Majetnický milenec

Anonymní
12.6.21 13:15

Majetnický milenec

Ahojte, ráda bych vás poprosila o Vaše zkušenosti (role milenek) a asi se potřebuji i vypsat.

Téměř rok se scházím s jedním zadaným mužem, je o něco starší než já a má tři děti téměř už dospělý. Ja jsem sama s dítětem a rozvedena.Je celkem dost pracovně vytížený a dobře finančně zajištěný. Ja na tom taky nejsem nějak špatně. Jde o to, že dříve měl asi nějaký milenky, ale ty šly spíše jen po penězích, ale já jeho peníze nepotřebuji. Zamilovala jsem se do něj a věřím, že i on do mě. Zajimalo by mě jak vy často jste se scházeli, když vy jste partnera doma neměli? U nás to je většinou 1× až 2× týdne a když to sectu tak to vyjde tak na 3h.On mi řekne, že více času nemá a když ho má on, tak nemůžu já. Rekl mi, že od rodiny odejít nemůže a to jsem to téma ani nikdy nenavrhla.Dela mi žárlivý scény a nechce abych si zašla ani s jiným chlapem jen na blbý kafe, občas si vymýšlí příběhy a hodně žárlí. Nechapu proč to dělá, když on ma doma ženskou. Kolikrat mi dělá i naschvály abych na něj žárlila, přijde mi že on žárlivost bere jako důkaz lásky. Kolikrat si říkám, že on má za mnou chodit, když to řeknu tak nahánět mě..někdy mi přijde, že spíš to dělám jen já. Ja v této situaci nikdy nebyla a jsem asi na to hodná a blbá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9886
12.6.21 13:19

Hodná ne, jen to druhý. Kopni ho do zadku a najdu si normálního chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
12.6.21 13:21

A nechceš si najít opravdového partnera? Stačí ti milenec, který si přijede zasouložit, a pak se vrátí k manželce? Ten se nerozvede, proč by to dělal, má manželku, milenku/y, které mu dají a víc nepotřebuje. Že ti dělá žárlivé scény, on může, ale ty musíš čekat jen na něj? To si necháš líbit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
12.6.21 13:24

Pockej rozchod, to bude teprv sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:25

Zakl.

No několikrát jsem to zkusila ukončit, ale on to prostě se.mnou umí a ví že mi chybí. Samozrejme řečem, že on má sex jen se mnou tak tomu nevěřím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:26

Zakl.

A to ani nemluvím o tom, že musím dojíždět autem mimo město abychom se viděli..protože by nás někdo mohl vidět 8o

• Citovat
  • Nahlásit
33082
12.6.21 13:32
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych vás poprosila o Vaše zkušenosti (role milenek) a asi se potřebuji i vypsat.Téměř rok se scházím s jedním zadaným mužem, je o něco starší než já a má tři děti téměř už dospělý. Ja jsem sama s dítětem a rozvedena.Je celkem dost pracovně vytížený a dobře finančně zajištěný. Ja na tom taky nejsem nějak špatně. Jde o to, že dříve měl asi nějaký milenky, ale ty šly spíše jen po penězích, ale já jeho peníze nepotřebuji. Zamilovala jsem se do něj a věřím, že i on do mě. Zajimalo by mě jak vy často jste se scházeli, když vy jste partnera doma neměli? U nás to je většinou 1× až 2× týdne a když to sectu tak to vyjde tak na 3h.On mi řekne, že více času nemá a když ho má on, tak nemůžu já. Rekl mi, že od rodiny odejít nemůže a to jsem to téma ani nikdy nenavrhla.Dela mi žárlivý scény a nechce abych si zašla ani s jiným chlapem jen na blbý kafe, občas si vymýšlí příběhy a hodně žárlí. Nechapu proč to dělá, když on ma doma ženskou. Kolikrat mi dělá i naschvály abych na něj žárlila, přijde mi že on žárlivost bere jako důkaz lásky. Kolikrat si říkám, že on má za mnou chodit, když to řeknu tak nahánět mě..někdy mi přijde, že spíš to dělám jen já. Ja v této situaci nikdy nebyla a jsem asi na to hodná a blbá

Ne. Jsi jenom blbá, sorry. Tuhle mužskou atrapu potřebuješ k životu?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21384
12.6.21 13:38

Odpověděla sis sama - ano jsi blbá.
Prijedes a podržíš mu na požádání a ještě ti dělá ženáč žárlivé scény, to je teda amant roku, takového aby člověk pohledal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
12.6.21 13:40
@Anonymní píše:
Zakl.A to ani nemluvím o tom, že musím dojíždět autem mimo město abychom se viděli..protože by nás někdo mohl vidět 8o

A co ti ty 3 hodiny týdně + dojíždění + žárlení z jeho strany dává? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22925
12.6.21 13:52
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych vás poprosila o Vaše zkušenosti (role milenek) a asi se potřebuji i vypsat.Téměř rok se scházím s jedním zadaným mužem, je o něco starší než já a má tři děti téměř už dospělý. Ja jsem sama s dítětem a rozvedena.Je celkem dost pracovně vytížený a dobře finančně zajištěný. Ja na tom taky nejsem nějak špatně. Jde o to, že dříve měl asi nějaký milenky, ale ty šly spíše jen po penězích, ale já jeho peníze nepotřebuji. Zamilovala jsem se do něj a věřím, že i on do mě. Zajimalo by mě jak vy často jste se scházeli, když vy jste partnera doma neměli? U nás to je většinou 1× až 2× týdne a když to sectu tak to vyjde tak na 3h.On mi řekne, že více času nemá a když ho má on, tak nemůžu já. Rekl mi, že od rodiny odejít nemůže a to jsem to téma ani nikdy nenavrhla.Dela mi žárlivý scény a nechce abych si zašla ani s jiným chlapem jen na blbý kafe, občas si vymýšlí příběhy a hodně žárlí. Nechapu proč to dělá, když on ma doma ženskou. Kolikrat mi dělá i naschvály abych na něj žárlila, přijde mi že on žárlivost bere jako důkaz lásky. Kolikrat si říkám, že on má za mnou chodit, když to řeknu tak nahánět mě..někdy mi přijde, že spíš to dělám jen já. Ja v této situaci nikdy nebyla a jsem asi na to hodná a blbá

K čemu je Ti dobrý? Vždyť je to ubožák k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10095
12.6.21 13:52

A jak to zjistí, za ty tři hodiny týdně, že jdeš někam s někým jiným? Jestli to to za to stojí, tak se s ním scházej, ale omezovat bych se od někoho, koho vidím 3h týdně opravdu nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
12.6.21 13:58

Kopni ho do řiti a najdi si normálního chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:59

Měla jsem také takového milence. :) On spal se svojí ženou, občas nějakou kamarádkou, ale já se nesměla na jiného chlapa ani podívat :lol: To mi dělal scény, vždycky se pak strašně opil, sledoval mě. Vysvětlil mi to tak, že má strach, abych nedotáhla nějakou nemoc a on pak neohrozil svou ženu a děti, což je možná logické, ale že tak stejně může nakazit on mě mu bylo jedno. Čas si tedy na mě dokázal udělat denně, ikdyby jen na chvilku. Hodně jsme chodili i po výletech. A hodně jsme si psali, volali. (Jeho žena na tohle asi rezignovala, takže klidně i před ní,… v tomhle měl volnost, ikdyž odejít od ní nechtěl). Vydržela jsem 1,5 roku a pak si našla svého partnera. :) Zpětně bych už do takového vztahu nevztahu nešla…

• Citovat
  • Nahlásit
7628
12.6.21 14:00

On se bojí, že si někoho najdeš a opustíš ho a on nebude mít už takovou povolnou bezproblémovou milenku. Myslí jen na sebe, je to sobec. To není láska…
Vykašli se na něj, nebo aspoň ať ti do života nemluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1949
12.6.21 14:11

Chlap je evidentně zamindrákovanej. Mno a když si vezmeš, že za takovým dojíždíš, ve všem mu vyjdeš vstříc, má tě omotanou kolem prstu, tak jaká je asi tvoje hodnota v tom „vztahu“… :nevim: Ani jako milence bych toto nechtěla. Buď ráda, že se nemůže (rozuměj) nechce rozvést nebo rozejít s ofiko partnerkou. Měla bys to doma ty… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat