Lidé ze soukromé firmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejina
Kecalka 202 příspěvků 19.03.19 18:03
Lidé ze soukromé firmy

Dobry den, nevite, jestli se dají někde zjistit jména zaměstnanců ze soukromé firmy, když je ta firma nemá nikde napr na strankach uvedené? Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 19.03.19 18:07

Pokud nepodplatíš někoho na ossz, tak ne.

eumedon
Extra třída :D 14523 příspěvků 19.03.19 18:08
@Tejina píše:
Dobry den, nevite, jestli se dají někde zjistit jména zaměstnanců ze soukromé firmy, když je ta firma nemá nikde napr na strankach uvedené? Díky moc!

Nedají, jsou to osobní a důvěrné údaje.

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 19.03.19 18:11

skamaradis se s místním personalistou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 18:12

@Tejina neměli by tyhle info dávat, ale znám jednu docela velkou firmu, kde informace vynáší mzdovka.

Sany80s
Kelišová 7241 příspěvků 19.03.19 18:36

Pokud to není na stránkách i s kontaktem, tak by neměli.

Tejina
Kecalka 202 příspěvků 19.03.19 18:45

Hm…to je škoda. Nejde o nic moc svetobornyho, je v tom chlap samozrejme, vim jen, kde pracuje, tak jsem chtěla zjistit víc neb se potkáváme už asi rok, ale tak málo, že by z toho mohlo bejt něco tak za deset let tímhle tempem :zed: :lol:

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 19.03.19 18:51
@Tejina píše:
Hm…to je škoda. Nejde o nic moc svetobornyho, je v tom chlap samozrejme, vim jen, kde pracuje, tak jsem chtěla zjistit víc neb se potkáváme už asi rok, ale tak málo, že by z toho mohlo bejt něco tak za deset let tímhle tempem :zed: :lol:

usmivej se na něj, třeba ho to nakopne

Tejina
Kecalka 202 příspěvků 19.03.19 18:57

@Elishka1 nj, to já právě moc neumím, jsem spíš uzavrenej člověk, mě se všeobecně lidi spíš bojí :roll: :D

Prof. Farnsworth
Kelišová 7145 příspěvků 19.03.19 19:10
@Tejina píše:
@Elishka1 nj, to já právě moc neumím, jsem spíš uzavrenej člověk, mě se všeobecně lidi spíš bojí :roll: :D

Tak se zkus umýt a vzít si normální oblečení :mrgreen:

Tejina
Kecalka 202 příspěvků 19.03.19 19:19

@Prof. Farnsworth zkusím to :D jsem myslela spíš svůj ksicht, vždycky si představuji, že se na někoho usmívam, a pak se někde vidím a leknu se, prostě typickej RBF :nevim:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21026 příspěvků 19.03.19 19:29

Co je RBF?? :mrgreen:
Jinak co získáš tím seznamem? Jeho jméno hledáš? To ti stejně moc nepomůže, dokud se nějak neoslovite, jeden nebo druhej…tak se ho příště, až se potkáte na něco zeptej, neutrálního, třeba kolik je hodin, nebo tak něco…pak se usměj, řekni jestli třeba taky pospíchá do práce, nebo tak něco,a uvidíš, jestli z toho vznikne konverzace…

Prof. Farnsworth
Kelišová 7145 příspěvků 19.03.19 19:31
@Mar__tanka1983 píše:
Co je RBF?? :mrgreen:
Jinak co získáš tím seznamem? Jeho jméno hledáš? To ti stejně moc nepomůže, dokud se nějak neoslovite, jeden nebo druhej…tak se ho příště, až se potkáte na něco zeptej, neutrálního, třeba kolik je hodin, nebo tak něco…pak se usměj, řekni jestli třeba taky pospíchá do práce, nebo tak něco,a uvidíš, jestli z toho vznikne konverzace…

@Tejina - řekni mu, ať ti dá telefon. Z toho bude tak vedle, že se nezmůže na odpor a nadiktuje ti číslo. A celý den bude na to myslet.

Tejina
Kecalka 202 příspěvků 19.03.19 20:10

@Mar__tanka1983 resting bitch face, strašný prokletí :D člověk si myslí, že se tváří normálně, doufá, že je aspoň trochu sympatickej a pak se dozvídá, proč se tváří smutně, nasraně, ježíš, co jí zase je…prostě můj výraz tváře naprosto nekoresponduje s mým vnitřním rozpoložením, a to nikdy :zed: :D

Tejina
Kecalka 202 příspěvků 19.03.19 20:13

@Mar__tanka1983 @Prof. Farnsworth to je sice hezky, ale já jsem TAK stydlivá :oops: ! Asi jsem si ho chtěla proklepnout, vygooglit, pěkně opatrně neb mám dvě děti a za sebou nepěkný zkušenosti. Je to blbý?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama