Mají ještě v Albertu vánoční těsta?

1876
6.12.19 21:55

Mají ještě v Albertu vánoční těsta?

Ahoj holky, šla jsem do Aberta na Václavák (Praha 1)pro hotová chlazená těsta na cukroví, měli jich spoustu, ale teď ani jedno. Mají je ještě v sortimentu? Pražandy, na které pobočce? Dík moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

38
6.12.19 22:00

Fuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
6.12.19 22:02

Jednou jsem kupovala a leteli do kose

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
6.12.19 22:03

Ano mají. Ve výprodeji za 29. S domácím se to nedá srovnat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25862
6.12.19 22:03
@maskovak píše:
Ahoj holky, šla jsem do Aberta na Václavák (Praha 1)pro hotová chlazená těsta na cukroví, měli jich spoustu, ale teď ani jedno. Mají je ještě v sortimentu? Pražandy, na které pobočce? Dík moc :kytka:

Viděla jsem je ještě včera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21538
6.12.19 22:23

Pražanda nejsem, tak neposloužím…Ale koukni na složení, samý Ečka a zbytečné příměsi…Taky mě nebaví se s tím matlat, ale když si přečtu, čím bych krmila rodinu, opět beru recepty, váhu, mísu a splácám je doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
6.12.19 22:33

Aha, jestli jsou hnusná, tak vyřešeno, udělám domácí dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21727
6.12.19 22:46

Popravde, zlaty delani test, mne se nejvic pak nechce do prceni, az to napecu, uz se netesim na zdobeni a plneni :lol:…Dneska jsem kolem toho chodila obloukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48290
6.12.19 22:51

@maskovak už dle toho jakou mají záruku je to hnus. když už se s tím pak budeš dělat tak at i těsto je kvalitní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
6.12.19 23:06

Videla jsem v arkadach, kupuje svagrova ale s domacim se to neda srovnat, to uz je snad lepsi to kupovane maslove cukrovi v kauflandu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
7.12.19 00:02

Podle mě je největší vopruz pečení a zdobení. Těsto je zadělaný hned, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11636
7.12.19 07:04

@maskovak videla jsem na harfe v tydnu..
A nechceš radši upect svoje domaci?
Kdyby jsi chtela poradit s recepty, rada pomuzu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 07:34

Z toho peče tchyně. Prý má 20 druhů cukroví. Chutná každé úplně stejně, ale úplně a tak nějak, no hnusně. A dle chuti krému do něj dává 100% tuk… :poblion: A polevy má kupované, žádná čokoláda. Ještě se tím cukrovím chlubí… Tchán vždycky hned sežere všechno cukroví, co jim přinesu a tchyně si stěžuje, že to její nikdo nejí.

• Nahlásit
  • Citovat
8764
7.12.19 07:43
@wildcherry píše:
Popravde, zlaty delani test, mne se nejvic pak nechce do prceni, az to napecu, uz se netesim na zdobeni a plneni :lol:…Dneska jsem kolem toho chodila obloukem.

Jsi pobavila - do prceni :mrgreen: :mrgreen: Jinak souhlas. Výroba těsta je to nejmenší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25862
7.12.19 12:56
@Anonymní píše:
Z toho peče tchyně. Prý má 20 druhů cukroví. Chutná každé úplně stejně, ale úplně a tak nějak, no hnusně. A dle chuti krému do něj dává 100% tuk… :poblion: A polevy má kupované, žádná čokoláda. Ještě se tím cukrovím chlubí… Tchán vždycky hned sežere všechno cukroví, co jim přinesu a tchyně si stěžuje, že to její nikdo nejí.

Diskuze o kupovaných těstech by nebyla celá bez hejtů vůči tchyním :mrgreen:

Holky, zajímalo by mne, kdyby v budoucnu pekla z kupovaných vaše snacha, jestli byste se udržely a nic neřekly. Podle mě určitě ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama