Jak podpořit chuť na sex?

Anonymní
včera v 10:01

Jak podpořit chuť na sex?

Ahoj, je mi 41 let a mám partnera rok a půl. Poslední dobou skoro nepociťuji chuť k sexu. Sex máme díky tomu tak 2× do měsíce. První půl rok byla ta četnost zhruba ob den. Stejný problém jsem měla po porodu a s partnerem, který holdoval alkoholu jinak nikdy. Napadá mě, že je to třeba už věkem a vlivem hormonů…Trápí mě to především kvůli parnerovi. Řešila jste některá z vás stejný problém a čím se dá ta chuť podpořit? Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
včera v 10:25

Nerobim reklamu ale mozem doporucit Catuaba. Ja mam tinkturu https://www.tinktura.eu/…4050248.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 10:33
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 41 let a mám partnera rok a půl. Poslední dobou skoro nepociťuji chuť k sexu. Sex máme díky tomu tak 2× do měsíce. První půl rok byla ta četnost zhruba ob den. Stejný problém jsem měla po porodu a s partnerem, který holdoval alkoholu jinak nikdy. Napadá mě, že je to třeba už věkem a vlivem hormonů…Trápí mě to především kvůli parnerovi. Řešila jste některá z vás stejný problém a čím se dá ta chuť podpořit? Předem děkuji za odpověď.

Mě je teda už 47 a poslední rok klesla moje chuť na sex téměř na nulu. Já to tedy přičítám věku a složitějšímu období - covid, starosti s dcerou…
Ale diskuzi budu sledovat, taky bych to chtěla aspoň malinko změnit.

• Citovat
  • Nahlásit
1045
včera v 10:51

Zhubni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
včera v 11:17

Spíš jsou to asi starosti než věk. Mně je přes padesát a tenhle problém nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
299
včera v 11:35

Ahoj,
jsem o pár let mladší, ale oživit to jde. Třeba tě nebaví rutina.
Zkuste masáže, namazat se čokoládou- ne horkou! nebo se potřít voňavým olejíčkem :mavam: :mavam:
nebo více času na předehru.
pomůcky, oblečky. navodit pěknou atmosféru. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
včera v 12:22
@Alkata píše:
Zhubni.

Docela drsný soud. Jak můžeš vědět, že má zakladatelka problémy s váhou? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 13:14

@Alkata sorry, ale já nemám nadváhu! To je zase rada nad zlato a úplně mimo!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 13:16

@LadyDelRey přesně tak. Někdo méně inteligentní si asi potřebuje honit ego! Vážím 67 kg a měřím 168 cm, jsem úplně akorát. Není to tak, že jsem líná se hýbat, naopak všude chodím pěšky.

• Citovat
  • Nahlásit
664
včera v 13:51

@Alkata vždyť se tu nikde o nadváze nepíše a ta s chutí na sex nemá nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 13:53

@Blankaspl nemám žádné starosti, které by mě extra tížily. Tím to nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 13:59

@LvE možná bychom to mohli zkusit, ale já prostě celkově nepociťuji nějakou touhu nebo tak něco. Večer dám přednost spánku a sex jako by pro mě neexistoval. :?

• Citovat
  • Nahlásit
967
včera v 14:18
@Anonymní píše:
@LvE možná bychom to mohli zkusit, ale já prostě celkově nepociťuji nějakou touhu nebo tak něco. Večer dám přednost spánku a sex jako by pro mě neexistoval. :?

A co zkusit v jinou dobu než večer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
299
včera v 14:19
@Anonymní píše:
@LvE možná bychom to mohli zkusit, ale já prostě celkově nepociťuji nějakou touhu nebo tak něco. Večer dám přednost spánku a sex jako by pro mě neexistoval. :?

zkuste se zamyslet, třeba o samotě, v klidu, co Vám sex dával a proč byste ho zase chtěla mít. vzpomenout si na pěkné pocity, :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat