Čím podporujete opálení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4296 příspěvků 07.05.18 19:47
Čím podporujete opálení?

Ahoj holky, začíná teplo a já mám od porodu syna problém s opálením. Ráda se válim na sluníčku klidně i celý den. Ale problém je, že mám problém opálit se hezky do hněda. Většinou to jde trošku vidět až po 10. pobytu na slunci. Rychle taky blednu. Koncem září jsem zas běloba. Do solária přes zimu nechodím a opálenost bych si chtěla udržet až do října :think: Dřív jsem s tím neměla problém, chytla jsem hezky, i mi to dlouho vydrželo. Tak mě napadá, zda má někdo stejný problém. Čím se mažete, aby byla ochrana a zároveň rychlé opálení. Popřípadě, jestli používáte ještě nějaký krém po a doplňky stravy, které fungují Děkuji

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 07.05.18 19:53

@vejilka Nemazu se nicim, ale s opalovanim to neprehanim. Pomalu, ted v ostrem jarnim slunicku max. hodinu. Jsem svetly fototyp, presto musim rict, ze po trech slunecnych vikendech to na me uz je videt.
Opalovaci mleka a kremy oddaluji reakci pokozky na slunicko. Cim vyssi faktor, tim pomaleji pokozka hnedne. A kdo vi, jak ta chemie, kterou vtirame do pokozky, nakonec na slunci skutecne pusobi? :nevim:

vejilka
Závislačka 4296 příspěvků 07.05.18 19:59

@cecetka Já ale i když nemažu ničím, tak se stejně blbě opaluji :( Jiný jsou po pár hodinách černý, já nic. To vše ale až po porodu, dřív to šlo vidět hned. Spíš bych to chtěla něčím podpořit. Já i hrozně rychle bělám. Minulá vedra jsem strávila fakt třeba 4dny 3az 4hodiny a nebylo to vidět. Po týdnu už vůbec ne :(

Uživatel je onlinekaja00
Extra třída :D 13394 příspěvků 07.05.18 20:05

Zkus betakaroten :nevim: Já se tedy cíleně neopaluji, prostě co nachytám při pobytu venku, to mám. Jo a nemažu se.

Příspěvek upraven 07.05.18 v 20:14

Kelsey
Hvězda diskuse 43851 příspěvků 07.05.18 20:06

Natiram se, protoze dost chytam barvu. Dneska jsem prisla do prace, ze pry jsem hezky opalena a to jsem travila vikend na zahrade praci, odpocivanim nebo na kole a cast cesty na kole byla lesem, presto jsem zase vic opalena.
Jim dost mrkve a bilou redkev, taky pry obsahuje B. Kolegyne ji od unora vitamin B koupeny v lekarne a vypada, jak po dovolene a ne pred dovolenou. Krasne chyta barvu a dlouho ji drzi.

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 07.05.18 20:17

Ja mam do 5 minut v lete opalene vse co nemam zakryte. Nemuzu nosit ani slunecni bryle na slunci, protoze je mam ihned obrysovane :roll: takze se slunci vyhybam docela, protoze bych na tom slunci snad shorela a to si nedelam srandu 8o takze bud rada, ze to nemas jako ja.

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 07.05.18 20:21

@vejilka Ja zase naopak. V puberte mi v lete rikali, ze jsem dcera reditele vapenky :lol: Od porodu je to lepsi, dokazu se opalit. Nejvice v obliceji, coz me stve. Problemem jsou nohy, ty mi chytaji velice spatne :?
Nevim, zda to jde necim ovlivnit :nevim:

lucynka25
Kelišová 7018 příspěvků 2 inzeráty 07.05.18 20:34

Já byla spokojená s gs intesun (ale jestli se ještě vyrábí?) :think: co mám děti jsem ho neměla. Jinak jiný betakaroten.
A taky jsou dobré oleje na opalování nebo od nivei krem ve spreji protect&bronze, který podporuje pálení.
Rozhodně NEDOPORUČUJI se nemazat :roll:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 07.05.18 20:38

Ničím, já se cíleně slunci nevystavuju.Jsem bledule

LLenule111
Závislačka 3159 příspěvků 07.05.18 20:57

Já na začátku jara se opaluji do červena, pak mi to zhnědne. Mažu se olejem nubian 10.Olej je takový nahnědlý a tím zvýrazňuje hnědé opálení :palec:

mgdln
Závislačka 4323 příspěvků 07.05.18 21:08

Jíme mrkev - po ní člověk zoranžoví sám ani na slunce nemusí. :mrgreen:
Ničím se nemažeme neboť po kombinaci krém + slunce = vyrážka.
Mažeme po pobytu na slunci kokosákem.

beeerush
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 07.05.18 21:13

Taky jsem světlý fototyp. Nemažu se ničím, ani u moře, jsem na slunci omezenou dobu tak, abych se nespálila. Chytám hezky do hněda, až na nohy. Jestli na tobě není působení slunce znát, taky bych se přikláněla k nedostatku vitaminu B, měl by se ale začít jíst třeba v únoru 2 měsíce a pak už vynechat. Nebo zkus do sebe dostat vitamín přirozenou cestou, najdi si v jakých potravinách je ho hodně. A ještě mi napadá vitamín D, po dětech mám nedostatek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama