Naučte mne prosím ZAVAŘOVAT :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 73 příspěvků 07.05.18 21:25
Naucte mne prosim ZAVAROVAT :-)

Ahojda, rada bych si zavarila par sklenic masa a zeleniny na dovolenou, ale neumim to…prosim o popis, jak na to,:-). Dekuji :)

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 07.05.18 22:05

Maso delam uplne jednoduse. koupim veprove plecko, pokud to chces mit mastnejsi tak to nakombinuju pul na pul s buckem. nakrajim asi na 1-2 cm kostky. napechuju do trictvrtiny sklenice maso, dam tam lzicku soli a trosicku vody. zavickuju sklenice. vezmu jsi velky hrnec, na dno hrnce dam uterku a na to naskladam vedle sebe sklenice.do hrnce se sklenicemi naleju vodu asi do pulky vysky sklenic a dam varit. pokud to chces mit jak veprovou konzervu (treba na chleba) tak varim hodinu a pul. pokud chces mit maso ne tak rozvarene (treba jako kostky masa na obed)tak varim hodinu

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 56 inzerátů 07.05.18 22:10

@Solni no a důležité jsou víčka. Myslím, že mají červenou gumičku. Ty jsou na maso. Vždy to na víčkách píší, na co jsou.

Jinak já dost zavařuju na dovču. Hlavně kvůli dítěti. Vždy základ na rizozo, vepř. maso, guláš, směs na špagety, ale taky jsem už dělala plněné papriky a vepř. v mrkvi. Vše se snědlo, nic nezbylo

Pipet
Generální žvanilka 24104 příspěvků 08.05.18 08:50

http://www.frau.cz/…-do-sklenic/
No já nevím, zavařuju všechno možné, ale na maso si netroufám.

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 56 inzerátů 08.05.18 10:52

@Solni taky se nesmí zavařovat maso s kostí. Vše musíš předem vykostit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >