Lisy z Německa dětského oblečení - máte někdo zkušenost ?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Lisy z Německa dětského oblečení máte někdo zkušenost ?
Dobrý den máte někdo zkušenost s lisy dětského oblečení z Německa?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Z německa přímo ne, ale známá si jednou vzala lis z anglie a prý to byla hrůza. ¾ z toho vyhodila, nějaký věci na donošení na zahradu a pár kousků nositelných. Tak třeba to mají v německu jinak ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pavelka4 já právě nemám zkušenost zadnou lisy z Německa na jedné stránce jsou pěkné ale aby tam zas nebyly třeba malé věci nebo velké věci no uvidíme ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@petulik1990 A u toho není popsané alespoň zhruba co by tam tak mohlo být?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pavelka4 právě že fotky a popis oblečení je hezké ale bojím se aby to nebylo moc malé nebo na vyhození. Jestli chceš mohu ti poslat vebovku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@petulik1990 . Jo prosím pošli, to mě zajímá
. Klidně i do zpráv aby tu nevadili odkazy.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit