Mobil s kvalitním foťákem - doporučte

4623
28.7.15 18:42

Mobil s kvalitním foťákem - doporučte

Ahoj všichni :)
Pomalu mi „umírá“ telefon, tak se rozkoukávám po novém. Nabídka je ale tak veliká, že se moc neorientuji a recenze jsou často taky dost protichůdné. Ráda bych si koupila mobil, který už mi poslouží i jako foťák a kamera. Nechci s sebou neustále tahat tři přístroje, když jdu s dětmi ven a chci si něco zvěčnit na památku :)

Máme jen pár požadavků, a to jsou:

  • foťák min. 13 Mpix (nebo 8, když budou ale opravdu odpovídat 8 Mpix - já mám momentálně 5 Mpix a fotí mi fotky max. 1 MB :nevim: Edit: taky jsem četla, že některé telefony mají 13 Mpix, ale fotky tomu absolutně neodpovídají, tak prosím fakt osobní zkušenosti :) )
  • automatické ostření a blesk
  • HD video
  • 4-5" displej
  • OS Android
  • dostatečně výkonný pro občasné brouzdání na internetu třeba při kojení :)
  • cena do cca 5.000
  • ideálně bílá barva, ale není to podmínkou.

Za všechny tipy mockrát děkuji :)

Příspěvek upraven 28.07.15 v 18:49

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29108
28.7.15 18:47

Podívej se na Doogee Valencia DG800, jen není bílý :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2638
28.7.15 18:48

Jsem taky zvedava tak se pridam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4623
28.7.15 18:50

@Margery A dělá opravdu pěkné fotky a videa? :) Na tento už jsem taky jedním očkem koukala, jen se mi zdá malé rozlišení displeje, ale hlavně, aby to pěkně fotilo a točilo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29108
28.7.15 18:59

Kamarád si ho hodně chválí, ale přiznám se, na videa a fotky jsem se ho neptala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4623
28.7.15 19:03

@Margery Děkuji, zkusím najít videorecenzi ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2328
28.7.15 19:13

Ja jsem moc spokohena s Lg G2,ale je furt nad 5tisic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2214
28.7.15 19:49

Ja mam sencor element p401, vše z vašich požadavku splnuje, fotak ma teda 5mpix, ale fotjy a videa jsou skvela, internet už jinak než na mobilu nepouživam a stoji do 2000 a je skvely

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
28.7.15 20:03

Iphone 5 nebo 6, Sony Xperia Z3 a teď jsem viděla úžasné fotky z Huawei P8.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65457
28.7.15 20:47

Samsung galaxy s 3 neo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
28.7.15 21:10

Ach, já si nevšimla toho cenového omezení. Tak v tom případě Xperia Z. Ještě se dá sehnat a pod 4000.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák