Magnetická rezonance Ostrava a okolí

172
18.3.17 11:55

Magneticka rezonance Ostrava a okoli

Ahoj holky, zjistuji si kde se dela magneticka rezonance bez uspani a hospitalizovani 4 leteho ditete.Mate nektera zkusenost v okruhu 50km od Ostravy? Kde jste byli na ambulantnim vysetreni bez uspani a bez hospitalizace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24410
18.3.17 12:04

A dítko vydrží bez hnutí ležet celou dobu?
Já jen, že jsem byla zrovna včera a ke konci už mi fakt cukaly nohy, je to náročné.
Mám čtyřletého a nedokážu si to představit (ale to neznamená, že takové je každé dítě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
18.3.17 12:25

@LUCYHla
NIKDE po celé republice! 4 leté dítě MR neuleží bez hnutí, což je zásadní věc k tomu, aby to vyšetření k něčemu vůbec bylo.
Nicméně jsou nemocnice, kde jdete jeden den na předpříjem, pak domů, příjdete druhý den ráno, jdete na MR a za 6 hod domů. Poptej se, pokud řešíš zejména tu hospitalizaci. Pokud řešíš anestesii, tak nemáš co řešit, řešení to nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 13:35

@Pipet neboj znam MR byla jsem taky nekolikrat…Vice mene se ptam na zkusenosti s malymi detmi a zjistuji si informace…Kde a jak to chodi…Nechci dite stresovat 3 denni hospitalizaci tak jak u mandli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 13:36

@BellinkaX Neboj vim co to je za vysetreni znam na vlastni kuzi…nicmene chci aby to bylo pro dite co nejmene stresujici…a zjistuji a hledam kde nas vezmou treba dopo ci rano a v ten den domu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 13:37

@BellinkaX Prave ze poptam kde jsou tyto nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
18.3.17 17:57
@LUCYHla píše:
Ahoj holky, zjistuji si kde se dela magneticka rezonance bez uspani a hospitalizovani 4 leteho ditete.Mate nektera zkusenost v okruhu 50km od Ostravy? Kde jste byli na ambulantnim vysetreni bez uspani a bez hospitalizace?

Lucy, ptas se kde se mr dela u decka bez uspani. Rikam ze nikde. Uz jen to, ze tak vubec uvazujes ukazuje, ze nemas potuchu, o cem je rec. Bez uspani to nejde. Tecka. Hospitalizovat vas budou asi vsude, ale nekde se to udela tak, jak jsem psala vyse. Obvolej prislusna detska oddeleni/kliniky a poptej se. S cim jdete? Mozek?
Hlavne nestresuj Ty, decka jsou mnohem vic v klidu, nez rodice. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 19:15

@BellinkaX no vidim, ze jsi nechapava, neptam se muj intelekt ci tvuj ale na osobni zkusenost matek s detmi, které na tomto vyšetření byly, jak to u nich probihalo a kde byly v okoli ostravy. Neptam se co to za vysetreni je…
Myslim, dle toho o cem mi pises, ze nechapes na co se ptam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 19:16

@BellinkaX navic v praze v motoli neuspavaji pokud neni treba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 19:22
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4980
18.3.17 19:26

V Praze na Chodově jsem byla objednána na 13:00 hodinu, přišla jsem tam a po rezonanci hned odešla. Měla jsem v sobě i prášky, protože jsem klaustrofobik a doprovázel mě manžel. Předpokládám, že by to takto šlo i se čtyřletým dítětem. Tudíž se ptejte a shánějte info :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.3.17 19:38

@Riky69 Mockrat vam dekuji, za slusnou odpoved…take si myslim, ze by to takhle melo jit i u ditete…Jen najit spravnou nemocnici, doufam, ze se mi ozve nekdo kdo ma zkusenost… Dnes jsem psala do Havířova, ale tam nevim zda prijimaji děti..no uvidime :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
19.3.17 14:54

Opravdu nikdo na moravskoslezkem kraji nepodstoupil s ditetem MR?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama