Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@adresa píše: Více
Jak rikas, na vesnici to tak je. Tam se zastavil cas
@stinga no já doufám, že tu naší fenečku převychováme a naučíme co bude potřeba, aby se jí syn nebál a ona na nás nevrčela a neoháněla se zubama
@884135 píše: Více
Nemáš žádný soucit s dětmi, které se bojí psů a s pokousanymi lidmi
@bilyleknin píše: Více
To zkusím, dík za tip, chování bezohledných pejskařů je potřeba pořádně rozmaznout, aby si lidé uvědomili jak jsou pejskaři za bezohlední a nebezpeční a začali pokousání a útoky psů hlásit na policii
@884135 píše: Více
Strach z pokousání od divokého rumunského psa = troll, blb?
@adresa píše: Více
Přesně tak, zatím rumunský pes jen zastavil na několik hodin metro, to nic není pár milionů ztráty dopravního podniku, počkáme až někoho pokouše nebo nakazí vzteklinou, pak to možná budeme řešit
@marcellia píše: Více
Když dostávali nažrat a nikdo je nedržel na řetězu, tak to zas takoví chudáci nebyli, ne? ![]()
Já bych do toho nešla. Ti pejsci předtím obvykle žili divoce, takže nemají žádný výcvik. Kolikrát až do odchytu nebyli nikdy ani na vodítku. Jsou zvyklí se toulat a budou se o to pokoušet i tady. Vzít si dospělého pejska s takovou minulostí, to je úkol pro někoho zkušeného. Běžný český pejskař to s takovým zvířetem bude mít těžké a pravděpodobně ho nebude zvládat. A třeba k dětem je to absolutně nevhodná a nebezpečná volba… Chápu touhu pomáhat, ale ta by neměla zastínit zdravý rozum. Je to prostě moc velký risk… Já osobně se řídím tím, že když chce člověk pomáhat, tak se má napřed rozhlédnout kolem sebe.