Lisy z Německa dětského oblečení - máte někdo zkušenost ?

187
23.11.16 07:33

Lisy z Německa dětského oblečení máte někdo zkušenost ?

Dobrý den máte někdo zkušenost s lisy dětského oblečení z Německa?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73
29.11.16 09:15

Z německa přímo ne, ale známá si jednou vzala lis z anglie a prý to byla hrůza. ¾ z toho vyhodila, nějaký věci na donošení na zahradu a pár kousků nositelných. Tak třeba to mají v německu jinak :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
187
29.11.16 09:59

@Pavelka4 já právě nemám zkušenost zadnou lisy z Německa na jedné stránce jsou pěkné ale aby tam zas nebyly třeba malé věci nebo velké věci no uvidíme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
1.12.16 08:53

@petulik1990 A u toho není popsané alespoň zhruba co by tam tak mohlo být?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
187
1.12.16 09:51

@Pavelka4 právě že fotky a popis oblečení je hezké ale bojím se aby to nebylo moc malé nebo na vyhození. Jestli chceš mohu ti poslat vebovku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
2.12.16 11:34

@petulik1990 . Jo prosím pošli, to mě zajímá :). Klidně i do zpráv aby tu nevadili odkazy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat