Magic cup NUK

3384
5.3.07 12:27

Magic cup NUK

Holky,

jaké máte zkušenosti s MAGIC CUP od firmy NUK. Teče neteče dá se s ním cestovat aniž by byla mokrá taška??

Děkuji Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21
5.3.07 12:37

Nevím, zda teď není vylepšený, já teď budu psát o nuk magic cupu starém několik let. Měl šroubovací víčko s uchy. Nebyla jsem spokojená. Tekl do tašky, těžko se z něj pilo, muselo se sát opravdu velkou silou. Moje známá si jej naopak náramně chválila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
5.3.07 12:47

ahoj, mám dva, jeden na čaj a jeden na ranní mléko. Ten na čaj mi Luki prorazil klíčem (vrtal se v náústku) a tak teče. Ten na mlíko neprorazil a mléko nevyteče. Já jsem s nimi spokojená:) Luki je používá cca od 18m, když jsem ztratila Avent. Zezačátku se mi zdálo, že opravdu jde špatně nasávat, ale nevím jestli se to nějak vychodilo, teď je to naprosto v pohodě.
ahoj
iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
5.3.07 12:54

Ahoj. Tak já zkusila Avent - tekl, MAM - tekl, nakonec jsem koupila NUK netekl… Dokud do něj Tomík nestrčil hrot tužky..
Od té doby je ten první degradovaný na mlíko, čili jen doma. Zajímavý, že mlíko z něj neteče, když ho nakloní a nepije.
Koupili jsme nový, do toho strčil vidličku. No nepřizabila bys ho??
Nicméně máme s víčkem, takže když ho beru a cestu, tak to víčko to docela pochytá. Mám pořád přebalovací tašku na kočár, tak tam je přihrádka, kde je nastojato. Jinak do kabelky ho dávám radši do pytlíku.

Ale je bezkonkurenčně nejlepší ze všech, protože z něj to pití ukapává, kdežto Avent a MAM fakt tekly kolem závitu, i když Tomík pil, ne tou savičkou, takže byl mokrej.
Navíc v porovnání s těma oběma se skvěle myje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
5.3.07 20:44

Doma máme NUK i MAM, z NUKU se fakt hůře saje, proto jsem koupila i MAM, nicméně Danielkovi to je teď už jedno, pije z obou, nevytéká nám ani jeden, ale MAM se vymývá opravdu příšerně. Nuk mi nevytéká v tašce ani když je naležato a když zrovna nemůžu najít tu krytku, což se mi stává celkem často. Takže asi tak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama