Make-up rutina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
An0nymous
Povídálka 16 příspěvků 22.03.19 17:23
Makeup rutinaa

Tak ještě jednou, zajímala by mě vaše makeup rutina, prostě postup jak se malujete.. jaké značky a vaše recenze na ty produkty, předem děkuji, pomohlo by mi to :?
Snad chápete jak to myslím 8)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Fany97
Kecalka 187 příspěvků 22.03.19 17:28

Já používám od Marykay makeup a pudr. Ostatní kosmetiku nakupuji v tetě. Klasicky si dám každý den makeup, pudr, řasenku a lesk na rty. Když mám čas nebo náladu, tak používám i stíny (jen lehce), linky, někdy trochu nabarvim obočí ale tužkou a malinko aby to nebylo poznat, tvarenku (do hneda), a někdy lesk vyměním za rtenku. Nemaluji se tak, abych vypadala nafintene, ale sázím na lehkost.

Hamouzka
Kecalka 212 příspěvků 22.03.19 17:32

Spíš bys měla napsat, jakou máš pleť.

Podkladová báze: většinou Dermacol
Make-up: G.Armani nebo MAC (obojí super)
Pudr: Catrice
Oční stíny: všechno možné…
Obočí: Essence Řasenka: Loreal
Rozjasňovač: Fenty
Oční linky: Sephora

Make-up nefixuji a mám spíš sušší pleť. Základ je hydratační krém. Ten dost flákám.

Tattiana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 17:33
@Hamouzka píše:
Spíš bys měla napsat, jakou máš pleť.

Podkladová báze: většinou Dermacol
Make-up: G.Armani nebo MAC (obojí super)
Pudr: Catrice
Oční stíny: všechno možné…
Obočí: Essence Řasenka: Loreal
Rozjasňovač: Fenty
Oční linky: Sephora

Make-up nefixuji a mám spíš sušší pleť. Základ je hydratační krém. Ten dost flákám.

To má v jiné diskusi ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 7616 příspěvků 22.03.19 17:36

Vyčistim pleť, dám krém, nechám vstřebat. Pak jdu na oči - báze, stíny, linky, rasenka, obočí. Pak obličej - dám bázi, mam od znacky MUFE a nebo Dermacol, potom foundation (makeup) buď od značky MUFE, teď častěji ale Catrice, ten s kapatkem. Pudr - MUFE, NYX, vždy sypkya transparentní. tvarenka - staroruzova od znacky benefit, kontury take od znacky benefit. Rtenku málokdy a kdyz tak NARS

Kriss Tina
Echt Kelišová 9430 příspěvků 22.03.19 17:41

Já mám teda normálně sušší pleť a poměrně pěknou, takže make up nepoužívám. Teď v těhotenství ji tak super nemám tak mám od annabele minerals. Jinak si maluju oči, přírodní odstíny stínů a klasicky černé řasy, stíny mám taky od annabele minerals a paletku od misslyn, spokojenost. Řasenky si beru z avonu, tam má dlouhodobě pár se kterýma jsem spokojená. Na rty většinou jenom balzám nebo mám taky z avonu fixik na rty, ten pěkně drží a nematlá se. Nicméně spíš se zaměřuju na péči, masky, hydrataci apod, než na sebe kydat tuny vrstev makeupu, které problém jen zakryji (a mnohdy zhorší).

Hamouzka
Kecalka 212 příspěvků 22.03.19 17:42

@ivik21 už jsem si všimla - naprosto totožné. Člověk si připadá jak trotl.

Uživatel je onlineLevixka
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 22.03.19 18:17

@An0nymous
Denní make-up - smíšená citlivá pleť.
Ráno a večer očištění(odlíčení) pleti, oční krém + krém na celý obličej.
Make-up Rimmel nebo Maybelline Affiniton, jen slabou vrstvu, pudr Essence - transparentní, lehká kontura Od Trend-Up, tvářenka Rimmel, rozjasnovac Revolution. Lehce vycesat obočí gelem od Trend-Up a řasenka od Miss Sporty. Výjimečně stíny od Revolution nebo Sleek :) Nebo linku tužkou z Avonu. Rtěnku zřídka kdy a když už tak 16h id Dermacolu, jinak jen balzám na rty od Placenty nebo lest na rty od Revolution. Vše používám léta, nepotrpim si na drahé značky, nějak mi tohle vždy stačilo :) Když mám nějaká sušší místa na pleti tak dám jen krém a bez make-upu :) Jsem ten typ ženský, co o sebe pečuje, ale zároveň nepotřebuji produkty za tisíce - ale nesoudim to, kdo rád pořádné kvalitní dražší věci, proč by ne. Já sem škrt :D

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 22.03.19 18:31

Krém dětský Hipp (dělá mi prostě nejlíp :D) nechám vstřebat. Mám bezproblémovou pleť, jen jsem trochu bledule, tak dám pudr a tvářenku (obojí MaryKay). Natočím kleštičkama řasy a nabarvím černou řasenkou Rimmel. Na pusu jen bezbarvý balzám, nesluší mi rťenky ani lesky :,( Ale teda to už musí být událost, do obchodu ani na procházku, k doktorům a tak se nemaluju, nebaví mě to odličovat :nevim: No, pěkně jsem na té mateřské zdomácněla :mrgreen:

malá_holka
Extra třída :D 10102 příspěvků 22.03.19 18:45

krém, make up, tvařenka, rozjasňovač, tužka na oči a řasenka.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 22.03.19 19:22

Makeup Mary Kay, pudr obyč Essence, řasenka taky obyč z DM. Linky nedávám denně, jen na větší příležitosti.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 22.03.19 19:39

tužka na oči černá-miss sporty 001
kleštičky na řasy-nevím značku řasenka-miss sporty pump up-oranžová,avon řasenka,jen na rozdělení řas
makeup-Maybelline Affinitone odstín 03
tužka na obočí hnědá-Gabriella Salvete číslo 19
rtěnka,fix-to neřeším,měla jsem avon fix-super,dá se s ním i líbat,vydrží,rtěnka (avon,miss sporty,dm zančka ta jejich,essences..),tu vybírám podle odstínů a jak mi padnou v drogerii do oka :)

SibyllaTrelawney
Kecalka 334 příspěvků 22.03.19 19:58

Čištění + krém: Bielenda
Potom make-up Clinique anti- blemish, pŕepudruju minerálním pudrem Nyx, dám tvářenku (nyx baked blush).
Pak jdu na obočí - nejdřív učesat a kontura tužkou (Gabriela Salvette), pak vymaluju stíny na obočí (Freedom paletka)
Pak báze pod stíny Nyx, pak stíny (paleta Makeup Revolution). Linky jak kdy, momentálně mám Oriflame nebo Catrice, ale nedávám vždy. Řasenku většinou nedávám.
Nakonec rty - kontura plus rtěnka, nejvíc používám rtěnky Max Factor a Astor.
Nefixuji.

Kosmetiku miluju a vyžívám se v tom.

Waterfall
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 22.03.19 20:02

Hmm, krém od Yves Rocher (sensitive) nebo hroznový olej.
Oční korektor MaxFactor, makeup od Yves, pudr Dermacol.. Tvářenka srdíčková I love makeup, nebo ze stínů od bh cosmetics, od obojího používám právě palety stínů. Oční linky Maybeline - měli hnedé v kelímku, Nyx.
Rasenku mám Collistar. Rtěnky Maybelline nesmívatelné, Yves a Burjois

vjerunqa
Závislačka 3325 příspěvků 22.03.19 21:50

@An0nymous

čisticí krém Dr. Hauschka
ledová voda
hyaluronové sérum Renovality nebo Saloos
moringový olej Renovality
minerální make-up Lily Lolo (čím jsem starší, tím méně)
pudr Beauty without Cruelty nebo Milani (jen zlehka čelo, nos, brada)
gel na obočí Milani, řasenka Lily Lolo nebo Milani (dvě až tři vrstvy)
rozjasňovač, tvářenka (různé značky)
stíny Milani nebo Make-up Revolution
balzám na rty Alverde, lesk pro objem (někdy, různé značky)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama