Můžu otěhotnět po cystě?

Anonymní
9.11.19 20:36

Listopad (poradit)

Dobrý večer, chci se zeptat jestli to někdo měl…
Už 3krat byla na operaci na cyste vždy potym ptala jestli můžu otěhotnět řekli mi že ano že jsem v pořádku… už pomalu to budou 2roky děláme proto vše byli jsme ve fertimedu tam se zjistilo že je vše v pořádku oba jsme plodný jen u mě bylo že mám málo krvinek… začala jsem brát železo v tom je i kyselina listova a začínam pít ananasovy džus, a pořád nic ale v myšlenkách mám jestli to fakt není skrz té cyste

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.11.19 21:35

A byli jste i na imunologii? Já taky trpím na cysty a přes to sem otěhotněla, sice po 6 letech a několika IVF ale nakonec se povedlo přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 21:50
@Simonkaa01 píše:
A byli jste i na imunologii? Já taky trpím na cysty a přes to sem otěhotněla, sice po 6 letech a několika IVF ale nakonec se povedlo přirozeně.

Nebyla.. právě že já jsem už tak na dně že jsem šla ke svému doktorovi na gynde a pan doktor mi řekl že jestli nebudu do konce roků tak že v lednu půjdu na vyšetření a že se na mě podívají ale ta psychyka a tý nervy čekat do ledna je mooc

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 15:12
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci se zeptat jestli to někdo měl…
Už 3krat byla na operaci na cyste vždy potym ptala jestli můžu otěhotnět řekli mi že ano že jsem v pořádku… už pomalu to budou 2roky děláme proto vše byli jsme ve fertimedu tam se zjistilo že je vše v pořádku oba jsme plodný jen u mě bylo že mám málo krvinek… začala jsem brát železo v tom je i kyselina listova a začínam pít ananasovy džus, a pořád nic ale v myšlenkách mám jestli to fakt není skrz té cyste

Zkus na to nemyslet, vím, že se to říká lehce, ale opravdu je to v hlavě. Počítala jsem spoustu diskuzi jak nejrychleji otěhotnět, nebo jak tomu pomocí a narazila jsem na kapky gynex. Jsou přírodní a hodně holek po nich otěhotněla, nemůžu říct z vlastní zkušenosti, ještě jsem je nezačala brát, ale šla bych do jich. Blahodárně působí i na veškeré gynekologické problémy.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama