Našla jsem email, kde si přítel píše s bývalou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:13
Má virtuální kamaradku

Píšu anonymně, protože prostě nechci, aby se to doneslo k příteli, kdyby náhodou. S přítelem jsme spolu asi 5 let, jsme zatím bezdětni, užíváme si života, práce, zatím neplánujeme rodinu a doma problemy nemáme, nebo alespoň ne nijak zásadní. Vcera jsem se šla v pc přihlásit na email a narazila jsem na priteluv otevřený email, zapomnel se odhlásit. Původně jsem ho chtěla jen odhlásit, ale pak jsem okem v inboxu zahlédla, že si píse s nějakou ženou. No jas e že jsem to otevřela, podle textu se znají už roky a asi spolu něco kdysi měli. On ji tam píše, že si na ni v určitých chvílích i teď vzpomene a že i když spolu byli tak krátce, tak mu hodně zamotala hlavu. A další emaily už jsou nezávazné, pisou si tam už takové běžné věci, jako co dělají za práci a on tam píše i pěkně o mě, ona o svém manželovi a dětech, takže až na pár důvěrných slov to vypadá na celkem nevinnou konverzaci. Já to nevydržela a dneska se ho zeptala. Neřekla jsem mu, že jsem to četla ani co jsem cetla, asi by mě hanba fackovala. Řekl mi, že asi před čtrnácti lety si spolu několik let psali než se poprvé viděli a pak se jednou sešli, vyspali se spolu, pak si ještě několikrát napsali a pak dlouho nic. Prý mezi nima vzniklo v té době dost silné přátelství, no já bych spíš řekla že to byla celkem velká platonicka láska. No a ona se mu po jedenacti letech ozvala a píšou si. On v tom nic nevidí, prý si prostě sem tam napíšou jak se mají. Je pravda že si napíšou tak jednou za dva týdny, prostě jako by si stáří přátelé psali dopisy. Mě je divný, že ji tam psal, jak moc na ni občas myslel a že na ni nikdy nezapomene a ona taky něco takového psala… Já nevím co si o tom myslet… Ona bydlí někde na druhý straně republiky. Přítel je introvert a mě prostě dost překvapuje, že se svěřuje někde jinde někomu jinému a někomu na koho má tak intenzivní vzpomínky :nevim:

Reakce:
Bidulka
Nováček 10 příspěvků 07.04.19 21:20
@Anonymní píše:
Píšu anonymně, protože prostě nechci, aby se to doneslo k příteli, kdyby náhodou. S přítelem jsme spolu asi 5 let, jsme zatím bezdětni, užíváme si života, práce, zatím neplánujeme rodinu a doma problemy nemáme, nebo alespoň ne nijak zásadní. Vcera jsem se šla v pc přihlásit na email a narazila jsem na priteluv otevřený email, zapomnel se odhlásit. Původně jsem ho chtěla jen odhlásit, ale pak jsem okem v inboxu zahlédla, že si píse s nějakou ženou. No jas e že jsem to otevřela, podle textu se znají už roky a asi spolu něco kdysi měli. On ji tam píše, že si na ni v určitých chvílích i teď vzpomene a že i když spolu byli tak krátce, tak mu hodně zamotala hlavu. A další emaily už jsou nezávazné, pisou si tam už takové běžné věci, jako co dělají za práci a on tam píše i pěkně o mě, ona o svém manželovi a dětech, takže až na pár důvěrných slov to vypadá na celkem nevinnou konverzaci. Já to nevydržela a dneska se ho zeptala. Neřekla jsem mu, že jsem to četla ani co jsem cetla, asi by mě hanba fackovala. Řekl mi, že asi před čtrnácti lety si spolu několik let psali než se poprvé viděli a pak se jednou sešli, vyspali se spolu, pak si ještě několikrát napsali a pak dlouho nic. Prý mezi nima vzniklo v té době dost silné přátelství, no já bych spíš řekla že to byla celkem velká platonicka láska. No a ona se mu po jedenacti letech ozvala a píšou si. On v tom nic nevidí, prý si prostě sem tam napíšou jak se mají. Je pravda že si napíšou tak jednou za dva týdny, prostě jako by si stáří přátelé psali dopisy. Mě je divný, že ji tam psal, jak moc na ni občas myslel a že na ni nikdy nezapomene a ona taky něco takového psala… Já nevím co si o tom myslet… Ona bydlí někde na druhý straně republiky. Přítel je introvert a mě prostě dost překvapuje, že se svěřuje někde jinde někomu jinému a někomu na koho má tak intenzivní vzpomínky :nevim:

Tak můžu ti říct, že by mi to Teda hodně vadilo a asi bych i žarlila. Spíš bych se ho zeptala, jestli by mu nevadilo, kdyby ty si měla takového kamaráda. Co by na to řekl…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:28

Někdy to takhle může být.
Než jsem potkala svého muže, tak se také kamarádil (opravdu jen kamarádil) s jednou dívkou a byli v telefonickém kontaktu hodně dlouho po naší svatbě i po narození dětí.
On mi tedy řekl nejen o ní, ale i o předešlých přítelkyních.
Když kamarádka volala, pokaždé mi řekl, že se ozvala a co je nového.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:30

Takhle jsem bývalému objevila konverzaci na fb se ženou, se kterou se přede mnou seznámil na seznamce, stýkali se, ale ona ho pak nechtěla. Obnovil komunikaci ve chvíli, kdy to u nás doma začalo skřípat. Asi stylem Kolja „tak jsem si na tebe vzpomněl…“ - napsal tehdy více ženám, tahle se chytla, pak tam proběhlo něco jako virtuální sex. Ona má manžela, děti. Podle mě by ho nikdy neopustila pro toho mého ex, ale tak si s ním hrála. On se taky tvářil, že „kamarádka“, ale kdyby ona řekla, že ho chce, tak by podle mě bez mrknutí oka šel za ní. I s sešli, zval ji k nám domů, když jsem byla pryč, ale myslím, že spolu nic neměli. Jí by to asi za to nestálo. Taky s ní každou naši krizi hrozně řešil, psal o mě celkem nehezké věci a ona mu to žrala (jeho úhel pohledu a jak to bylo odlišné od skutečnosti…).
Ale to vědomí, že by kdykoliv šel za ní, bylo hrozné. Přidalo se to k dalším vážným věcem, takže je to dnes už dávno bývalý a jsem za to ráda.
Takže být tebou, přeberu si, jak moc by on ji chtěl, kdyby byla volná. To asi vypozoruješ, vycítíš. Jestli se mu ozvala po tak dlouhé době, možná jí to doma neklape a klidně by toho tvého třeba zkusila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:31

@Bidulka on tvrdí, že by asi žarlil, ale prej by mě věřil… Já mu taky věřím, ale kdo ví jeszltli by mu to časem zas nepomotalo hlavu nebo se s ní třeba nechtěl časem vidět. A taky si myslím že pěkný ženský a vdaný asi pusobej jako magnet pro nezávazný románky. Podle toho co psala je i dost vtipná a asi se s ní dá bavit o všem. No prostě to ve mě hlodá a přemýšlím. Chci se na to dívat nezaujatě, ale jde to těžko

Kiminkkka
Kecalka 209 příspěvků 07.04.19 21:36

Já bych to asi moc neřešila.. Taky jsem měla „kamaráda“, který mi takto přirostl k srdci. Dnes mám jiného přítele, čekáme rodinu a nadevše je miluju :srdce: Ale taky si občas vzpomenu na to, co jsme s „kamarádem“ prováděli a jak jsme se měli (krásné období dospívání) a i když si dneska napíšeme, tak třeba zavzpomínáme ;)
Myslím si, že to k životu patří. Jsou to prostě vzpomínky a ty nezmizí mávnutím proutku. Takže bych to nijak moc neřešila, maximálně se ho na to zeptej (já mám dost proříznutou pusu a když si můj s někým píše taky se zeptám nebo naopak mu vyžvaním všechno o sobě) ;)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 21:42

Neodhlásit se

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:47
@Průzkumník píše:
Neodhlásit se

Nerozumím jak to myslíš :D

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 21:48

No že je ťuňťa, když se neodhlásil. :D

Bys měla klid. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 22:00

Je to osel, radši bych to vidět nechtěla. Ale teď už s tím nic neudělám a buď se budu trápit a dělat dusno nebo se s tím smirim. Nemůžu mu, nechci mu to zakazovat. Asi by si s ní stejně psal tajně a akorát by tak byl nuceneh mi lhát. Možná by mi to nevadilo, kdyby spolu nikdy nespali a nečetla bych že je ta vzpomínka rozpaluje ještě teď. Tak se budu modlit aby se k těm vzpomínám moc nevraceli a aby je nezačalo zajímat jak po těch letech třeba vypadají a tak :roll:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 27951 příspěvků 07.04.19 22:06
@Průzkumník píše:
Neodhlásit se

Jsi pták i kokso zusammen. :pankac:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 22:08
@mrav píše:
Jsi pták i kokso zusammen. :pankac:
:mrgreen:
Hobitka
Kelišová 5297 příspěvků 07.04.19 22:09

Neresila bych to, sama si takhle pisu sem tam s byvalymi, asi ne tak casto, ale pisu. Ja zas nejak nechapu, proc bych nesmela :think: . Sem tam s nejakym ex i zajdu na kafe, protoze me zajima, jak vypada. Ja nevim, ja to mam v hlave srovnany, uzavreny a vim, kam patrim.S muzem mam hezky vztah, ktery bych nemenila a verim, ze on to vi.

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 08.04.19 10:44
@Anonymní píše:
Je to osel, radši bych to vidět nechtěla. Ale teď už s tím nic neudělám a buď se budu trápit a dělat dusno nebo se s tím smirim. Nemůžu mu, nechci mu to zakazovat. Asi by si s ní stejně psal tajně a akorát by tak byl nuceneh mi lhát. Možná by mi to nevadilo, kdyby spolu nikdy nespali a nečetla bych že je ta vzpomínka rozpaluje ještě teď. Tak se budu modlit aby se k těm vzpomínám moc nevraceli a aby je nezačalo zajímat jak po těch letech třeba vypadají a tak :roll:

Ne všechno, co napíšeš kamarádům, odráží skutečnou realitu. Představ si, že potkáš na nějaký akci bývalýho spolužáka/kamaráda. Zmíníš se o tom kamarádce. Ona se zeptá, jak teď vypadá. A ty napíšeš: „Moc mu to slušelo. Tehdy na škole to s ním nebylo nic moc, ale teď bych si dala říct.“ Nebo ještě dodáš: „Škoda, že mám manžela, protože teď už bych mu odolávat nedokázala. Ani bych nechtěla..“

Samozřejmě, že nechceš manžela podvádět, jen cíleně přibarvuješ nějakej zážitek, nebo pocit, aby to na tu kamarádku echt zapůsobilo. Sama tomu nevěříš. Ale kdyby si to přečetl tvůj manžel, taky by z toho byl špatnej. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama