Reklama

Nemáme čas na sebe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:32
Nemáme čas na sebe

Ahoj holky, nemáme s mužem na sebe vůbec čas, hlavně o večerech..veškerý čas shltne naše společné dítě. Malej má necelé 3 roky a opravdu je to neunavné dítě, které večer hodně pozdě usíná(až po 22.hod.) A to chodím do práce, takže mě to opravdu unavuje..už to tak trvá přes rok.. Takže na nějaký klidný večer můžeme jen tak zapomenout. Žádná televize, film, romantika, sex..prostě nic. Opravdu mě štve, že s přítelem nemůžeme mít aspoň chvíli na sebe. Máte to taky některá??

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 06.01.17 17:34

Ano, mam a navíc mám děti dvě, takze si to vynásob dvěma :mrgreen:

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 06.01.17 17:36

Ja to tak mam taky, malymu budou 2 roky, je neunavnej, rano me taha z postele, kolikrat o pulnoci jeste lita po byte a v noci se este vetsinou nacpe k nam do postele, pritel je k tomu vetsinu dni v tydnu v praci od rana do vecera, ze spolu prohodime sotva 2 vety za den, ale me to tak celkem vyhovuje nejsem romantik a mam svuj klid :lol:

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 06.01.17 17:39

Pokud máte babičky, nebo někoho, kam by jste ho mohli aspon občas svěřit na noc, bylo by to vašemu vztahu velmi ku prospěchu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:40

Jako dříve když byl malej miminko stíhaly jsme sex alespoň 2-3× týdně, teď..sotva jednou za měsíc. Když jsem to řekla příteli, že mě to štve, tak že s tím nic neudělá, že máme neunavné dítě, které nás nenechá vydechnout. A to ještě nejsme staří.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:41

@nostress babičky nemáme.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 06.01.17 17:41

A jak zvladate ranni vstavani do skolky, kdyz usina tak pozde? V kolik vstavate?

jahuhudka
Extra třída :D 10341 příspěvků 06.01.17 17:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nemáme s mužem na sebe vůbec čas, hlavně o večerech..veškerý čas shltne naše společné dítě. Malej má necelé 3 roky a opravdu je to neunavné dítě, které večer hodně pozdě usíná(až po 22.hod.) A to chodím do práce, takže mě to opravdu unavuje..už to tak trvá přes rok.. Takže na nějaký klidný večer můžeme jen tak zapomenout. Žádná televize, film, romantika, sex..prostě nic. Opravdu mě štve, že s přítelem nemůžeme mít aspoň chvíli na sebe. Máte to taky některá??

A to jsem roky doufala, že až vyrostou, konečně si s manželem užijem volnosti :mrgreen: Tak teď jsou velký, choděj spát déle než my, furt cestujou večer po bytě :cert: Na romatiku a sex doma můžeme skoro zapomenout, nebo vydržet do půlnoci :mrgreen: smradi

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:45

Já jsem v tomhle prostě neustupná. V půl osmý se jde prostě do postele a basta. Samosřejmě že to chvíli trvalo než to pochopili a courali. Za čas přestali, povidali si, zpívali ale většinou do půl hodiny usnou. Kdybych je nechala tak taky budou běhat po bytě do deseti. Já myslím, že se to dá naučit, ale chce to být důsledný. Moje tři děti to pochopili ;) Přes den se jim věnuji ale večer patří mě a manželovi. Pokud teda nejsou nemocný.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 06.01.17 17:57

Nekompromisně bych zavedla čas zalezení do postele a hotovo. Kolikrát děti nejsou k uspání, protože jsou přetažené. Dcera když prošvihne „svůj čas“ má také problém usnout. Já jako děcko musela být v posteli v devět ještě na 2. stupni základky. :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 06.01.17 18:06
@MartinaIrena píše:
A jak zvladate ranni vstavani do skolky, kdyz usina tak pozde? V kolik vstavate?

Taky mám nespáče. A vstává dřív než já. :nevim:
Já jí uložím v 20.30 a v 22 je ještě vzhůru, má žízeň atd.

dedrichov
Závislačka 2730 příspěvků 06.01.17 18:07
@elot píše:
:palec:

budi
Závislačka 4104 příspěvků 06.01.17 18:08
@elot píše:
Já jsem v tomhle prostě neustupná. V půl osmý se jde prostě do postele a basta. Samosřejmě že to chvíli trvalo než to pochopili a courali. Za čas přestali, povidali si, zpívali ale většinou do půl hodiny usnou. Kdybych je nechala tak taky budou běhat po bytě do deseti. Já myslím, že se to dá naučit, ale chce to být důsledný. Moje tři děti to pochopili ;) Přes den se jim věnuji ale večer patří mě a manželovi. Pokud teda nejsou nemocný.

naprostý souhlas…
taky myslím, že se to dá naučit… večerníček, koupání, čtení a spát. když se na tom trvá, tak to děcko vlastně ani nenapadne, že by to mohlo být jinak.
problém je, když už to jednou vyzkoušelo a ono to prošlo :think: :think: ale stejně je to jen otázka vůle. prostě jde se a hotovo.

@cverunka píše:
Nekompromisně bych zavedla čas zalezení do postele a hotovo. Kolikrát děti nejsou k uspání, protože jsou přetažené. Dcera když prošvihne „svůj čas“ má také problém usnout. Já jako děcko musela být v posteli v devět ještě na 2. stupni základky. :mrgreen:

taky souhlasím :palec:
dospělý taky nemůže usnout, když je přepracovaný… děcko to samé. vyplaví se únavový hormon, děcko jede „na výpary“ a řádí jak černá ruka. čím víc unavené, tím víc řádí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:08

Malej ráno vstává kolem 8.je doma s chlapem, když jsem byla já doma a chlap v práci, taky vstával komel 8.ráno. Přes oběd nespí, několikrát jsme to zkoušeli..ale marně. Spát po obědě přestal během léta. Jinak večer vypadá tak, že v sedm koupel, večeře plus láhev sunaru k tomu a dám ho spat. Když jdu s ním já spát, usnu dříve a malej pak řve, takže se stejně spát ani nedá. Vyzkoušeli jsme jeho usínání všelijak, ale bez úspěchu.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 06.01.17 18:15

Ve trech letech pije sunar z lahve? To si delas srandu, ne?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama