Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Dobrý den, jsem ve vaření začátečník. Chci uvařit hodně vývaru, zmrazit a zvlást uvařit noky do polévky - krupice, máslo, vajíčko. Lze noky zmrazit? Děkuji za odpověď.
@Maminka_vareni píše:
Dobrý den, jsem ve vaření začátečník. Chci uvařit hodně vývaru, zmrazit a zvlást uvařit noky do polévky - krupice, máslo, vajíčko. Lze noky zmrazit? Děkuji za odpověď.
Asi lze. Ale přijde mi to naprosto zbytečné. Mrazím pouze to, kde trvá dlouho příprava. Takže chápu ten poctivý vývar. Noky jsou hned. To bych nemrazila. Další věc je, jakou to bude mít pak chuť.