Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj, jdu si pro radu
Už tři dny vybírám golfky, čtu recenze, a nějak se nemůžu rozhodnout. Nejhorší je, že se mi nepodařilo najít obchod, kde by měly všechny mé favority a já je mohla osahat. Požadavky asi nemám nijak přehnaný, chci je používat do města, na výlety apod., ale zároveň bydlíme na vesnici, kde ne všechny chodníky jsou v perfektním stavu (ale nic hrozného).. nicméně aby nebyly po první vyjížďce rozhrkané, aby vydržely na druhé děcko a aby měly vnitřní prostor co největší (malá má 20měs, 88cm). Zároveň aby se daly jednodušše složit a mohli jsme je vzít mj. i k moři.
V kategorii střední třídy mám na seznamu gesslein s5, peg perego pliko P3, inglesina zippy evo a i'coo pluto a tady se vůbec nemohu rozhodnout
A pak je otázka, jestli si nepřiplatit a nekoupit maclaren xt/xlr s doživotní zárukou? ![]()
Nerozhodovali jste se některá stejně? Případně jaký byl výsledek a jste spokojené?
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!