Mám divný pocit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 21:19
Mám divný pocit

Ahoj, asi se potřebuji vypovídat, možná uklidnit, nejspíš to bude znít divne, ale mám divny pocit z přítele. Myslím, ze jsme spolu šťastní, vídáme se zatím tedy jen o víkendech, ale všechno parádní. V pondělí jsme si volali asi hodinu, volame si tak každý den, v úterý a ve středu jeli od práce na výlet, tam neměl moc času mi psát, což chápu, ale jak kdyby se mi vzdaloval, jak jsme nebyli v kontaktu, dneska i včera jsme si psali celkem normálně, on ze si musí ještě vyřídit nejake prodeje a ze se mi ozve až přijede, tak já ze fajn, čekala jsem a najednou telefon, tak to celá stastna vezmu, ze už je doma a on proste tak divne, smutne, suše mě pozdravil, zeptal se jak se mám a potom, ze jel něco prodávat jednomu kamosovi a ten ho chce vytáhnout na pivo, tak jestli bych neprijela, já ze teda dobře a on ze zavola domu a dá mi vědět, no ale porad nic, teď jsem mu psala, jak to vypadá, tak uvidím, psala jsem mu na messenger, tam není aktivní už 2 hodiny, ale na istagramu je. Já mám pocit, jak kdyby mi proste vůbec neměl zájem dat vědět. Já tu čekám ve stresu co teda bude, přitom minulej tejden tenhle víkend tak hezky naplánoval. Kdyby mě ignoroval nějakým způsobem, ale ne, všechno v pohodě až do teď, teď najednou nic. Já si říkám, ze kdyby se snad něco dělo, tak už je odtazitej dyl, nevím si rady. Nechápu to, to je tak těžký mi dat vědět. Netuším co děla, jestli je tam, nebo jel teda domu a porad nic.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2817 příspěvků 14.06.19 21:29

Nestalkovala bych ho na socsitich a udělala si vlastní program.

Ou
Echt Kelišová 7723 příspěvků 14.06.19 21:31

Nehysterči a najdi si něco, čemu se budeš věnovat a bude ti to dávat smysl a bude tě to bavit.

Pak nebudeš pěstovat takovéhle závislé vztahy a stalkovat partnera a sama sebe deptat.

Příspěvek upraven 14.06.19 v 21:31

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 21:31
@Azeretereza píše:
Nestalkovala bych ho na socsitich a udělala si vlastní program.

Já ho nestalkuji, jen mi slíbil, ze přijede a najednou není schopny o sobě dat vědět, ani odepsat, přijde mi to vážně zvláštní, já se tak silene těšila..

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21063 příspěvků 14.06.19 21:33
@Anonymní píše:
Já ho nestalkuji, jen mi slíbil, ze přijede a najednou není schopny o sobě dat vědět, ani odepsat, přijde mi to vážně zvláštní, já se tak silene těšila..

Tak mu zavolej :nevim:

Premek_Orac
Kelišová 5110 příspěvků 14.06.19 21:34

Mas rada jeho, nebo sebe?
Ma rad on tebe, nebo mu jde o sve?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 22:06

Tohle znam velmi dobre, muj muz dela to same, 12let..! 8o same zmeny planu, neozyva se, tu na nej cekam tam, tu zas tamhle, kompenzuje to dobrymi vlastnostmi 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 22:10

Nechci tě strašit, ale něco podobnýho se mi stalo, měla jsem divnej pocit, že nekomunikuje jako předtím a on se pak se mnou přijel jen rozejít, že si někoho našel. Intuice nezklamala.

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 7671 příspěvků 14.06.19 22:10
@Anonymní píše:

Hele, neni to jen dalsi ze serie diskuzi?:
https://www.emimino.cz/…labe-355216/

LadyLada
Závislačka 4549 příspěvků 14.06.19 23:43

Dej na svoji intuici ;)

Mrs.bloud
Kecalka 290 příspěvků 14.06.19 23:49
@Anonymní píše:
Nechci tě strašit, ale něco podobnýho se mi stalo, měla jsem divnej pocit, že nekomunikuje jako předtím a on se pak se mnou přijel jen rozejít, že si někoho našel. Intuice nezklamala.

Vyprdni se na to. Ozyva neozyva, stejne bude trvat tak rok dva nez si muzes byt aspon trosku jista, ze je to ten pravej. Ja bych tentokrat uz pockala, ale priste mu rekla, ze nechci v patek vecer doma sedet sama jak husa, tak pokud nevi, tak uplne v pohode, ale domluvim se a nekym jinym a to bych take udelala.-) Zijes jen jednou. Zbytecne trpet kvuli blbostem??? Nenene :hug:

Marcelka2610
Povídálka 50 příspěvků 14.06.19 23:57

@Mrs.bloud presne tak ja bych se mu nevtirala a jak to ty chlapy vidi ze ta zena sily mysli si hned ze si muzo delat co chteji presne tak jak jsi to napsala tak bych to udelala 8)

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 28687 příspěvků 14.06.19 23:59
@Anonymní píše:

tak nevím, není problém v pochopení komunikace? V úvodním příspěvku píšeš, že:

@Anonymní píše:
potom, ze jel něco prodávat jednomu kamosovi a ten ho chce vytáhnout na pivo, tak jestli bych neprijela,

já jsem z toho pochopila, že máš přijet ty za ním, ne? A asi jsi měla přijet fofrem, než půjde s tím kámošem na pivo, abys ho nemusela nahánět po hospodě, ale abys ho zastihla ještě doma… a už vůbec tedy nechápu, proč mu teda nezavoláš… vyprdla bych se na messengry a instagramy a zvedla telefon a zavolala… nebo máš nějaký problém s hovory?

Marcelka2610
Povídálka 50 příspěvků 15.06.19 00:04

@Regina Hero ale ona tam pise ze se ji jeste ozve hned za tou vetou aby prijela ona tak asi kuli tomu ceka

Marcelka2610
Povídálka 50 příspěvků 15.06.19 00:05

Neco se tam deje nebo proste chce mit klid to se dozvis no ale jak pise @Regina Hero tak mu zavolej

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama