Naučte mne prosím ZAVAŘOVAT :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 56 příspěvků 07.05.18 21:25
Naucte mne prosim ZAVAROVAT :-)

Ahojda, rada bych si zavarila par sklenic masa a zeleniny na dovolenou, ale neumim to…prosim o popis, jak na to,:-). Dekuji :)

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 213 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 22:05

Maso delam uplne jednoduse. koupim veprove plecko, pokud to chces mit mastnejsi tak to nakombinuju pul na pul s buckem. nakrajim asi na 1-2 cm kostky. napechuju do trictvrtiny sklenice maso, dam tam lzicku soli a trosicku vody. zavickuju sklenice. vezmu jsi velky hrnec, na dno hrnce dam uterku a na to naskladam vedle sebe sklenice.do hrnce se sklenicemi naleju vodu asi do pulky vysky sklenic a dam varit. pokud to chces mit jak veprovou konzervu (treba na chleba) tak varim hodinu a pul. pokud chces mit maso ne tak rozvarene (treba jako kostky masa na obed)tak varim hodinu

smutná máma
Závislačka 4726 příspěvků 59 inzerátů 07.05.18 22:10

@Solni no a důležité jsou víčka. Myslím, že mají červenou gumičku. Ty jsou na maso. Vždy to na víčkách píší, na co jsou.

Jinak já dost zavařuju na dovču. Hlavně kvůli dítěti. Vždy základ na rizozo, vepř. maso, guláš, směs na špagety, ale taky jsem už dělala plněné papriky a vepř. v mrkvi. Vše se snědlo, nic nezbylo

Pipet
Generální žvanilka 24008 příspěvků 08.05.18 08:50

http://www.frau.cz/…-do-sklenic/
No já nevím, zavařuju všechno možné, ale na maso si netroufám.

smutná máma
Závislačka 4726 příspěvků 59 inzerátů 08.05.18 10:52

@Solni taky se nesmí zavařovat maso s kostí. Vše musíš předem vykostit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Autogramiáda „sluníčkové“ Lucie Vondráčkové: Za podpis chce 120 korun!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) má početnou fanouškovskou základnu, čehož se... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama