
V cem vidis problem?
Ja kocky nemam rada, tak bych nesla :)
Jinak me dite se umi chovat :) Bez problemu s nim muzu do restaurace ci kavarny :)

cilly
Generální žvanilka 21982 příspěvků 07.05.18 22:18

Zrovna minuly týden jsem svou 6 letou dceru poprvé do kočičí kavárny vzala. Moc tam chtěla jít, doma máme jen psa, takže kočka je neokoukane zvíře. :mrgreen: Bylo to fajn, 2 kočky si přišly pro pohlazeni, s jednou si pak dcera i trochu prohrála.

Kelsey
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 07.05.18 22:35

Klidne bych vzala, ale nase decka vyrustaji od mala, ze meme domaciho kocoura a kocicak vyrostl vedle nich. Vi, jak se chovat, jak se o nej starat, jak ho mazlit a opecovat a kocicak je zboznuje, vyhledava jejich spolecnost. Je na deckach zavisly. Nebala bych se je vzit do takove kavarny. Ale kazdy rodic si to dovolit nemuze, kdyz nedostanou doma decka zaklad a nevi, jak se ke zviratum chovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama