Mám dilema

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:20
Mám dilema

Ahojte holky, Mám dilema povim vám příběh, Seznamila jsem se přes net s jedním týpkem Při první schůzce byl milý laskavý apod.Po 14 dnech semnou chtěl sex odmítla jsem. Našel si jinou já se mezi tím seznámila s jiným, Řekl mi že budeme zatím kamarádi, též byl milý. Teď mě opět kontaktuje ten předešlý, Šli jsme spolu na kávu s tou dotyčnou už není a mě chce zpátky. Strašně se mu po mě stýskalo začal mě vášnivě líbat mazlit se semnou, prý s tamtou trpěl. Při pití kávy mu přišla zpráva, Ta jeho ex mu psala že má spoždění a je asi těhotná. On mi řekl že už byla v tom už před tím než sni začal. Proto ji opustil. Půjde ale na testy otcovství, ale až na roce dítěte. Večer jsme měli kvůli tomu zkažený. Ted po mě chce abych mu posílala sexy foto on mi je posíla automaticky, zve mě k sobě domů nejspíš ohledně sexu nevim co si mám myslet, Mám ho ráda miluju ho nechci ho ztratit. Ale zároven se bojím aby si semnou jen neužil a neodkopl jako tamtu. Chci sním skusit žít ale co když bude otcem. Má ke mě trochu uchylné komenty nabízí hlavně sex Porad tě co dělat co si myslite vy :oops: :nevim: Ted má v přátelých další slečnu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 06.01.17 18:22

O tohle bych si neopřela ani hrábě.

radulaur
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 06.01.17 18:24

@Burj Chalifa o ni nebo o něho :) přijdou mi tak na stejno

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 06.01.17 18:25

Co dělat? Vzít nohy na ramena a utéct. Dokud je čas.

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 06.01.17 18:25

Utíkala bych pryč mílovými kroky…

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 06.01.17 18:26

Svuj k svemu, zda se, kde neni rozum, nic lepsiho si ani nezaslouzi :-) Ty brdo, me uplne fascinuje, kde se tyhle zenske berou, v realu zadnou takovou neznam a zde na emiminu jich je nespocet.

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 06.01.17 18:26

Ja myslim, ze musis byt asi hrozne zoufala, kdyz uvazujes nad takovym materialem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:27

Tak ono nejde o to co si myslíme my ;) stejně se rozhodneš sama jestli s ním budeš nebo ne.
Co si ale myslím já je to, že bude chtít pouze sex :( a pak tě odkopne.
Ale nemusí to tak být. Třeba tě opravdu chce a miluje. Zkusit to no :)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25025 příspěvků 06.01.17 18:27
@Burj Chalifa píše:
O tohle bych si neopřela ani hrábě.

Asi tak :roll:
Nechapu jak se soudny clovek muze ptat, co delat 8o
Fotky mu posilej, bude sranda az nekde zverejni.

jahuhudka
Extra třída :D 10966 příspěvků 06.01.17 18:28

DO čeho si to rozum dal… A tím myslím tebe zakladatelko
Tedy soíš sem si ho zapoměl dát

Příspěvek upraven 06.01.17 v 18:29

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 06.01.17 18:29

Zkus se zeptat sama sebe: jak moc se mám ráda?

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 06.01.17 18:30

… a pozorně poslouchej

Petra Z
Hvězda diskuse 52036 příspěvků 06.01.17 18:30

14 dní si s ním byla…pak si našel jinou…
Pak tě vášnivě líbal a ty ho miluješ??? jak si to stihla se takhle zamilovat??? :nevim: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:30

Mám z toho depky přemýšlím o sebevraždě už v minulosti jsem se o to pokusila, beru AD

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 06.01.17 18:32
To je nejaka nuda pri patku?
@Anonymní píše:
Mám z toho depky přemýšlím o sebevraždě už v minulosti jsem se o to pokusila, beru AD
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >