Malý plod?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
2.2.11 16:43

Malý plod ?

Ahoj :-)
Prosím o radu-byla jsem na ultrazvuku v 7tt+5dní od početí(né od začátku menstruace)a na té fotečce je CRL 1.80cm.Prý je to malé.Všude píšou něco o milimetrech,takže v tom mám hokej a jsem vyděšená k smrti.Nic mi neodpovídá ani v těchto diskuzích ani v tabulkách.Srdíčko bije.Nevíte o tom něco víc prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ms.H
2.2.11 16:49

podívej se sem, já bych řekla, že je to v normě :think: https://www.emimino.cz/…en-po-tydnu/

• Citovat
  • Nahlásit
1412
2.2.11 16:56

Zkus se tím netrápit třeba je o pár dní menší a zas takový rozdíl to není pár milimetrů, důležitější je že miminku bije srdíčko. Příště bude třeba zase o něco větší než dle těch jejich parametrů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.2.11 17:04

No jo,podle tohohle je to fakt celkem přesné.Jen jestli to tam nemyslej od začátku cyklu-to by byl rozdíl skoro 3týdny,protože já měla ovu 18tý den.Děkuju jsem ale hned klidnější-to potřebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.2.11 17:09

Jirinko doufám,že máš pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
2.2.11 17:34

zezacatku, to ani neni moc presne, uvidis pozdeji, az opravdu povyroste :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.2.11 17:37

Je mi jasný,že to říct musej,aby se posychrovali,ale stačí dodat,že to není takový problém,že?Málem bych potratila z nervů.Díky za útěchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29439
2.2.11 17:38
Monny89 píše:
zezacatku, to ani neni moc presne, uvidis pozdeji, az opravdu povyroste :wink:

Přesně tak. Počkej si na UTZ. do 12.týdne, kdy je měření plodu nejpřesnější a podle kterého se také vypočítá termín porodu. Takže se nestresuj a buď v pohodě, určitě je všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
2.2.11 17:51

Gabi - koukam, ze zatim mame stejne nazory na vse :mrgreen: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.2.11 17:52

:palec: děkuju :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29439
2.2.11 18:06
Monny89 píše:
Gabi - koukam, ze zatim mame stejne nazory na vse :mrgreen: :hug: :hug:
:palec: :palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1412
2.2.11 18:43
Cikis píše:
Jirinko doufám,že máš pravdu.

Cikis jeden ze života - je to cca 3týdny zpátky byla jsem 5+2tt 1.Ko u lékaře malý gestační váček o tři dny později jsem začala krvácet jela do nemocnice k Apolináři (sestra neochotná a blbě mi spočítala týdny dle ní 6+1 neměla jsem sílu se hádat) 45min jsem čekala na doktorku, která dle UTZ konstatovala Plodové vejce žloutkový váček, žádne embryjko a pod tím vším plošný hematom. Okamžitě mě chtěla hnát na revizi - já ji odmítla vzhledem k tomu, že jsem 5.11 podstoupila revizi pro zamlklé těhu v 11t. V Po další kontrola u mého Dr. Lékařka mě prohlídla cca 15min UTZ hematom viděla ale proti ní menší plodové vejce bez žl. váčku a embrijka, tak se přiklonila k zamlkému těhu, ale že to necháme odejít, další Ko ve čtvrtek opět nic, žádné špinění. Další vyčkávání do PO kde jsme obě s šokem zjistili srdeční akci a plod cca 0,6 cm ve čt už měl 0,9 cm. Sama konstatovala, že je dobře že revize neproběhla, ale musíme vyčkávat jak to dopadne. Ne vždy je dobré dělat okamžité závěry :-) držim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.2.11 19:25

Tak to je síla a to máš ještě nervy?Já bych to asi nedala.A v jakém týdnu od početí(ne od začátku menzesu)jsi teda byla,když to měřilo 0.9?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.2.11 19:30

mamčobabčo,já se na to teď podívala v klidu a v 8.týdnu podle toho co jsi poslal by to mělo být velké něco mezi 27-35mm-taknějak.Takže mých 18mm je fakt málo.Ale nechám to být,nervy mi nepomůžou. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1307
2.2.11 19:30
Cikis píše:
Ahoj :-)
Prosím o radu-byla jsem na ultrazvuku v 7tt+5dní od početí(né od začátku menstruace)a na té fotečce je CRL 1.80cm.Prý je to malé.Všude píšou něco o milimetrech,takže v tom mám hokej a jsem vyděšená k smrti.Nic mi neodpovídá ani v těchto diskuzích ani v tabulkách.Srdíčko bije.Nevíte o tom něco víc prosím?

Ahoj Cikis,
ja byla na KO v pondeli taky 7tt+5 a můj plod měřil 9,5mm. Taky mně to pěkně vyděsilo, Dr říkal, že je to o týden menší, než by to mělo být, ale že v tomto stádiu je hlavní, že plod roste a že bije srdíčko. Pak jsem procházela různé diskuze a tam vesměs bylo psáno, že na začátku je to docela běžné a že plod to většinou časem dožene. Tak já tomu teda věřím, jinak bych nervama asi nevydržela......

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat