Přítel na mě dlabe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 12:30
Přítel na mě dlabe?

Ahojky;-):, prosila bych v úvodu o anonymitu jinak smazat. Na dnešek jsme byli z přítelem několik dní dopředu domluveni, že se uvidíme, protože o víkendu to z mé strany nevyšlo.

Fajn. Měl přijel ve 12 hodin na oběd a pak jsme měli jet na výlet, o hodinu předtím byl, jak jsem si všimla, na Fb. Tak si říkám, vstal a pojede - klasika. Uběhla 12 hodina a on nikde. Což se mu nepodobá. Teď jsem mu napsala jen Mohl jsi dát aspoň vědět, že dnešek nakonec neplatí.

Odpověděl mi Není mi dobře.

A mě to namichlo. Ne to, že mu je zle, ale to, že nemůže dát dopředu vědět přeci. Nebo si to moc beru??? Jsem naštvaná uznávám, ale nechci být za hysterku a nevím jak se teď k němu chovat…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
warita
Extra třída :D 11268 příspěvků 05.06.19 12:37
@Anonymní píše:
Ahojky;-):, prosila bych v úvodu o anonymitu jinak smazat. Na dnešek jsme byli z přítelem několik dní dopředu domluveni, že se uvidíme, protože o víkendu to z mé strany nevyšlo.

Fajn. Měl přijel ve 12 hodin na oběd a pak jsme měli jet na výlet, o hodinu předtím byl, jak jsem si všimla, na Fb. Tak si říkám, vstal a pojede - klasika. Uběhla 12 hodina a on nikde. Což se mu nepodobá. Teď jsem mu napsala jen Mohl jsi dát aspoň vědět, že dnešek nakonec neplatí.

A mě to namichlo. Ne to, že mu je zle, ale to, že nemůže dát dopředu vědět přeci. Nebo si to moc beru??? Jsem naštvaná uznávám, ale nechci být za hysterku a nevím jak se teď k němu chovat…

ne, neberes. Patri k zakladni slusnosti, ze kdyz clovek nemuze, tak da vedet.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 05.06.19 12:38
@Anonymní píše:

Tak jestli neumira coz asi ne, nebo ho nevysetruje lekar tak napsat snad muze..dost neslusne se vykaslat na obed..

LilyJane
Kecalka 230 příspěvků 05.06.19 12:40

No, asi bych mu zavolala a řekla mu svoje. Že chápeš, že mu není dobře, ale měli jste nějaké plány a je celkem slušnost se ozvat pokud si myslel, že to dneska nezvládne. Uvidíš co ti na to řekne.
Pokud se mu to nepodobá jak jsi psala, tak je možné, že se mu udělalo najednou fakt špatně a vůbec ho nenapadlo ti dát vědět. SMSky jsou prokletí, 90% významu ztraceno kdesi v éteru a pak z toho vznikají takovéhle problémy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 12:45

Nepodobá. Ale mě se to dotklo, dost. Je mi do breku. Volat mu nebudu. Napsala jsem mu jen, že základ je dát vědět, když nemůže…

Nevím na čem jsem, teď je podle mne řada na něm s náhradním termínem. Já se mu ozývat nehodlám

cecetka
Echt Kelišová 8462 příspěvků 05.06.19 12:47

Porovnej si vsechna pro a proti, proc s nim vlastne jsi. Uvidis, jak ti chlapec vyjde. Zrejme moc netouzil stravit dnesni den s tebou :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 8969 příspěvků 05.06.19 12:49

A kdybys mu nenapsala a nezeptala se, tak ti vůbec neráčí dát vědět, že mu chudáčkovi není dobře? No mě by to naštvalo a to hodně…a náhradní termín by si mohl nechat, není na něj spolehnutí, není schopnej ani napsat, že se něco ruší…

LilyJane
Kecalka 230 příspěvků 05.06.19 12:52

Ach jo… já to prostě nechápu, že se spolu lidi baví přes SMSky. Obzvlášť s chlapem. Oni jsou totiž občas dost velká telátka a vůbec jim nedochází, že jsou v průšvihu a pak nechápou, co se se ženskou děje, že je na ně naštvaná.
Pro mě je přímá komunikace prostě základ. Naštvat mě, tak mu to hezky vyklopím do klína ještě za tepla aby hoch věděl a příště si to rozmyslel.
Takhle to vidím, že se nějakou dobu neozve a pak napíše, jestli se něco děje, že se s ním nebavíš. Zatímco ty se budeš vztekat.

7.straka
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 05.06.19 12:53

A co když je mu tak blbě, že je fakt rád, že je (třeba zvrací) a mezi tím usnul nebo ztratil pojem o čase. Ano, je slušnost dát vědět, ale zakladatelka mi tentokrát opravdu přijde, že hrotí. A že byl na FB? To ho šmíruješ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 12:55

@7.straka Ne fb, Messenger používáme spíš, než SMS. A zobrazilo se mi, že hodinu před byl online, proto jsem soudila, že už jede. Jako vždy.

A ne, že se připojí nebo co a nedá, ani vědět.

Jedu na výlet sama, jsem naštvaná jak nikdy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 12:56

@LilyJane Jsem naštvaná, napsala jsem mu slušně, že se mě to dotklo, dělám se s obědem, další věci okolo a on n dá vědět. Horší je, že osobně když ne takto někdo naštve tak trvá než se osfouknu a prostě buduu na něj asi nepříjemná, ač nechci.

Nevím jen zda dát náhradní termín já a nebo čekat na něj…

unuděná
Echt Kelišová 8033 příspěvků 05.06.19 13:01
@Anonymní píše:
@LilyJane Jsem naštvaná, napsala jsem mu slušně, že se mě to dotklo, dělám se s obědem, další věci okolo a on n dá vědět. Horší je, že osobně když ne takto někdo naštve tak trvá než se osfouknu a prostě buduu na něj asi nepříjemná, ač nechci.Nevím jen zda dát náhradní termín já a nebo čekat na něj…

Proč mu nezavoláš? Ze zprávy prd poznáš, jak mu je a jestli se náhodou jednom nevymlouvá :nevim: Mě by to taky vytočilo, nesnáším nedochvilné, natož takhle nespolehlivé muže, ale první co, že bych mu v poledne zavolala, kde je, že jsem připravená dávat oběd na stůl, jak jsme se domluvili :nevim:

kruel
Kecalka 460 příspěvků 05.06.19 13:02
@Anonymní píše:
@LilyJane Jsem naštvaná, napsala jsem mu slušně, že se mě to dotklo, dělám se s obědem, další věci okolo a on n dá vědět. Horší je, že osobně když ne takto někdo naštve tak trvá než se osfouknu a prostě buduu na něj asi nepříjemná, ač nechci.Nevím jen zda dát náhradní termín já a nebo čekat na něj…

čekala bych na něj, nebo mu napsala že až se mu teda udělá dobře, ať se ozve. Víc nic a taky bych byla hodně naštvaná :cert:

karkarka
Závislačka 3920 příspěvků 05.06.19 13:04

Dlabe na tebe.

J.O.V
Kecalka 381 příspěvků 05.06.19 13:05
@Anonymní píše:

Zavolej mu, podle hlasu poznáš jak moc je mu špatně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama