Malá popálenina u dvouletého dítěte

Anonymní
5.3.20 23:45

Malá popalenina

Dobry den maminky, dnes když jsem zrovna zalevala čaj tak do mě můj malý brouček 2,5 roku zduchnul nečekaně a já na něho kapla vřelo u vodu :,( :,( Měla bych sním jit zítra k dr nebo ne? Jsem z toho zoufalá a hrozně si to vyčítam.. syn je hodně divoký. Achjo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13366
5.3.20 23:55

Nevím teda, jak je to velký, ale spíš jsi měla jet na pohotovost, aby to ošetřili hned. Když už se stalo, tak zítra hned k lékaři. Pokud by si v noci stěžoval na bolesti, tak mu dej nurofen, ten zabírá na bolesti z popálenin dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 23:59

Na bolest si nestezuje, no moc velký to není asi jak víčko a půl od nějaké limonády.. Manžel rikal ze to tak hrozny není ale já se hrozně bojím abych něco nezanedbala..

• Nahlásit
  • Citovat
5.3.20 23:59

To je asi troll že? Takhle vypadá malá popálenina z kapky vroucí vody?! Nedokážu teda odhadnout, co to je za část těla, ale vypadá to hnusně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sabinqka
6.3.20 00:01

Má to na lopatce :(

• Nahlásit
  • Citovat
4046
6.3.20 00:06

Okamžitě na pohotovost, pokud jseš z prahy tak na Kralovské vynohrady pokud jseš mimo tak na místní pohotovost a vzhledem k věku skončíte na popálenínách v ostravě, praze nebo Brně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
6.3.20 00:09

U lékaře už si měla být, ne se ptát na netu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 00:09

@MartinKa36 to je to tak hrozny? :,( :,( :,( Říkám není to tak velký opravdu ro je jak vyjcko od limonády..

• Nahlásit
  • Citovat
4046
6.3.20 00:25
@Anonymní píše:
@MartinKa36 to je to tak hrozny? :,( :,( :,( Říkám není to tak velký opravdu ro je jak vyjcko od limonády..

Jo je, navíc si nestěžuje na bolest, to vypadá minimálně na 2B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 00:33

@MartinKa36 děkuji za radu.. jdu budit manžela..

• Nahlásit
  • Citovat
4046
6.3.20 01:01

Volej 155, i když tam jedete autem, aspoň se připraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
6.3.20 01:45

Tak to jsem zvědavá jak dopadnete… A proč 155 volat? Moc nechápu.. Podle fotky je to velké jako palec(nehet) co tam paní má.. Takže ošetřit určitě ano, ale neni to jak dlaň nebo tak…

Příspěvek upraven 06.03.20 v 01:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 01:48

Nevím, asi jsem nezodpovědna matka, ale tohle bych vydezinfikovala, pomatlala framykoinem a prekryla nějakým sterilním ctvereckem. K doktorovi bych sla až pokud by se to špatně hojilo, mokvalo, přidal se do toho zánět…rychlou by mě kvůli tomu opravdu volat nenapadlo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
6.3.20 01:55
@modravlocka píše:
Nevím, asi jsem nezodpovědna matka, ale tohle bych vydezinfikovala, pomatlala framykoinem a prekryla nějakým sterilním ctvereckem. K doktorovi bych sla až pokud by se to špatně hojilo, mokvalo, přidal se do toho zánět…rychlou by mě kvůli tomu opravdu volat nenapadlo. :nevim:

Naprosto souhlasím, taky mi to nepřijde nějak šílene. A volat rychlou tak to mi přijde ujety :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 10:07

@kakuja tak maminky vzbudila jsem manžela. No akorát se na to podíval ošetřili jsme to znovu, ale sprdl mě jako prase ze to nic není a ze jsem sem vůbec neměla psát :think: samozřejmě jdu dnes k lékaři abych opravdu něco nezanedbala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama