Naučte mne prosím ZAVAŘOVAT :-)

111
7.5.18 21:25

Naucte mne prosim ZAVAROVAT :-)

Ahojda, rada bych si zavarila par sklenic masa a zeleniny na dovolenou, ale neumim to…prosim o popis, jak na to,:-). Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
7.5.18 22:05

Maso delam uplne jednoduse. koupim veprove plecko, pokud to chces mit mastnejsi tak to nakombinuju pul na pul s buckem. nakrajim asi na 1-2 cm kostky. napechuju do trictvrtiny sklenice maso, dam tam lzicku soli a trosicku vody. zavickuju sklenice. vezmu jsi velky hrnec, na dno hrnce dam uterku a na to naskladam vedle sebe sklenice.do hrnce se sklenicemi naleju vodu asi do pulky vysky sklenic a dam varit. pokud to chces mit jak veprovou konzervu (treba na chleba) tak varim hodinu a pul. pokud chces mit maso ne tak rozvarene (treba jako kostky masa na obed)tak varim hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5874
7.5.18 22:10

@Solni no a důležité jsou víčka. Myslím, že mají červenou gumičku. Ty jsou na maso. Vždy to na víčkách píší, na co jsou.

Jinak já dost zavařuju na dovču. Hlavně kvůli dítěti. Vždy základ na rizozo, vepř. maso, guláš, směs na špagety, ale taky jsem už dělala plněné papriky a vepř. v mrkvi. Vše se snědlo, nic nezbylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24471
8.5.18 08:50

http://www.frau.cz/…-do-sklenic/
No já nevím, zavařuju všechno možné, ale na maso si netroufám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5874
8.5.18 10:52

@Solni taky se nesmí zavařovat maso s kostí. Vše musíš předem vykostit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu