Mac Book Air

30.7.15 07:53

Mac Book Air

Vcera som vyfasovala v praci, ako testovaciu masinu. Kto ho mate, poradite mi, kde ma ta sprepadena vec tlacitko DELETE?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26890
30.7.15 08:05

Nema, jenom backspace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5482
30.7.15 08:08
@Bábi Zlopočasná píše:
Vcera som vyfasovala v praci, ako testovaciu masinu. Kto ho mate, poradite mi, kde ma ta sprepadena vec tlacitko DELETE?

Nemá… viz @Majdula83 ;) Ale neboj, s MacBookem zvládají bez problémů pracovat i naše děti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1117
30.7.15 08:38

@Bábi Zlopočasná asi ho někdo smazal… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 08:58

Jo, ten pocit som nadobudla tiez. Ze je to detsky pocitac. Farbicky, ikonky, zvuky, animacie… lenze ti cvoci co slubovali ze bude pre managerom rozhodli ze musia otestovat u technikov :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 08:59

Ako sa potom na mac booku maze? Jedine ‚odoslat do kosa‘?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5482
30.7.15 09:14
@Bábi Zlopočasná píše:
Jo, ten pocit som nadobudla tiez. Ze je to detsky pocitac. Farbicky, ikonky, zvuky, animacie… lenze ti cvoci co slubovali ze bude pre managerom rozhodli ze musia otestovat u technikov :zed: :zed:

No, tak to prrr - není to vůbec dětský počítač. My máme doma jen jablka a používáme je i pro práci. Manžel je programátor a nic jiného než Mac už roky nepoužívá. Jen pokud jsi zvyklá na filozofii Windows, budeš se muset trochu „přeprogramovat“. OS pro Mac je mnohem propracovanější, intuitivnější než okna. Okna jsou proti němu těžkopádné batole. :zed: Nesmíš k němu přistupovat jako k oknům, je to jiná filozofie, jiný systém. A tím, že je víc intuitivní, dokážou i děti se s ním rychle naučit - ony ještě navíc nemají to postižení dospělých lidí, tolik nad tím nepřemýšlí a řídí se více intuicí. Já jsem třeba z Windows nešťastná, v práci se s nimi musím bohužel smířit, doma už je nikdy nechci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
30.7.15 09:26

Ze začátku je přechod na Mac fakt dost šok. Ale jak si na něho jednou zvykneš, už se k Windowsu nevrátíš. Je to vymakaná, intuitivní, lehká věcička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
30.7.15 13:48

No mazes tim backspacem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 14:48

Ja som instalovala pracovne subory, tak som mala kopu postahovanych balickov, co uz nebolo treba, fakt ma nenapadlo mazat backspacom.

Windows 8 som mala doma pol hodiny, riadne zaplatene, a splachla ich. Mac OS sa na widle osmicky optikcy podoba, a navyse je este pisany pre lavakov… po prvom osahani :pocitac:

Som nestastna z farieb, som nestastna z ikoniek, som nestastna ze neviem nic najst. Kolegovia 10 minut googlovali ze ako sa na tej veci spusta terminal… tak intuintivna ta vec je :mrgreen:

Ako… zelezo to moze byt dobre, ale nasi projektaci vravia, ze aj tam to je krok nazad :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 15:05

@bartsch co sa stane, ak sa budem snazit preplacnut MacOS RedHatom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama