Tinder - upozornění na J.

Anonymní
11.6.21 11:14

Tinder - upozornění na J.

Ahoj,
nezlobte se, píšu anonymně.
Jenom jsem se chtěla zeptat, zdali nějaká z vás nemá zkušenosti na Tinderu s jistým J. Udával, že je mu 30 let (ale bylo mu víc), je z Prahy a na fotkách měl pejska a nějaké fotky v košili. Plus tam měl v popisku něco o tom, že rád půjde na víno a že dělá marketing.
Proč se ptám? No jenom taková nehezká zkušenost a zajímá mě, jestli v tom jsem sama nebo jestli se tu nenajde ještě někdo, kdo měl s tímto člověkem taky své zkušenosti.
Příjemný den všem

Příspěvek upraven 11.06.21 v 12:40

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2474
11.6.21 11:45
@Anonymní píše:
Ahoj,
nezlobte se, píšu anonymně.
Jenom jsem se chtěla zeptat, zdali nějaká z vás nemá zkušenosti na Tinderu s jistým Jiřím? Udával, že je mu 30 let (ale bylo mu víc), je z Prahy a na fotkách měl pejska a nějaké fotky v košili. Plus tam měl v popisku něco o tom, že rád půjde na víno a že dělá marketing.
Proč se ptám? No jenom taková nehezká zkušenost a zajímá mě, jestli v tom jsem sama nebo jestli se tu nenajde ještě někdo, kdo měl s tímto člověkem taky své zkušenosti.
Příjemný den všem

To je jak z nejakych tabulek - Jiri 30 let z Prahy, marketing, pejsek, vino. Myslim, ze takovych bude na seznamce docela dost a jeden „lepsi“ nez druhy. :lol: Hele muzu jen domyslet tu nehezkou zkusenost, ale nebabrej se v tom, bude ti lip. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
11.6.21 11:47

Nehezkých zkušeností může být, tak těžko říct, co ti udělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5602
11.6.21 11:54

Jde to nahlásit správcům Tinder? Ať nemá nepěkný zážitek víc holek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 11:56

Já jsem spíš hledala, jestli neexistuje na fb třeba nějaká skupina, kde by se psala upozornění na nějaký takový “lovce” 😂 Špatná zkušenost je dost individuální, můj dotaz spíše míří na to, zdali se tu taky nějaká slečna nenajde.
Nebo jestli někdo netuší, jestli existují nějaké stránky nebo fóra, kam prostě napsat “upozornění”, že tenhle člověk se sice tváři takhle a takhle, ale je to jen jedna velká divadelní hra. 🙊

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 11:57

@Maria37 odtamtud si mě odstranil, neboj :lol:
Já mu nechci dělat nějaký peklo, jen mi došlo, že určitě nejsem sama a ráda bych to poslala dál…

• Citovat
  • Nahlásit
987
11.6.21 12:03

Ne, že bych vám chtěl nějak brát iluze, ale takových „lovců“ bude na Tinderu a podobných spíš většina :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
11.6.21 12:06

Podvodníků je všude hodně. Já bych ho dál neřešila. Narazíš na dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
11.6.21 12:08
@Anonymní píše:
Já jsem spíš hledala, jestli neexistuje na fb třeba nějaká skupina, kde by se psala upozornění na nějaký takový “lovce” 😂 Špatná zkušenost je dost individuální, můj dotaz spíše míří na to, zdali se tu taky nějaká slečna nenajde.
Nebo jestli někdo netuší, jestli existují nějaké stránky nebo fóra, kam prostě napsat “upozornění”, že tenhle člověk se sice tváři takhle a takhle, ale je to jen jedna velká divadelní hra. 🙊

No hele, rozumím že jsi zklamaná, že jsi asi čekala víc a on zase jen to jedno. Ale opravdu bacha na dávání cizích jmen a údajů na stránky jako pomstu. Tohle je za a) hodně zahořkle působící a za b) kdyby se toho on domákl, tak ještě můžeš mít opletačky.

Spolkni hořkou slinu a jede se dál. :kytka: Samozřejmě pokud jde jen o zklamání. Pokud by šlo třeba o znásilnění, tak to je nutné hlásit na příslušné orgány. Ale co jsem z tvého psaní pochopila, tak nejde o tvůj případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
11.6.21 12:14

Tak jde o to co je nepříjemná zkušenost, jestli to, že dotyčnej je jenom debil, nebo jestli je to debil, co se zakladatelku pokusil znásilnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 12:17

Nic takového,
Všichni máte pravdu. Nechám to ležet, ono se toho zase tolik nestalo.
Hlavu vzhůru.
:andel:

• Citovat
  • Nahlásit
2474
11.6.21 12:18
@Diagnoza2 píše:
Tak jde o to co je nepříjemná zkušenost, jestli to, že dotyčnej je jenom debil, nebo jestli je to debil, co se zakladatelku pokusil znásilnit

V tom pripade je treba se obratit na policii, ne zakladat drbarnu na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17105
11.6.21 12:23
@Anonymní píše:

Nečekala si na Tinderu lásku až za hrob, nebo jo? Vždyť tam je většina v kategorii lovci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
11.6.21 12:27

@Silverine247 není tam oznamovací povinnost, takže to jestli půjde nebo nepůjde na policii, je na ní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
11.6.21 12:39
@Diagnoza2 píše:
@Silverine247 není tam oznamovací povinnost, takže to jestli půjde nebo nepůjde na policii, je na ní

Tak samozrejme, ale s tim jsi zacal ty, ze ji treba mohl zkusit znasilnit, v takovem pripade by TO bylo na miste. Tady slecna pise o „nepekne zkusenosti“, predpokladam, ze kdyby se ji nekdo snazil znasilnit, tak by o tom nepsala tady a timto zpusobem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat