Má dnes Pepco otevřeno?

13239
28.9.19 12:34

Má dnes Pepco otevřeno?

Ahoj,
syn si vybral nějakou hračku, co chce z Pepca, chce tam dneska. Nikde jsem na webu nenašla, zda je dneska otevřeno. Poradíte, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17064
28.9.19 12:36

Dnes je snad zavreno vse, ne. Krome tech pidiobchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16152
28.9.19 12:36

Přesně tak, jsou otevřené jen nějaké večerky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6535
28.9.19 12:43

Holt synovi řekneš, že dneska ji fakt mít nebude. Mají zavřeno, je státní svátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13239
28.9.19 12:44
@Šáruší píše:
Holt synovi řekneš, že dneska ji fakt mít nebude. Mají zavřeno, je státní svátek.

Děkuji za odpověď přímo k tématu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6535
28.9.19 12:46
@jizvíková píše:
Děkuji za odpověď přímo k tématu

Ano, přesně k tématu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
495
28.9.19 13:22

Dnes je zavřeno, je svátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7502
28.9.19 13:29

Dnes se musíte jít projít do přírody…

Do obchoďáků až zítra :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13193
28.9.19 13:30

Všude je zavřeno, ono to syn určitě jeden den bez hračky přežije 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13239
28.9.19 14:29

Děvčata, dostal od babičky peníze k svátku, chce si koupit hračku, kterou má dlouho vyhlídnutou, takže veškeré komentáře, že si musí počkat ( s lehkým podtextem, že můj dotaz je otravování) jsou zcela nesmyslně s jedovatým podtextem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16152
28.9.19 15:16
@jizvíková píše:
Děvčata, dostal od babičky peníze k svátku, chce si koupit hračku, kterou má dlouho vyhlídnutou, takže veškeré komentáře, že si musí počkat ( s lehkým podtextem, že můj dotaz je otravování) jsou zcela nesmyslně s jedovatým podtextem

Prostě ale vydržet musí, ať to má podtext jakýkoliv. A myslela jsem, že všichni vědí, že je prostě zavřeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13193
28.9.19 15:37
@jizvíková píše:

Podtext nebo ne, postata je pořád stejná. Je zavřeno. Zítra je taky den a ta hračka mu neuteče a peníze do zítra taky určitě nezmizí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6535
28.9.19 17:22
@jizvíková píše:

Ano, je prostě státní svátek, takže má smůlu, i když to chce dneska, nemusí to mít dneska, peníze mu vydrží i do zítra. Tak dneska ne, volno mají na státní svátek i chudáci prodavačky, syn si jeden den počká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 18:55

Dnes jsou všechny obchody na 200m zavřený. Tak pokud u vás máte malé Pepco tak bude asi otevřené, ale pokud je větší tak je zavřeno a za měsíc to bude znova tak. A v listopadu si nakoupíte ve svátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama