obchody Nemecko-kocarky

29
27.2.07 13:12

obchody Nemecko-kocarky

Poradte mi prosim, kde se daji koupit kocarky v nemecku v blizkosti Drazdan ? Nebo alespon internet. odkazy..diiky moc
Lauris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

464
27.2.07 13:34

Ahoj Lauris, já mám kočárek přímo z Drážďan, tehdy jsme tam obrazili vícero obchodů. Jednou jsem to už psala v nějaké diskuzi, myslím přesné adresy, zkus pohledat. Jsem nyní u rodičů na Mor., takže nemám přesné adresy těch obchodů k dispozici. Za jak dlouho to potřebuješ vědět? Takto z hlavy ti poradím jen několik

1. Vogel kinderwagen - www.kinderwagen-vogel.de
2. KIDS - Papstdorfer Str., nemají www, odsud mám kočárek my
3. Baby - walz - www.baby-walz.de , najdeš tam i adresu
4. Toys and Us - v Elbeparku za Drážďanami

…dál si už nevzpomínám… jakou značku bys chtěla? Např. Jané Němci prakticky neznají, vedou tam značky Hartan, Teutonia, Emmaljunga, popř. Peg Perego, Herlag…

Pa, Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
27.2.07 13:44

Diky moc Zizi,
zkusim se mrknout na internet a pockam jesli jeste nekdo neodpise.
Nejak to nespecha, az na to, ze jsme chteli koupit kolekci 2006 a ta se jiz nahrazuje novou 2007 a ta ma moc divoke barvy. No,kdyz tam pojedem, urcite se muzu podivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
27.2.07 13:55

Lauris, ta nová kolekce je opravdu trochu odvážná, ale člověk si zvykne na všechno… :) Jakou bys chtěla barvu 2006? Já bych totiž stála už jen o ROJO a tu neseženu s autosedačkou už asi ani v Čechách. Ještě mě napadlo, že by bylo asi praktické tam napsat email, jestli mají to, co chceš… je to levnější… :) V těch ostatních jsem Jane opravdu neviděla, ale mohlo se to změnit… :) Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.2.07 20:34

Jo jo potvrzuji, ze Jane v Nemecku moc videt neni, kolega tam pro nej jel a nakonec neodolal a privezli si Mutsy :-)))
Zato na Mallorce a na Kanarech mistni i dovolenkove Spanelky nevozily deticky v nicem jinem nez v Jane - holt patriotky :-)))
Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
6927
27.2.07 21:19

Ahoj,
zkus www.ebay.de , prodavaji tam i obchody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
28.2.07 06:26

Do toho jednoho obchodu Kinderwagen-Vogel jsem vcera napsala, tak jsem zvedava jestli odepisou. My chceme taky barvu Rojo, jeste ji nekde maji, ale je to uz spis doprodej, budeme si muset pospisit.
Na ebay jsem se koukala , ale k trojkombinaci se tam dopatrat nemuzu, nasla jsem jen zakladni sportovni verzi..ta vychazi o neco levneji nez tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama